Koç burcu

Haftanın ilk günlerinde başarı gündeminiz haline gelebilir, kararlılığınızın arttığını ve hedef odaklı bir yapıya geçtiğinizi hissedebilirsiniz. Sizi zorlayan işleri bitirmek, yeni işlere başlamak ve profesyonel konularda uzun vadeli adımlar atmak için oldukça elverişli bir sürece giriş yapmış olabilirsiniz. İnsanlar üzerindeki etkinizin ve karizmanızın arttığını gözlemleyebilir, sosyal ortamlarda her zamankine göre daha rahat davrandığınızı fark edebilirsiniz. Ayrıca özgüveniniz, içsel gücünüz ve cesaretiniz de her zamankine göre çok daha yüksek olabilir. Özel hayatınızda güvendiğiniz insanlardan destek ve fikir almak yeni bakış açıları keşfetmenize ve empati yapmanıza yardımcı olabilir.  

Boğa burcu

Bu hafta gündeminiz kişisel konular olacağa benziyor. Romantik ilişkiler, aile, arkadaşlıklar ve kendinizle olan ilişkiniz konusunda her zamankine göre çok daha hassas ve duygusal olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bu süreci doğru yönetebilmek ve ilişkilerinizi geliştirebilmek için duygularınızı kontrol altında tutmaya ve rasyonalitenizi kaybetmemeye çalışmanızda fayda var. Kendinizle olan ilişkiniz konusunda ise oldukça verimli bir süreç sizleri bekliyor. Daha önce fark etmediğiniz özelliklerinizi keşfedeceğiniz ve dolayısıyla hayat planlarınızda değişiklikler yapabileceğiniz bir sürece giriyor olabilirsiniz.

İkizler burcu

Yeni girişimler, eğitimler ve kariyer planları yapmak için doğru bir süreçtesiniz. Yeni iş başvuruları, yeni pozisyonlar veya maaş değişiklikleri gündeme gelebilir. Farkındalığınızın artması etrafınızdaki insanların da ilgisini çekebilir ve size fikir danışabilirler. Geçmiş deneyimlerinizi sorabilirler ve hatta bu deneyimlerinizi kullanabileceğiniz yeni fırsatlar sunabilirler. Özel ilişkilerinizde de rasyonalitenizi kaybetmemeye ve duygularınızın kararlarınızı etkilememsine özen göstermenizde fayda var.

Yengeç burcu

Özel ilişkileriniz, değer verdiğiniz insanlar ve aileniz bu hafta gündeminizde olacağa benziyor. İçinizde hissedebileceğiniz huzur ve iyi olma hali etrafınıza da yansıyabilir. Kendiniz için yaptığınız planları bir kenara bırakıp sevdiklerinizle beraber ortak noktalar bulmak ve etkileşiminizi arttırmak isteyebilirsiniz. Bu süreç pillerinizi şarj etmek, aile ve arkadaşlarınızla sakin ve huzurlu planlar yapmak için oldukça uygun görünüyor. Beklenmedik sürprizler hayat planlarınızda değişikliklere neden olabilir.

Aslan burcu

Yeni haftada içgüdülerinizin güçlendiğine, durumları ve kişileri analiz etme yeteneğinizin arttığına ve algılarınızın açıldığına şahit olabilirsiniz. İlişkilerinizi iyi yönde etkileyebilecek olan bu durum ağırlıklı olarak sözsüz iletişiminizde kendini gösterebilir. Başkaları için iyi şeyler yapmak, onlara yol göstermek ve farkındalıklarını yükseltmek isteyebilirsiniz. Özgüveninizin ve kişisel tatmininizin arttığına, sonuç olarak da çevrenizdeki kişilere ilham verdiğinize şahitlik edebilirsiniz. Zorlu görevlerin üstesinden kolaylıkla geldiğinizi görmek motivasyonunuzun artmasına katkı sağlayabilir.

Başak burcu

Her zamankine göre daha duygusal ve hassas hissediyor olabilirsiniz. Bu durum sevdiğiniz kişilerle zaman geçirme eğiliminde olmanıza neden olabilir. Eski anılar gündeme gelebilir, geçmişte aldığınız kararları ve fikirleri irdeleme eğiliminde olabilirsiniz. Bu hafta, farklı ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlıklar ve romantik ilişkiler kurmak için de oldukça uygun bir döneme benziyor. Günlük rutininizden çıkmak, yeni şeyler denemek ve hatta kısa tatiller planlamak bu dönemde size çok iyi gelebilir. Özgüveninizin geliştiğine ve dolayısıyla daha girişken tavırlar sergilediğinize şahitlik edebilirsiniz. Konfor alanınızı terk etmek ve sosyal çevrenizi geliştirmek iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

Terazi burcu

Pozitif bir bakış açısı, iyi şans ve mutluluk bu haftanızın özeti olabilir! Yeni projelere başlamak, hedefler belirlemek ve hatta başlamış olduğunuz hedefleri başarmak için oldukça uygun bir sürece girmiş olabilirsiniz. Maddi konularda da bir gerişim sürecine giriyor olabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları ele alırken her detayına iyice baktığına emin olun! Kişisel gelişiminizin de gündeme geleceği bu yeni haftada duygularınızı masaya yatırabilir ve bugüne kadar çözümleme fırsatı bulamadığınız olaylara sakince göz atabilirsiniz.

Akrep burcu

Duygusal olarak hassaslaşabileceğiniz bugünlerde insanlarla her zamankinden çok daha rahat duygusal ilişkiler kurabilirsiniz. Eski günleri hatırlamak ve yakın çevrenizle zaman geçirmek için oldukça uygun bir süreçte olabilirsiniz. Duygularınızı anlamaya çalışarak kişisel gelişiminizi destekleyebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları daha net görmeye başlayabilirsiniz. Rutininizden çıkmak ve daha önce denemediğiniz aktivitelere günlük hayatınızda yer vermek için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz.

Yay burcu

Cömertlik, iyimserlik ve şans bu hafta boyu sizlerle olacağa benziyor! Bu süreçte başladığınız işlerin olumlu sonuçlanma olasılığı oldukça yüksek. Yakın çevrenizle zaman geçirmek bu süreçte size çok iyi gelebilir. Destekleyici tavrınız, yeni arkadaşlıklar kurmanıza vesile olabilir. Kişisel gelişiminiz ve farkındalığınızı arttırmak konusunda sevdiklerinizden çok büyük bir destek görebilirsiniz. Enerjinizin, özgüveninizin ve seksüel dürtülerinizin arttığını gözlemeyebileceğiniz bu süreçte hayatınızdaki dengeleri sağlamak için fazladan efor sarf etmeniz gerekebilir. Yeni girdiğiniz ortamlarda özgüveniniz dikkat çekmenize yardımcı olabilir.

Oğlak burcu

Ailenizden gelebilecek olan duygusal destek hiç beklemediğiniz iyileştirici bir etki yaratabilir. Özel hayatınıza odaklanmak ve ev hayatınızı irdelemek için uygun bir süreçte olsanız da sosyal yaşamda da aktif olmak kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Yeni gruplarla etkileşim içinde olmak size iyi gelebilir. Yeni deneyimlere karşı her zamankinden daha açık olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Kova burcu

Kendinizi rahatlıkla tatmin ettiğiniz ve kariyer anlamında büyük adımlar attığınız bir sürece giriş yapıyor olabilirsiniz. Sağlık konularının gündeme gelebileceği bu süreçte beslenmenize ve fiziksel egzersizlerinize dikkat etmek kendinizi istenmeyen durumlardan korumanıza yardımcı olabilir. Ruhsal anlamda bir arayış içine girebileceğiniz bu günlerde kendinizle baş başa kalmayı ve planlarınızı gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Yoga, meditasyon ve benzeri dinginlik arttıran aktiviteler bu süreci iyi yönetmenize yardımcı olabilir.

Balık burcu

Hayatınızda oturtmak istediğiniz dengenin kendiliğinden belirdiğini gözlemleyebilirsiniz. Karşınızdaki insanları anlamak konusunda da oldukça rahat edeceğiniz bu yeni süreçte empati yeteneklerinizin geliştiğine şahitlik edebilirsiniz. Bu noktada rasyonel karar mekanizmanızın duygularınızın etkisi altında kalmadığından emin olmanız, kendi alanınızı koruyabilmek adına daha da önem kazanacak. Haftanın son günlerine doğru beklenmedik sürprizler kapınızı çalabilir. Bu süreçte yenilikler konusunda açık fikirli olmanız hayatınızın yepyeni bir yola girmesine ve yeni bir fazın başlamasına fırsat verebilir.

İlginizi çekebilir: https://livetobloom.com/agustos-2020-astroloji-yorumlari/Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP