Koç burcu

Pazartesiden perşembeye zihniniz yeni fikirlere ve fırsatlara tamamen açık konumda. Yeni haberler alabilir ya da sizi heyecanlandıracak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Altıncı hissinizin oldukça kuvvetli olduğu bir haftadasınız! Hafta sonu hem sosyallik hem de cinsellik konularında oldukça verimli geçecek gibi görünüyor.

Boğa burcu

Sevgili boğalar, pazartesiden çarşambaya ailevi ya da ikili ilişkilerde oldukça sevecen ve uyumlu tutumlar sizleri bekliyor. Kişisel kaygılarınız azaldıkça kendinizi duygusal açıdan çok daha dengeli ve huzurlu hissedeceksiniz. Gelişmeniz, iş birlikleri yapmanız ve sosyalleşmeniz için harika bir hafta sizin için kapıda. Hafta sonuna doğru sempatik ruh haliniz sayesinde çevrenizdekiler tarafından kucaklanmak isteneceksiniz diyebiliriz.

İkizler burcu

Hafta içi açık fikirliliğiniz ve sakin tavrınız sayesinde yeni arkadaşlar ya da iş ortaklıkları edinebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenmeniz ve duygularınızın sesini dinlemeniz gerek. Bu sayede içinde bulunduğunuz problemlerin içinden kolaylıkla çıkabileceğinizi görebilirsiniz. Hafta sonu ailenizden ve arkadaşlarınızdan duygusal destek görebilir, kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz.

Yengeç burcu

Bu hafta içinde bulunduğunuz dengeli ruh hali sayesinde etrafınızda ne kadar hararetli, sıkıntılı, çabuk parlayıp çabuk sönen gelişmeler olursa olsun siz serinkanlı ve sakin çizginizi bozmayacaksınız sevgili yengeçler. Bu nedenle aslında ilişki problemlerini çözmek adına oldukça verimli bir hafta içindesiniz diyebiliriz. Aile, arkadaşlık ya da iş ilişkilerinizi güçlendirmek için de oldukça doğru bir zaman.

Aslan burcu

Beklenmeyen haberler, yeni sürprizler, planlanmamış kısa tatiller söz konusu olabilir. Farklı insanlarla tanışacağınız, duygularınızı doğru bir şekilde ifade edeceğiniz ve değişik ortamlarda sosyalleşebileceğiniz bir hafta içerisindesiniz. Popülerliğiniz artabilir, yeni flörtlerle tanışma imkanları doğabilir ve hatta hiç beklemediğiniz ortamlarda yeni iş ilişkileri kurulabilir.

Başak burcu

Bu hafta sakin bir ev hayatı ve kendinize ayıracağınız kişisel zaman pozitif hissetmenize olanak sağlayabilir. Bir kadın, sizin için önemli bir destek haline gelebilir ve psikolojinizi anladığını hissedebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak ya da eksi arkadaşlıkları kuvvetlendirmek için verimli bir hafta. Ağır ama sağlam temelli ilerleyen yeni bir ilişki söz konusu olabilir.

Terazi burcu

Bu hafta bazı fiziksel yeteneklerinizin üzerinde durabilir ve keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Günlük rutininizin dışına çıkmanızı sağlayacak bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Hafta sonuna doğru neyin sizin için iyi ve doğru olduğunu keşfederek içgüdülerinize göre hareket edebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye kadarki süreçte tamamen olduğunuz gibi davranacak, çalışmanız gerekiyorsa işinize odaklanacak, dinlenmeniz gerekiyorsa bu dinlenme sürecinin hakkını vereceksiniz. Kendinizi tamamen doğal bir şekilde ön plana çıkaracağınız ve topluluk içinde fark edileceğiniz bir hafta içerisindesiniz. Hafta sonuna doğru duygusal yoğunluğunuz artabilir ve uzun ilişkiler hakkında fikirlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Yay burcu

Bu haftanın sizler için anahtar kelimeleri: Yeni içgüdüler, yeni keşifler, tatlı ortamlar. Hafta sonuna doğru aşk ve para konularında bazı fırsatlar doğabilir. Etrafınızdan sevgi ve destek görerek ne kadar değerli olduğunuzu bir kez daha fark edebilirsiniz. Partnerinizle ya da sizi seven insanlarla birlikte olmak canınızı sıkabilecek günlük gelişmelerden kolaylıkla sıyrılmanıza yardımcı olacak ve enerjinizi yükseltecek.

Oğlak burcu

Ailenize, evinize, konfor alanınıza ve kendinize vakit ayırmak için oldukça güzel bir zaman. Ruhen ve bedenen şarj olmak için kendinize bu hafta içi güzel bir dinlenme zamanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yeni bir flört söz konusu olabilir ya da var olan partnerinizle duygusal anlamda bazı gelişmeler yaşayarak ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesi akşamından perşembe sabahına kadarki süreçte ay kova burçlarını etkiliyor olacak. Bu nedenle bu hafta yeni insanlarla tanışabilir, kendinizi keşfetmek için yeni adımlar atabilir ya da yeni fikirlere açık olabilirsiniz. Hafta sonu projelere başlamak için oldukça verimli bir zaman. Zor işlerin üstesinden gelebilecek enerji ve güce sahip olduğunuzu söyleyebiliriz.

Balık burcu

Geleceğe yönelik düşünceleriniz ve açık fikirli tutumlarınız olayları farklı açılardan değerlendirerek problemleri çözme yeteneğinize katkıda bulunuyor. Bu nedenle özellikle hafta sonuna doğru iş veya ilişki problemlerinizi açıklığa kavuşturabilirsiniz. Sevdiğiniz birine karşı onun sizin için ne kadar değerli olduğunu göstererek aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP