Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (11 Kasım – 17 Kasım 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Enerji ve cesaret isteyen yeni işlere başlamak için mükemmel bir hafta! Fiziksel olarak kendinizi güçlü hissettiğiniz bu süreçte sezgilerinizin de son derece kuvvetli olduğunu fark edebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz birçok başarıya imza atmanıza yardımcı olabilir. Bu yükseliş kariyerinizde olabileceği gibi ilişkilerinizde de kendini gösterebilir. Yeni flört ihtimallerine fırsat vermeyi unutmayın!

Boğa burcu

Bu hafta size derin deneyimler getirebilir. Hayatınız, yaşayacak olduğunuz olaylar ve çevrenizdeki insanlar üzerinde sağlam bir etki kurduğunuzu hissedebilirsiniz. İnsanlarla ilişkileriniz otoriter ve lider yönünüzden faydalanabilir, büyük organizasyon işleri son derece yolunda giderek sizi tatmin edebilir. Patronlarınızı veya birlikte çalıştığınız kişileri etkileyebilir, kariyer sorunlarınızı kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. 

İkizler burcu

11 Kasım haftasında sizin için anahtar kelimeler; üç, cesaret ve tutku. Bu hafta daha önce zor olduğunu düşündüğünüz bazı konuları kolaylıkla sonuca ulaştırabilirsiniz ve başarıya erişebilirsiniz. İyi şans etrafınızda dolaşarak size iyimserlik, öngörü ve risk alabilme cesareti verecek. Artan karizmanız bu haftayı flörtleşmek için ideal bir zamana çevirebilir. Ayrıca iş, spor ve kariyer alanlarında da popülerliğinizin arttığını fark edebilirsiniz.

Yengeç burcu

İletişim becerileriniz de dengeli düşünceleriniz sayesinde bu hafta iş hayatınızda, hazırlamanız gereken proje veya sunumlarda, sosyal medyada kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz. Bazı şeyleri anlamak, detaylandırmak ve hedefinize giden yolları belirlemek sizin için daha kolay bir hale gelebilir. Planlarınızı ve düşüncelerinizi çok iyi bir şekilde ifade ederek bu haftayı hem sosyal anlamda hem de kariyer anlamında verimli geçirebilirsiniz.

Aslan burcu

Aslan burçlarını bu hafta aşk bekliyor! Eğer ilişkiniz varsa şefkatli ve hassas yaklaşımlarla ilişki bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Herhangi bir ilişki problemi yaşıyorsanız karşılıklı saygı ve anlayış esasına dayanarak bu sorunları çözebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa yeni flörtlerle kendinizi aşk dolu bir dönem içerisinde bulabilirsiniz. Bu yeni flört ihtimali farklı bir yaş grubu veya kültürden olabilir. 

Başak burcu

Rahatlamak, üretime geçmek, doğru iletişim kurabilmek için harika bir hafta. Kurduğunuz cümlelerle karşınızdakileri etkileyebilir ve hatta onlar üzerinde iyileştirici etkiler yaratabilirsiniz. Duygularınız kesinleşebilir, içgüdülerinizle hareket etmeye başlayarak daha spiritüel bir kimliğe bürünebilirsiniz. Bu içe dönüş hali ilişkilerinize yansıyarak sizi daha tutkulu bir kimliğe taşıyabilir.

Terazi burcu

Bu hafta aşk hayatında ciddi adımlar atmak ve gerçek aşkı bulmak için istekli olabilirsiniz. Eğer bir partneriniz varsa güven ve bağlılık konularında beklentiniz yükselebilir. Yeni ve ciddi ilişkilere sıcak baktığınız bu hafta tek gecelik ilişkiler yerine, belirgin yaş farkı olan ciddi ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkilerinize yaşadığınız sorunlarda pratik ve sağduyulu davranarak çözümlere ulaşabilirsiniz. 

Akrep burcu

Düşünce tarzınıza ve iletişim metotlarınıza odaklanarak günlük işler, evrak işleri, ödemeler, mailler ve ufak iş seyahatleriyle dolu olan haftanızı rahat geçirmeniz mümkün. Bu odaklanma aynı zamanda hedeflerinizi ve gelecek planlarınızı daha net görmenizi de sağlayabilir. Etrafınızdaki insanlar sizinle aynı fikirde olduğu isteğiniz desteği görmeniz an meselesi. 

Yay burcu

Yeni hafta size istediklerinizi elde etmek için ihtiyacınız olan rekabetçi enerjiler getiriyor. Başladığınız işlerin olumu sonuçlanma ihtimallerinin arttığı bu dönem, iş hayatınızla alakalı önemli kararlar almak için ideal. Cesaretinizin ve sağduyunuzun artmasıyla beklediğiniz maddi ve manevi gelişimlerin başladığını hissedebilirsiniz. Aynı zamanda var olan ilişkilerinizi güçlendirmek için de uygun bir hafta.

Oğlak burcu

İçinizde hissettiğiniz kişisel gücün arttığı bu hafta hayatınıza yeni gelen insanları etkilemek konusunda hiçbir problem yaşamayacaksınız. Araştırma ve gözlem konusundaki üstün yeteneklerinizin takıntı ve bağımlılık gibi yıkıcı konularda sizi zor durumda bırakmaması için kontrolü elden bırakmayın. İlişkilerinizde yaşadığınız sorunların derinlerine inebileceğiniz bu hafta problemleri çözüp yeni dinamikler kurmak için ideal!

Kova burcu

Başarmak konusunda olan kararlılığınız amacınıza odaklanmanız ve daha azimli olmanız konusunda sizi destekliyor. Hafta boyunca takıntılı ve zorlayıcı tavırlarınızın kontrolünü kaybetmemeye ve amaçlarınızdan sapmamaya dikkat edin. Dengeyi sağlamayı başardığınız sürece, artan çekiciliğinizle beraber insanlar üzerindeki etkinize siz bile inanamayacaksınız. 

Balık burcu

Yeni hafta ile aklınızdan geçenleri yazılı veya sözlü olarak kolaylıkla ifade edebildiğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Yeni konular öğrenirken, hedeflerinizi belirlerken ve gelecek planları yaparken stratejik kararlar almak konunda da çok elverişli olan bu hafta kafanızın ne kadar aktif çalıştığına siz bile inanamayacaksınız! 

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Kasım Ayına Genel BakışLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP