Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (10 Ocak – 16 Ocak) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden salıya enerji seviyelerinizin, özgüveninizin ve cinsel arzularınızın dengeli biçimde yükseldiğini hissedebilirsiniz. Arzularınızın ve isteklerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Çevreniz sizi daha çekici bulabilir. Çarşambadan pazara sosyal çevreniz; arkadaşlarınız ve komşularınızla daha çok iletişim kurabilirsiniz. Küçük konuşmalar ve dedikoduya kendinizi kaptırabilirsiniz. Yapılan sohbetlere samimi bir ilgi gösterebilir, kişilerin duygu ve düşüncelerini anlayabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya duygularınız, hayal gücünüz ve yaratıcılığınız yoğunlaşabilir. Arkadaşlarınız size teselliniz ve tavsiyeleriniz için gelebilir. Romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Perşembeden pazara manyetik bir çekim gücü siz hiç çabalamadan çevrenizi derinden etkileyebilir ve gördüğünüz ilgiyi arttırabilir. Bu gücünüzü hedefleriniz ve kararlılığınız ile birleştirerek büyük başarılar elde etmek için kullanabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden salıya cinselliğiniz ve mücadeleciliğiniz konusunda enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizin yüksekliği gerçek hayatla ölçüşemediği için hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. Kendi kendinizi kandırmaya veya çevreniz tarafından manipüle edilmeye çok daha yatkın olabilirsiniz. Bu dönem risk almak ve büyük hayaller peşinde koşmak için uygun olmayabilir. Çarşambadan pazara fikir ve iletişim ve yakın mesafe seyahatler üzerine odaklanabilirsiniz. Hızlı düşünme, adaptasyon yetiniz ve merak duygunuz yoğunlaşabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya öz farkındalığınız, sezgileriniz ve empati duyunuz yoğunlaşabilir. Sağlıklı sınırlar koyabilir, sevdikleriniz ile güzel bir birliktelik duygusu yakalayabilirsiniz. Çevre ve politika konularına eğilebilir, sivil toplum ve yardım örgütlerine gönüllülük yapabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi daha çok kontrolde hissetmek isteyebilirsiniz. Bu, ego çatışmalarına, kendinizi savunmanız gereken durumlara yol açabilir. Neden kontrol etme ihtiyacı duyduğunuz konusunda farkındalık kazanmanız, hayatı akışına bırakmanız ve rahatlamanızı sağlayabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden salıya sevgi ve ilgi görme isteğiniz artarken bunu elde etmek için göstermeniz gereken eforu sarf etmek istemeyebilirsiniz. Bu, ilişkilerinizin dengesini sarsabilir ve gerginliklere yol açabilir. Farklı beklentiler hayal kırıklıklıklarına yol açabilir. Çarşambadan pazara aşk hayatınızda dengeyi yakalamak için güzel bir zaman olabilir. Yeni veya var olan romantik ilişkilerinizde sizin ve karşı tarafın beklentileri gerçekçi ve birbirini karşılayan nitelikte olabilir.

Başak burcu

Pazartesiden salıya sevdiklerinize ilgi göstermek, kalbinize yakın olan kişilerle bolca vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi güzel ve çekici hissedeceğiniz bu dönemde hayatınıza da güzel sürprizler çekebilirsiniz. Romantik ilişkileriniz iyi yönde gelişebilir. Çarşambadan pazara sosyal bağlarınızı derinleştirecek sohbetler yapabilir, herkesin sizin hakkınızdaki gerçek düşüncelerini daha rahat anlayabilirsiniz. Bu farkındalık sizi daha samimi ilişkiler kurmaya ya da ilişkilerinize bir son vermeye itebilir. Bilinçaltınız seçimlerinizde etkin bir rol oynamaya başlayabilir.

Terazi burcu

Pazartesi ve salı günleri sevgi ve şefkate ihtiyacınız artabilir. Bu durum ikili ilişkilerinizde baskı veya gerginlik yaratabilir. Bekletiniz fazla olduğu için memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Yalnızlığı telafi etmek için harcamalar yapabilir ama kısa süreli mutluluklar yaşayabilirsiniz. Haftanın diğer günleri çevrenizle daha dengeli iletişimler kurabilirsiniz. Hedeflerinizi anlamanız ve bu hedeflerinizde nasıl başarılı olacağınızı ifade edebilmeniz daha kolay olacaktır. Boş zamanlarınızı kitap okuyarak, dinlenerek, arkadaşlarınızla vakit geçirerek geçirebilirsiniz.

Akrep burcu

Haftanın ilk üç gününü geleceğe dair istek ve hedeflerinizi manifest ederek geçirebilirsiniz. Güçlü inancınız ve etik anlayışınız spiritüelliğinize daha bağlı hissetmenize ve ihtiyaçlarınıza daha doğru cevap verebilmenize yardımcı olabilir. İçgüdüleriniz ve kendinize olan güveniniz sizi başarıya götürebilir. Perşembeden pazara çevreniz üzerindeki güç ve etkinizin arttığını hissedebilirsiniz. Bu, hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olurken birçok kişinin pozitif yönde etkilenmesini de sağlayabilir. Sizden daha yüksek pozisyon ve güçteki kişilerle de iletişiminiz kuvvetlenebilir.

Yay burcu

Haftaya iddialı, yapıcı ve üretken bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu ruh haliniz yeni projelere başlamak için harika bir fırsat olabilir. Fiziksel aktiviteye girişme isteğinizi yüksek tempolu egzersizler ve dansla karşılayabilirsiniz. Cinsel çekiciliğinizde ve karizmanızdaki artışı yeni birileriyle tanışıp randevulaşmak için kullanabilirsiniz. Haklarınızı savunmak, sevdiklerinizi tehditlere karşı korumak için gerekli cesarete sahip olabilirsiniz. Çarşambadan pazara başarılı olma isteğiniz, hedeflerinize ulaşmak için normalden daha kararlı hissetmenizi sağlayabilir.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya duyarlılığınızın artması sizi daha içgüdüsel, şefkatli ve romantik kılabilir. Hayallerinizin gerçekliğe dönüşmesi için sezgilerinize güvenebilirsiniz. Spiritüel pratikler öz farkındalığınızı arttırmaya yardımcı olabilir. Diğer insanlar ve çevre ile aranızda daha büyük bir bağ hissedebilirsiniz. Perşembeden pazara partneriniz veya ailenize karşı daha büyük bir sorumluluk duyabilirsiniz. Dekorasyon üzerinde çalışmak, yaşam alanınızı temizlemek, organize etmek size büyük rahatlık getirebilir.

Kova burcu

Pazartesiden salıya daha zor motive olduğunuzu ve kolaylıkla cesaretinizin kırıldığını, kafanızın karıştığını hissedebilirsiniz. Kıskançlığa, şüpheciliğe karşı artan yatkınlığınız ilişki sorunlarına yol açabilir. Bu duyguların tetiklediği fevri aksiyonlara girmekten kaçınmalısınız. Korkularınızın ve zihninizde kurduğunuz senaryoların önünüze geçmesine izin vermemelisiniz. Çarşambadan pazara ciddi ve uzun soluklu bir ilişkiye, gerçek aşka arzularınız yoğunlaşabilir. Var olan ilişkilerinizde partnerizden güvence ve bağlılık sözleri duymak isteyebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden salıya iyi ruh haliniz, ailevi ve sosyal etkileşimlerinizi keyifli kılabilir. Partnerinizle bağınızı derinleştirmek, yeni bir ilişkiye başlamak ve aile üyelerinize zaman ayırmak için iyi bir zaman. Çarşambadan pazara özel hayatınızda duygusal stabillik yakalayabilirsiniz. Çevreniz size tavsiye veya teselliniz için gelebilir. Bağlılık ve sadakat ilişkilerinizin birinci öncelliği haline gelebilir. Küçüklüğünüze dair düşünce ve davranışlarınızı şekillendiren anılar hatırlayabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP