Koç burcu

Hafta içi hayatınızda sınır yaratan durumları kırmak için dayanılmaz bir istek duyabilirsiniz. Hayatınızda köklü değişikliklere ve gelişimlere ihtiyacınız olabilir. Aklınızdaki hedeflerin ve içinizdeki sesin peşinden temkinli adımlarla ilerlemeye devam etmelisiniz. Hafta sonu size iyi şans ve mutlulukla geliyor olacak.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye duygularınıza odaklanmış bir vaziyette olacağınızdan dolayı aklınızı başka şeylere vermeniz kolay olmayabilir. Hayaller, bakış açıları, düşünceler ve hisler ruh halinizde büyük etkiler yaratabilir. Kendi duygularınızı ve başkalarının duygularını derinlemesine keşfedebilirsiniz. Hafta sonu kapınızı romantizm ve bol bol dinlenme fırsatlarıyla çalacak.

İkizler burcu

Bu hafta eğlence ve heyecan ile hayatınızda güzel ilerlemeler kaydetmeniz için oldukça uygun bir zaman. Zor işlere başlarken ekstra motivasyon ve kararlılık duyguları hissedebilirsiniz. Bu nedenle sizi başarıya yönlendirecek yollarda daha kendinden emin adımlarla hareket ettiğinizi fark edebilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi içinizde gizli tuttuğunuz veya üstünü örttüğünüz duygular su yüzüne çıkma eğilimi gösterebilir. İçgüdüleriniz karşınızdaki insanlar hakkında ne hissettiğinizi keşfetmenize ve ayrıca onların sizin hakkınızda neler düşündüğünü anlamanıza yardımcı olabilir. İlişkiler daha derin boyutlara ulaşabilir ve hafta sonu boyunca şefkat, ilgi, sevgi ve yardımseverlik duyguları sizi sarıp sarmalayabilir.

Aslan burcu

Bu hafta biraz gözünüzü karartarak birtakım riskler almaya yatkınlık gösterebilirsiniz. Yeni aktiviteler, hisler ve ilişkiler anlamında karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Projelere başlamak, ilişkiniz yoksa flört etmek ve kişisel anlamda kendinizi geliştirmek için ideal bir zaman. Finansal anlamda rahatlamalar yaşayabilir bu durumdan dolayı kendinizi tatminkar hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Duygusal yönünüz harekete geçtiği için hayatınızdaki olay ya da durumları daha derin ve güçlü şekillerde hissedebilirsiniz. Biri hayatınızda kapsamlı bir etki yaratabilir ve sizi derinlemesine sarsabilir. Duygusal bakış açılarınız yeni bir ilişkiye kapı aralayabilir. Kendinizi romantik, etkileyici ve sosyal hissedeceğiniz bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Terazi burcu

Hayal kırıklıkları ve istenmeyen durumları engellemek istediğiniz için bazı sorumluluk ve zorunluluklardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ancak ani kararlar bazen hayatta daha fazla üzüntü ve hayal kırıklığı getirmektedir. Bu nedenle hareket etmeden önce iki kere düşünmek size kendinizi daha fazla güvende hissettirecektir. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirerek rahatlamak, sosyal hissetmek ve olumlu iş birlikleri geliştirmek için ideal bir zaman.

Akrep burcu

Sabırsız davranışlarınız daha sonrasında pişmanlık duyabileceğiniz birtakım aksiyonlarla sonuçlanabilir. Her şeye baştan başlamanız ve yaptığınız hataları telafi etmek için büyük çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bu nedenle kontrolü elden bırakmamalı, mantıkla hareket etmeye özen göstermelisiniz. Hafta sonu erotizm ve romantizm konuları ön planda olabilir.

Yay burcu

Sıkıcı rutinden kurtulmak, yeni bir şeyler denemek, içgüdülerinize güvenerek biraz eğlenmek ve hoş vakit geçirmek için harika bir hafta içerisindesiniz. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilir, ilişkiniz varsa partnerinize ne kadar açık görüşlü olduğunuzu göstererek onu bazı konularda şaşırtabilirsiniz. Hafta sonu boyunca mutluluk, gelişim ve iyi şans konuları gündeminizde olacak.

Oğlak burcu

Bu hafta gizli tuttuğunuz tüm düşünce ve duygular gizliliklerini kaybederek görünür hale gelebilir. İçinizde yatan gerçekleri keşfedebilir, iyi veya kötü ruh hali değişimleri yaşasanız da bu keşiflerin yarattığı deneyimlerle kişisel gelişiminizi zenginleştirebilirsiniz. İlişkiniz daha derin boyutlara erişebilir ve hafta sonu boyunca erotizm anlamında bazı keşifler yaşayabilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta ilk adımı atmak için gereken cesaret ve cazibe hissini içinizde hissediyor olacaksınız. Bu nedenle çevrenizdekileri farklı yönlerle etkilemek konusunda iyi şansın gücüne inanabilirsiniz. Limitleri aşmak, özgürleşmek, kendini ifade etmek konularında cesaret gösterebilirsiniz. Hafta sonu tüm sosyal ilişkileriniz iyileşme göstererek keyifli bir ortam elde etmenize yardımcı olacak.

Balık burcu

Duygularınızın ön planda olduğu bu hafta içerisinde sizin için önemli olan bazı duygu ve düşünceleri keşfedebilir, yeni sosyal bağlantılar kurabilir, duygusal ilişkiler geliştirebilir ve beklenmedik karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu romantizm ve spiritüel bağlantılar ilişki gündeminizde olabilir. Ayrıca bir hobiniz veya kendinize ayırdığınız özel bir zaman dilimi sayesinde kendinizi rahatlamış ve arınmış hissedebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP