Koç burcu

Haftaya söyleyeceklerinizi iki kez düşünmek zorunda kalmadan, içinizden geldiği gibi konuşarak, keyifle ve sosyalleşerek başlayabilirsiniz. Bu sosyalleşmenin yanı sıra desteğinizi bekleyen bazı arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilir ve tavsiyelerinizle onların arkasında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Hafta sonu aşk ve para anlamında fırsatlarla kapınızı çalabilir. İş birlikleri ve anlaşmalar gerçekleştirilebilir.

Boğa burcu

Hafta boyunca güç, irade ve hırsla istediğiniz konuların üstesinden gelmek için adeta canla başla çalışıyor olacaksınız. İşinizi en iyi şekilde yapmak için en etkili yolun ne olduğunu keşfetmeye yaklaşabilirsiniz. İlişkilerinizde bu hafta daha dikkat çekici ve etkileyici bir enerjiye sahip olabilir, zihinsel ve bedensel olarak özgür hissettiğiniz için bunu dışarıya pozitif ve özgüvenli bir şekilde yansıtabilirsiniz.  

İkizler burcu

Hafta içerisinde pozitif duygularla dolup taştığınızı hissedebilir ve şanslı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Yüksek enerjiniz sayesinde her işin altından kalkacakmışcasına bir duygu içinizi kaplayabilir. Hayal kırıklığı yaşamamak adına daha ılımlı ve temkinli ilerleyebilir, disiplini elden bırakmamayı tercih edebilirsiniz. Hafta sonu duygusal yoğunluk, aileyle daha fazla vakit geçirme isteği veya romantizm ile gelebilir.  

Yengeç burcu

Ekstra enerji, dayanıklılık ve dürtüsellik ile bu hafta işlerinizi tamamlama ve hedeflerinize ulaşma alanlarında başarı gösterebilirsiniz. İş ahlakınız ve detaycılığınız zor görevlerin üstesinden gelmeniz için size yardımcı olabilir. Uzun zamanlı projeler için büyük adımlar atmak adına oldukça ideal bir zaman. Hafta sonuna doğru düşünce ve hislerinize odaklanarak içinizden geldiği gibi hareket etmek isteyebilirsiniz.

Aslan burcu

Hafta boyunca dengeli düşünme ve akıcı iletişim kabiliyetiniz sayesinde anlamlandıramadığınız konuları anlamlandırma ve sonuca daha kolay ulaşabilme gibi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Kısa iş seyahatleri ve iş anlaşmaları söz konusu olabilir. Hafta sonu keyif ve aşkla gelerek sizi rahatlatabilir, stresten uzak bir şekilde neşeli vakitler geçirmenize olanak sağlayabilir.

Başak burcu

Güç, dayanıklılık ve hırs kavramlarının artış gösterdiği bu hafta içerisinde ideallerinize ve tutku duyduğunuz konulara daha çok yaklaşmak adına önemli adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınız da bu olumlu gelişmelerden fayda görebilir. Hafta sonuna doğru daha detaycı düşünerek bütüne dikkatli bir şekilde odaklanmak için kendinizi zorlayabilir ve bu sayede daha çok başarıya ulaşabileceğinizi fark edebilirsiniz.

Terazi burcu

Bu hafta size daha net ve hızlı bir düşünme gücü aşılayabilir. Kendinizi yazılı veya sözlü ifade etmekte ekstra başarılı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Geleceğe odaklanmak ve gelecek planları yapmak için doğru zamanda olduğunuzu keşfedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise bu düşüncelerden biraz sıyrılarak eğlenmek, sosyalleşmek, dans etmek ve romantizme yoğunlaşmak gibi konular gündeminizde olabilir.

Akrep burcu

Hafta içi boyunca başarma içgüdünüz artış gösterebilir, hırslı yüzünüzle daha çok karşılaşabilir, zor görevlerin üstesinden gelmeyi arzu edebilirsiniz. Uzun zamandır kullanmadığınız bir eşyanız veya vazgeçmek istediğiniz bir alışkanlık hayatınızdan temelli olarak uzaklaşabilir. Hafta sonuna doğru cinsel çekiciliğiniz artabilir bu nedenle çevrenizin farklı ilgisini fark edebilirsiniz.

Yay burcu

Bu hafta kendinizi çok enerjik, aktif ve sosyal hissedebilirsiniz. Eğlenmek ve sosyal ortamlarda bulunmak elbette çok zevkli ancak yapmanız gereken şeyleri de yapmalı, hedeflerinize daha çok odaklanmayı kendinize ara ara hatırlatmalısınız. Hafta sonu partneriniz, arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte vakit geçirmek için tatlı bir zaman dilimi olabilir. Birlikte bir kutlama veya hoş bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak burcu

Tutku, hırs ve başarı konularının gündemde olduğu bu hafta içerisinde kişisel disiplininiz sayesinde kendinizi iyi hissedebilir, potansiyelinizi keşfedebilir ve çevrenize bu etkileyici tavrı yansıtabilirsiniz. Eğer flört veya ilişki içerisindeyseniz, tutkularınız ve dürtüleriniz sizi ilişkide ya da cinsellikte bir adım öteye taşıyabilir. Hafta sonu, geçmişte gerçekleştirmek istediğiniz bir konuyu gerçeğe döndürmek için ideal bir zaman.

Kova burcu

Hafta içi boyunca daha iyi gördüğünüzü, duyduğunuzu, gözlemleme yeteneğinizin arttığını fark edebilirsiniz. İçgüdülerinizi dinlemek ve mantığınıza göre hareket etmek sizin için eşit bir düzeye gelerek olayları en iyi şekilde değerlendirmenize katkıda bulunabilir. Hayalleriniz ve gerçekleştirmek istedikleriniz hayata geçebilir. Hafta sonuna doğru güçlü iletişim gücünüz sayesinde sosyalleşebilir veya yeni bir flört başlangıcıyla karşılaşabilirsiniz.

Balık burcu

Kendi hayatınız üzerinde güçlü bir etkinizin olduğunu, özellikle de olumlu dönüşümler konusunda en çok sizin kendinize yardım edebileceğinizi keşfedebilirsiniz. Hafta boyunca yalnızca kendi üzerinizde değil, çevrenizdekilerin üzerinde de pozitif etkilerinizin olduğunu fark edebilirsiniz. İş yerinde patronlarınız üzerinde yoğun bir etki bırakabilir, özel hayatınızda da dikkat çektiğinizi fark edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP