Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (11 Nisan – 17 Nisan) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi geçmiş çabalarınızın başarı getirdiğini görebilirsiniz. Uzun dönem planlarınıza odaklanabilir, dengede kalabilirsiniz. Hayatınızın diğer alanlarının profesyonel yaşamınıza verdiğiniz ilgi ve zamandan yararlanmayacağı bir dönemdesiniz. Hafta sonu kontrolde olmak için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Bu tavrınız ego krizlerine, sizi köşeye sıkıştıran durumlara yol açabilir. Neden kontrolde olmak istediğinize farkındalık getirmek, rahatlamak ve akışına bırakmak işlerin yoluna girmesini sağlayabilir.

Boğa burcu

Hafta içi hayatınıza uyum, rahatlık, iyi şans ve kişisel gelişim alanı getirebilir. Kendi iç dünyanız ve dünyadaki yeriniz hakkında spiritüel bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Hafta sonu sevecen, arkadaş canlısı enerjiniz rahatlamanızı ve sosyalleşmenizi kolaylaştırabilir. Sevginizi daha kolay ifade edebilmeniz ve gösterebilmeniz ilişkilerinizin daha samimi bir seviyeye çıkmasına izin verebilir.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya uzun soluklu planlarınız üzerine sağlam adımlar atabilirsiniz. Hayatın her alanında daha fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz. Önemli görevleri başarmak, liderlik görevini üstlenmek için iyi bir hafta olabilir. Hafta sonu duygusal yönünüz; hisleriniz, dürtüleriniz, reaksiyonlarınız hayatınızı domine edebilir. Anılarınıza, kendinizi güvende hissettiğiniz yerlere çekilebilirsiniz. Mindfulness pratikleri duygusal dengeyi yakalamanıza yardım edebilir.

Yengeç burcu

Hafta içi size umut, topluluk ruhu ve cömertlik getirebilir. Rüyalarınız, sezgileriniz, bilinçaltınız size bir tür aydınlanma sağlayabilir. Değerlerinizin ve etik anlayışınızın önem kazandığını, karşılık beklemeden yapılan yardımlardan daha büyük keyif aldığınızı fark edebilirsiniz. Hafta sonu günlük rutininiz daha heyecan verici ve sıra dışı hala bürünebilir. Beklenmedik haberler çok güzel fırsatlara kapı açabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya zorunluluklarınızı gerçekleştirmek için iç disiplininiz ve sabrınızdan yararlanabilirsiniz. Mentor veya rehber olarak daha büyük sorumluluklar altına girebilirsiniz. Profesyonel hayatınızda başarılar kazanabilirsiniz. Hafta sonu odağınız özel hayatınıza kayabilir. Evinize, hislerinize, samimi ilişkilerinize daha büyük dikkat verebilir, zaman ayırabilirsiniz. Duygusal olarak dengede kalmayı hedeflemelisiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya spiritüel gelişiminize odaklanmak ezoterik çalışmaları daha iyi kavrayabildiğiniz için kolaylaşabilir. Hayatınıza keyif katmak için sezgilerinizi, içgüdülerinizi ve hayallerinizi takip edebilirsiniz. Heyecanınız ve iyi dilekleriniz çevrenizin refahını arttırabilir. Hafta sonu artan karizmanız ve kuvvetlenen iletişim becerileriniz sosyal durumlarda avantaj kazanmasını sağlayabilir. İnsanları bir araya getirerek güzel işbirliklerine vesile olabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya, hedeflerinize ulaşmak için sabrınız ve azminiz artabilir. Uzun zamandır tamamlamak istediğiniz işleri tamamlıyor olabilirsiniz. Liderlik özelliklerinizi göstermeniz gereken durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Cumartesi ve pazar size bir iç denge hissi ve aynı zamanda yaşamla uyum ve memnuniyet duygusu getirebilir. Bu durum gündeminizdeki kişisel ve ilişkisel sorunları çözmek ve sosyal bağları güçlendirmek için uygun bir ortam sağlayabilir.  

Akrep burcu

Hafta içinde artan spiritüelliğiniz hassasiyetinizi ve şefkatinizi arttırabilir. Karşınıza çıkan yardıma muhtaç kişilere karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Bu duyarlılığınız başkalarının etrafınızda toplanarak ortak bir amaçta buluşmaya çalışmasına sebep olabilir. Çekiciliğinizi de arttıracak olan bu durum romantik yaşantınızda gelişmeler doğurabilir. Cumartesi ve pazar günleri ilişkileriniz gündemde olabilir. Dışa dönüklüğünüz artabilir.

Yay burcu

Hafta başında optimistliğiniz artabilir. Her şey pozitif görünerek sizi yanıltabilir, büyük riskler almaktan ve yeni yatırımlardan kaçınabilirsiniz. Zaman zaman fazla şüpheci hissederseniz yakınlarınızdan destek almak yararlı olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde perşembeden cumaya kadar kendinizi kararlı ve güçlü hissedebilirsiniz. Artan özgüveniniz zor işlerde başarılı olmanızı ve insanların dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Etki alanınızın artması sosyal ortamlarda manyetikliğinizin artması yeni bir romantik ilişki ihtimali doğurabilir. 

Oğlak burcu

Pazartesiden cumaya, sosyal ya da profesyonel başarının tadını çıkarırken aynı zamanda rahatlayabilirsiniz. Ayrıca kendinizi ve hedeflerinizi manevi felsefeniz, inanç ve görüşlerinizle daha iyi dengeleyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar iletişim ve sosyal becerilerinizin artması yeni arkadaşlar edinmek ve flört etmek için uygun ortamı sağlayabilir. Hayatınızdaki insanlara minnettarlığınızı bir hediye veya sevgi gösterisiyle ifade etmek için uygun bir zaman olabilir.

Kova burcu

Pazartesiden cumaya, sağduyunuz ve istikrarlı çabanız sayesinde hem maddi hem de manevi açıdan genişlemeniz mümkün olabilir. Büyüme ve kariyer fırsatları, yatırım imkanları, iş anlaşmaları ve ilişki seçimleri kişisel yaşamınız yoluyla karşınıza çıkabilir. Cumartesi ve pazar artan pozitif enerjiniz ve netliğiniz kendinizi daha rahat ve özgüvenli hissetmenizi sağlayabilir. Özel, sosyal ve profesyonel yaşamınızdaki ilişkilerin daha keyifli ve stressiz olduğunu hissedebilirsiniz.  

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreç ruhsal benliğinizi geliştirmek için uygun bir ortam sunabilir. Coşkunuz ve iyi niyetiniz yalnızca sizin için değil başkaları için de büyük fark yaratabilir. Perşembeden pazara, zihniniz yeni keşifler yapmak ve yeni arkadaşlar edinmek için açık hale gelebilir bu da şansınızı ve motivasyonunuzu arttırabilir. Haftanın sonuna doğru duyularınız ve sezgileriniz güçlenebilir, içgüdülerinize daha çok güvenebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP