Ağustos ayında neler yapabiliriz diye merak edenler, sizin için derlediğimiz kültür, sanat ve etkinlik önerilerinin sıcak yaz günlerinde modunuzu yükselteceğine eminiz!


Giyin

A HIDDEN BEE
Manav Boxer Shorts,
SATIN AL

Cool, pratik ve eforsuz bir görünümün bu sezon kilit noktası boxer şortlar. İddialı-iddiasız şıklıkları ile dolabınızda yer alması gereken bu parçalara, A Hidden Bee’nin sürdürülebilirlik bilinci ile tasarladığı Summer’21 koleksiyonundan ulaşabilir, eğlenceli seçimleri hem sokakta hem de evde üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Gezin

Hasanpaşa’da uzun senelerdir terk edilmiş halde bulunan gazhane İstanbul Büyükşehir’in yürüttüğü renovasyon çalışmaları sonucunda müze olarak yeniden açıldı. Müze Gazhane müzenin dışında kütüphane, tiyatro ve kafeleri bir araya toplayarak Kadıköy’ün yeni kültür ve sanat durağı olmaya aday.

Titreşiminizi yükseltin

GÜLSHA
Esansiyel Gül Yağı 3 ml,
SATIN AL

Tüm kokular arasında en fazla titreşim yayan gül cilt üzerine uygulandığı zaman hücrelerin titreşimini yükseltir, beden ve zihne denge, harmoni getirir. Isparta güllerinin 130 senelik geleneksel el hasadı ile toplanarak bir şişede buluştuğu Esansiyel Gül Yağı kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

Uğrayın

Türkiye’nin ilk açık hava heykel parkı Sculptville, BodrumLoft Art’ın içinde açıldı. Sevil Dolmacı Art Gallery’nin katkılarıyla yerli ve uluslararası birçok sanat eserini bir araya getiren sergi Bodrum’un nefes kesici manzarası ile etkisini katlıyor. Eylül ayına kadar 21 farklı eseri görebileceğiniz Sculptville’e yolunuz Bodrum’a düşerse mutlaka uğrayın!

Okuyun

Alternatif tıp uzmanı Deepak Chopra’nın tüm dünyada 3 milyondan fazla satan kitabı Başarının 7 Spiritüel Yasası, başucu kitabınız olmaya aday. Hayattaki değerli amaçları bulmaya yardımcı olacak olan bu eser, mutluluğun içinizde artarak büyümesini sağlayacak. Ruhsal doygunluğa ve maddi dünyadaki başarıya ulaşmada yolunuzu aydınlatacak olan Başarının 7 Spiritüel Yasası ile başarıya karşı bakış açınız değişecek.  

Ruhunuzu Besleyin

Moliere’in ünlü eseri Cimri, 11-12 Ağustos tarihleri arasında KüçükÇiftlik Bahçe’de tiyatroseverlerle buluşuyor. Tansu Biçer’in yorumu ile seyircilerle buluşan Cimri’nin başrolünde Harpagon karakteri ile ünlü oyuncu Serkan Keskin yer alıyor. Keskin’e Selin Bozacı ve Ahmet Kaynak gibi isimlerin eşlik ettiği oyunda birçok ailenin iç ve dış yapılarını inceleme şansı bulacak, tuhaf tesadüflere tanık olacaksınız.

Deneyin

MINERGY
Tri Flo Masaj Aleti,
SATIN AL

Bedende birikmiş ödem ve toksini atarken selülit görünümünü azaltan lenf drenaj masajını evinizde, kendi kendinize yapmaya ne dersiniz? Lenf sisteminizi desteklemek için özel olarak tasarlanmış, kullanımı oldukça kolay Tri Flo’yu kullanarak yaz sıcaklarında bedeninizi ve bağışıklığınızı destekleyebilirsiniz.

İzleyin

13 Ağustos’ta 2.sezonu ile Netflix kütüphanesine geri dönecek olan Valeria, romantik komediye doymak isteyenler için birebir. Dört kadının birbirinden eğlenceli maceralarına ortak olacağınız, arkadaşlık ve aşkı gerçekçi bir şekilde deneyimleyeceğiniz bu İspanyol dizisi, boş zamanlarınızda keyifli vakit geçirmeniz için sizleri bekliyor. Patlamış mısırınız ve yakın dostlarınızla birlikte her bölümü yaklaşık 40 dakika süren bu diziyi bir solukta bitireceksiniz.
Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP