Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (10 Şubat – 16 Şubat 2020) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden perşembeye artan kişisel gücünüz çevrenizdekileri de etkisi altına almaya başlayabilir. Gözlem ve araştırma gücünüzle merak ettiğiniz birçok konuyu aydınlatabilir, ilişki problemlerinizi çözümleyebilir ve psikolojik olarak daha huzurlu bir seviyeye ulaşabilirsiniz. Hafta sonu ise sizin için uzun dönemli plan ve hedeflerle, dengeli ve huzurlu bir şekilde geçecek gibi görünüyor. 

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi son derece heyecanlı ve romantik hissedebilirsiniz. Bu nedenle yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa partnerinizle yeni arayışlara girebilirsiniz. Yatak odasında deneysellik, aklınızın karışmasını ve başka kişilere yönelmenizi engelleyebilir. Hafta sonuysa zihniniz daha aktif bir hale gelerek düşüncelerinizi iyi ifade etmeniz konusunda size yardımcı olacak. 

İkizler burcu

Hafta içi boyunca zorlu görevlerin üstesinden gelmek için aradığınız gücü ve kararlılığını kendi içinizde bulabildiğinizi fark edebilirsiniz. Bu nedenle uzun zamandır ertelediğiniz bazı görevleri yerine getirmeye başlamak için ideal bir süreç içerisindesiniz. Çabalarınız meyvesini verecek ve bunun karşılığında bir terfi, maddi kazanç veya mevki yükselmesi elde edebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi dengeli ve mutlu hissedebilirsiniz. 

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye derinlemesine deneyimler sizin için geliyor. Kendi hayatınız üzerinde büyük bir güce sahip olacağınız bu süreçte ilişkileriniz ve kariyeriniz de bu durumdan etkilenebilir. Kişisel ve mesleki problemleri çözmek için ideal bir süreç. Hafta sonu dengeli düşünme gücünüz ve pratik iletişim yeteneğinizle kendiniz için fayda sağlayacak işlerin kolaylıkla altından kalkacaksınız. 

Aslan burcu

Hafta içi boyunca kararlılık ve dayanıklılık sizin yanınızda olacak. Tamamen aksiyona geçmeye odaklanarak sizin için en doğru ve mantıklı yolu bulmak üzerine odaklanacaksınız. Uzun dönemli projeleri gerçeğe çevirmek için ideal bir zaman. Cumadan pazara ise hayatınıza heyecan ve değişim dahil olacak ve sizi herhangi bir kaosa sürüklemeden her zamanki rutininizin dışına çıkaracak. 

Başak burcu

Bu hafta işlerinize odaklanmanız gerekiyor ve siz bunu başarmak için gerekli konsantrasyona sahipsiniz. Etik duygunuz, sabrınız ve kendini kontrol edebilme özelliğiniz sizi yapmanız gereken işlerde son derece yetkin bir pozisyona ulaştırmak için yardımcı olabilir. Bu hafta bir şeyleri tamir etmek, bahçe işleriyle uğraşmak, ağır fiziksel güç gerektiren işlerle ilgilenmek için de uygun bir hafta. 

Terazi burcu

Haftanın ilk günleri aşk hayatınıza renk ve eğlence gelebilir. Kendinizi ifade etmek konusunda oldukça açık fikirli olacağınız hafta boyu hislerinizi ve düşüncelerinizi yaratıcı şekillerde sergilemek isteyebilirsiniz. Bu süreçte hayallerinizin netleştiğine ve yaratıcı bir hal aldığına şahit olabilirsiniz. Eğer ilginiz varsa spritüal aktiviteleri denemek ve meditasyon pratiklerini uygulamak için elverişli enerjiler sizlerle olacağa benziyor. Bu enerjilerin ipuçlarını canlanan ve romantikleşen ilişkilerinizde görmeniz de olası.

Akrep burcu

Otoritenizin ve içinizdeki gücün etkisini hiç olmadığı kadar arttırdığına şahit olabilirsiniz. Bu durumun etkisiyle artan özgüveniniz hayatınızı yeniden düzenlemenize ve olumlu değişiklikler yapmanıza imkan sağlayabilir. Hedeflerinize ulaştığınız ve dolayısıyla motivasyonunuzun arttığı bu süreçte daha da ileriye gitmek için planlar yapabilirsiniz. İlişkinizin romantik anlamda yoğunlaştığını gözlemleyebilirsiniz. Kontrolü partnerinize bırakıp biraz rahatlamak size iyi gelebilir.

Yay burcu

Maddi ve manevi kazanç, bolluk ve bereket bu hafta sizlerle olacağa benziyor. Yeni bir ilişki, aşk, iş ve/veya kazanç kapınızı çalabilir. Bu süreçte harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Bu hafta yaratıcılığınızın ve alışılmadık fikirlerinizin size yepyeni kapılar açma ihtimali oldukça yüksek. Zihninizin oldukça hızlanacağı bu hafta fiziksel anlamda daha sakin aktivitelerde bulunmak, sevdiklerinizle evde veya rahatlayabileceğiniz ortamlarda zaman geçirmek hem size hem de üretkenliğinize iyi gelecektir.

Oğlak burcu

Tutkularınızın peşinden koşmak istediğiniz bu hafta odağınızın merkezi kendiniz oluyorsunuz. Bu durum egonuzun biraz ön plana çıkmasına neden olsa da, karizmanız ve dengeli tavırlarınız bu durumu yumuşatıyor. Siz yine de bu durumun farkında olarak otokontrolü elden bırakmamaya çalışın. Sabırlı ve çalışkan yaklaşımınız sayesinde profesyonel hayatınızda büyük başarılar bu hafta size doğru gelmeye başlayacak gibi görünüyor.

Kova burcu

Sizi zorlayan görevleri tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz kararlılık, sabır, güç ve enerji bu hafta sizinle olacağa benziyor! Etkili çalışma prensipleriniz sayesinde üretkenliğiniz oldukça yükseliyor. Duygu ve düşüncelerinizin de farkına varacağınız bu yeni haftada karşınızdaki insanlara durum ne olursa olsun hissettiklerinizi söylemeniz, aslında “durumların” sandığınız kadar da karmaşık olamadığını anlamanıza yardımcı olacak.

Balık burcu

Kararlılığınızın artması, amaçlarınıza sıkı sıkı sarılmanıza ve sağlam adımlarla yola çıkmanıza yardımcı olacağa benziyor. Farkındalığınızın yükselmesi, duygu ve düşüncelerinizi kontrol altına almanızı kolaylaştırabilir ve rasyonelliğinizin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Ruh halinizde oluşabilecek olan iniş çıkışları kontrol altında tutmaya çalışmak, kendinizi çok sıkmadan yaptığınız sürece olumlu bir sürece girmenize yardımcı olur. Fakat kendinizi sıkmamanız ve yapıcı olmanız bu süreçte oldukça büyük bir önem taşıyor.

İlginizi çekebilir: Şubat 2020 Astroloji YorumlarıLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP