Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (12 Eylül – 18 Eylül) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi sohbet etmekten keyif alacağınız için sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Çevrenizin düşünce ve hislerini daha iyi algılayabileceğiniz için ne söyleyeceğiniz üzerine düşünmek zorunda kalmayabilirsiniz. Aile içi gerginlikleri çözüme ulaştırabilirsiniz. Hafta sonu geleceğe dair daha umut dolu olabilir, planlar yapabilirsiniz. Geniş bir bakış açısına sahip olsanız da detayları gözden kaçırmamaya çalışmalısınız. Konsantrasyon eksikliği küçük hatalara yol açabilir.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı duygularınızın daha farkında olarak doğru zamanda doğru cümleleri kurabilirsiniz. Sosyal becerilerinizdeki bu gelişme sizi daha çekici ve sempatik kılabilir. Çarşambadan pazara çevreniz üzerinde daha büyük bir etki alanına sahip olabilirsiniz. Doğru kontaklar kurarak, mevki sahibi insanlarla iletişiminizi güçlendirerek hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Başarılarınızla gurur duymalı ve kendinizi ödüllendirmelisiniz!

İkizler burcu

Hafta içi iletişim becerilerinizin güçlenmesi ile sosyalleşmek veya flörtleşmek isteyebilirsiniz. Sevginizi ve takdirinizi küçük hediyeler ve jestler ile gösterebilir, siz de güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılığınızı gerektiren işlere daha çok zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonu özel hayatınıza, özellikle ailenizdeki kadınlarla olan ilişkinize zaman ayırabilirsiniz. Gerginlikler yerini pozitif değişimlere bırakabilir ve aradığınız duygusal denge halini bulabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı ikili ilişkileriniz güçlenen iyi olma haliniz ve iç dengenizden faydalanabilir. Zamanınızı aileniz ve yakın arkadaşlarınızla geçirmek isteyebilirsiniz. Değişim ve macera yerine tanıdık hissiyatları ve güvenceyi tercih edebilirsiniz. Enerji depolamak için bolca dinlenebilirsiniz. Çarşambadan pazara hayat daha yoğun, tutkulu ve dinamik bir hale gelebilir. Özgüveniniz yükselebilir, çevrenizin size doğru çekildiğini hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Hafta içi sosyalliğinizle ön plana çıkabilirsiniz. Bu dönem yakınınızdaki biriyle konuşmak istediğiniz bir konuyu gündeme getirmek için uygun olabilir. Yaratıcı yönünüzü kullanacağınız günler sizi bekliyor. Hafta sonu huzurlu ve pozitif hissettiğiniz bir dönem olabilir. Bu iç huzurunuz hayatınızdaki çeşitli alanlara olumlu yansıma yapabilir. Bu dönemi yeni arkadaşlıklar ve ilişkiler kurmak için de değerlendirebilirsiniz.

Başak burcu

Hafta başı duygularınızı yoğun yaşayacağınız bir dönem olabilir. Yeni arkadaşlıklar kurabilir veya yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Çarşambadan sonra bilinmezliklerin açığa çıkacağı günler yaşanabilir. Başkalarının hayatını etkileme ve yön verme gücünü kendinizde hissedebilirsiniz. Bu dönemde yavaşlamak ve çevrenizdekilerle olan problemlerinizi çözmek size iyi gelebilir. İlişkilerinizdeki karışıklıklar daha net hala gelebilir.

Terazi burcu

Hafta içi kendinize olan güveneninizin arttığını hissedebilirsiniz. Uzun dönem hedefleriniz ve sorumluluklarınız üzerine düşünmek size fayda sağlayabilir. Bu nedenle uzun sureli bir iş anlaşmasına imzanızı atmak veya bir ilişkiye kendinizi adamak için uygun bir zaman olabilir. Hafta sonu kendinizi daha sevgi dolu hissedebilirsiniz. Rahatlayıp sevdiklerinizle zaman geçirmek için ideal bir hafta sonu olabilir. Hayatınıza uzun dönemde katkıda bulanacak yeni ilişkiler ve arkadaşlıklar hayatınıza girebilir.

Akrep burcu

Hafta başında arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirebilirsiniz. Bolca samimi sohbetin içinde yer alacağınız ve yeni arkadaşlıklar kuracağınız bir dönem olabilir. Bu günlerde edineceğiniz yeni arkadaşlarınızla veya iletişim sıklığınızı arttırdığınız tanıdıklarınızla aranızda kısa süre içinde duygusal bir bağ oluşabilir. Çarşambadan sonra kendi hayatınızın kontrolünü devraldığınız günler yaşayabilirsiniz. Statü sahibi insanlarla olan görüşmeleriniz olumlu sonuç verebilir. Özel ve profesyonel hayatınızdaki problemler kolay bir şekilde çözümlenebilir.

Yay burcu

Hafta içi iletişim yeteneklerinizi kullanarak insanları bir araya toplayacağınız organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Bu günler önünüze çıkan engelleri kırmak için oldukça uygun olabilir. Alım ve satım gibi ticari anlaşmalar yapmak size finansal fayda sağlayabilir. Hafta sonu içgüdülerinizi bazı zorlukları aşmak için kullanmanız gerekebilir. Üzerinizdeki fazla sorumluluklardan dolayı gergin hissedebilirsiniz. Buna rağmen kişisel ve profesyonel hayatınızda gelişme göreceğiniz günler yaşayacaksınız.

Oğlak burcu

Hafta başı sabırlı, kararlı ve sorumluluk bilincinizin yüksek olduğu günler yaşayabilirsiniz. Çok çalışarak geleceğinizin temelini oluşturduğunuz oldukça önemli günler sizi bekliyor olabilir. Bu dönemdeki çalışkanlığınızın sonuçlarını kısa zamanda görebilirsiniz. Çarşambadan sonra hedeflerinize ulaşmak için pozitif yönde daha da hırslanabilirsiniz. Etrafınızdaki insanları daha büyük bir etki gücüne sahip olabilirsiniz. Bu gücünüzü olumlu yönde kullanmanız size romantik hayatınızda fayda sağlayacaktır.

Kova burcu

Hafta içi eğlenceli ve arkadaş canlısı bir tutum içinde olabilir, bolca dinlenebilir ve rahatlayabilirsiniz. Genel olarak daha az stres hissedeceğiniz için ilişkileriniz daha keyifli ve dengeli hissettirebilir. Sevginizi ve şefkatinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Hafta sonu duygusal yönünüz, içgüdüsel davranış ve tepkileriniz hayatınızda daha baskın bir yer edinebilir. Anılarınız, koruma içgüdüleriniz ve güvenlik duygunuz zihninizde daha etkili olabilir.

Balık burcu

Pazartesi ve salı sevdiğiniz kişilere duygularınızı söyleyebilir, romantik yönünüzü geliştirmeye özen gösterebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin hangi huyundan hoşlandığınızı daha net bir şekilde görebilirsiniz. Siz de başkalarından sevgi ve şefkat görebilirsiniz. Çarşambadan pazara yoğunlaşan ikili iletişimler sizin karşınızdaki kişiye dair tam olarak ne hissettiğinizi ve onun da size karşı ne hissettiğini net bir şekilde anlamanızı sağlayabilir. İlişkiler ya derinleşebilir ya da bir sona erebilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP