Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (11 Ekim – 17 Ekim) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazatesiden cumaya gerçek aşkı ve bağlanmayı keşfetmek için ideal bir zaman olabilir. İlişkileriniz ilginizin samimi, devamlı ve istikrarlı olmasından faydalanabilir. Sizden farklı bir yaş grubundan birisi ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Var olan ilişkileriniz bu dönemde kuvvetlenebilir. Eğer herhangi bir ilişki problem yaşıyorsanız karşılıklı anlayış ve saygı ile bu durumu çözüme ulaştırabilirsiniz. Hafta sonu ilişkilerinizi sağlamlaştıran bu enerjiniz sosyalleşmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı daha keyifli kılabilir. Utangaç bir insansanız bile yeni ortamlara girmektem keyif alabilirsiniz. Zorlu veya hassas konuları çevrenizl konuşmak için bu enerjinizden faydalanabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye artan enerjiniz ve özgüveniniz yeni bir projeye başlamayı elverişli hale getirebilir. Kendinizi daha cesur ve idealist hissedeceğiniz bugünlerde ilk aksiyona geçebilir, zorlu işleri yüklenebilirsiniz. Profesyonel hayatınızda sizden daha yüksekte birini etkileyebilirsiniz. Cumadan pazara ise duygusal hassasiyetinizin artması başkalarının hislerini daha kolay anlamanız yardımcı olabilir. Aileniz veya sevdikleriniz ile geçmiş zamanları anmak isteyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü olarak sevdiklerinizle duygularınızı paylaşabilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi optimizm ve mutluluk çok daha kolay elde edilebilir gibi hissettirebilir. Özel ve profesyonel hayatınızda işleriniz iyiye giderken ekstra sosyal ve enerjik olduğunuzu fark edebilirsiniz. Sosyal konular; politika, spiritüellik, felsefe ile daha ilgili olabilirsiniz. Hafta sonu hayatınıza denge ve harmoni getirebilir. Çevreniz sizi daha çekici bulabilir. Artan sıcakkanlılığınız ve samimiyetiniz ilişkilerinize iyi gelebilir. Var olan ilişki problemlerinizi daha pratik ve hızlı şekilde çözüme ulaştırabildiğinizi görebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye bilinçaltınızın sizi sevdiğiniz kişilerden ilgi ve sevgi görmek için yönlendirdiğini hissedebilirsiniz. Bu nedenle çevrenizi sevdiğiniz kişilerle doldurmak ve beraber anılarınızdan bahsetmek, nostalji yaşamak isteyebilirsiniz. Başkalarının his ve düşüncelerine olan hassasiyetinizin artması onları daha kolay anlamınızı sağlayabilir. Kalabalık ortamlara çok daha iyi uyum sağlayabilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde duygularınızı saklayamadığınızı fark edebilirsiniz. Sevginizi açıkça göstermeniz ilişkilerinizin daha derin bir düzeyde gelişmesini sağlayabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya yüksek bağlılık ve sadakat içeren bir ilişki için ideal bir zaman olabilir. Romantizm ve sevgiye daha az önem verip odağınızı bağlılık ve sadakate yönlendirebilirsiniz. Romantik ilişkiniz varsa uzun vadeli bir iyilik yaratmak için kısa vadeli fedakarlıklar yapabilirsiniz. Öz disiplinizin kuvvetlenmesi sayesinde para biriktirmeyi, borçları ödemeyi veya çeşitli yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Cumartesi ve pazar eski arkadaşlarınız ile buluşmayı veya aileniz ile beraber olmayı tercih edebilirsiniz. Duygularınızı paylaşmaya istekli olmanız, yeni arkadaşlar edinmenizi kolaylaştırabilir. Popülerliğinizin artması ile çevrenizi etkileyebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye özgüveninizde, gücünüzde ve cesaretinizde artış hissedebilirsiniz. Rekabet isteyen her tür aktiviteye girmek için uygun bir zaman olabilir. İlişkileriniz artan karizmanız ve çekiciliğinizden faydalanabilir. Cinsel dürtülerinizin güçlü olması, partneriniz tarafından da arzulanmanızı sağlayabilir. Cumadan pazara hassas veya zor ilişki sorunlarının üstesinden gelmek için sabrınızdan ve duygusal gücünüzden yararlanabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler tavsiye veya duygusal destek almak için size danışabilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için içgüdülerinize ve sağduyunuza güvenebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya, oluşturacağınız sıcak ve dostane ilişkiler size mutluluk getirebilir. Şansınızın artması, finansal kazancınızı da etkileyebilir. Kişisel, ruhsal ve maddi açıdan gelişmek için çeşitli fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatları; eğitim, seyahat ve yasal konulardaki işleriniz için değerlendirebilirsiniz. Cumartesi ve pazar karşınıza teşvik edici ve heyecan verici etkinlikler çıkabilir. Hayatınızdaki değişimlere karşı daha açık olabilirsiniz. Evinizde veya kişisel rutininizde yenliklere yer açabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olması, daha hızlı kararlar almanızı sağlayabilir.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye enerji seviyeniz ve özgüveniniz dengeli bir artış yaşayabilir. Arzularınıza ulaşmak ve hedefleriniz doğrultusunda çalışmak için istekli olabilirsiniz. Çevreniz sizi daha çekici bulabilir ve özgüveninize hayran kalabilir. Cumadan pazara daha romantik ve şehvetli hissedebilirsiniz. Enerji ve coşkunuzun artması hayallerinizi tutku ile kovalamanızı sağlayabilir. Romantik ilişkileriniz, cinsel çekiciliğiniz ve karizmanızdan faydalanabilir. Savunduğunuz konular hakkında çevrenizi daha iyi etkileyebildiğinizi fark edebilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi iyimser ruh haliniz mutluluk seviyelerinizin artmasını sağlayabilir. Yeni projelere başlamak ve hedeflerinize ulaşmak için ideal bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Uzun süredir ilgilendiğiniz alanda eğitim almak veya seyahat etmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise duygularınızla iletişim halinde olabilir ve daha sezgisel hareket edebilirsiniz. Daha fazla sosyalleşmek isteyeceğiniz bu süreçte, artan çekiciliğiniz sayesinde de ilginizi çeken biri ile tanışabilir veya mevcut ilişkinizde ileriye yönelik adımlar atabilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye, çabalarınızın karşılığını alabilir ve başarılarınızla konuşulabilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanacağınız bu sürede, kendinizi daha dengeli ve huzurlu hissedeceksiniz. Cumadan pazara ise ailenize ve romantik ilişkilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı paylaşmakta zorlanmayacağınız bu sürede, dürüstlüğünüz ve sevecenliğiniz gerçek dostluğu ve sevgiyi beraberinde getirebilir. 

Kova burcu

Hafta içi içinizdeki hümanist tarafın sizi ele geçirdiğine şahit olabilirsiniz. Sevecen ve dost canlısı tarafınız sayesinde yeni arkadaşlıklar edinebilir, ortaklıklara imza atabilirsiniz. Pratik ve sağduyulu yaklaşımınız sebebiyle yakın zamanda ortaya çıkan herhangi bir ilişki sorununu kolayca çözebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Sorunsuz iletişim tarzınız sayesinde çevrenizin takdirini kazanabilirsiniz. 

Balık burcu

Haftanın ilk beş günü, uzun vadeli hedeflerinize doğru istikrarlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz.  Kendinizi iş hayatından aile hayatına kadar her alanda daha sorumlu bir tavır içerisinde bulabilirsiniz. Liderlik niteliklerinizi ifade etmek için mükemmel bir fırsat yakalayacağınız bu dönemde, rehberliğine güvendiğiniz bir büyüğünüzden de yardım alabilirsiniz. Ay’ın Balık burcunda olacağı hafta sonu ise özel hayatınıza ve evinize odaklanabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha duygusal hissedeceğiniz bu süre boyunca, duygularınızı karşı tarafa daha rahat aktarabilir ve ilişki sorunlarını çözebilirsiniz. Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP