Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (12 Nisan – 18 Nisan 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi artan özgüveniniz ve enerji seviyeleriniz sayesinde hedeflerinize, isteklerinize herhangi bir terslikle karşılaşmadan ulaşabilirsiniz. İş yaşamınızda projelerinizi ilerletebilir, kariyer basamaklarını tırmanabilirsiniz. Kendinizi yaptığınız her işe adayacağınız için daha çok sorumluluk alabilirsiniz. Hafta sonu çevrenizdekileri ve durumları kontrol etme isteğiniz gerginlikler yaşamanıza yol açabilir. Başka insanların da sizi kontrol etmeye çalıştığını hissedebilirsiniz. Başarıya giden yolda dikkatli olmalı ve kıskançlık, zalimlik ve iddialı olmaktan kaçınmalısınız. 

Boğa burcu

Haftanın ilk iki günü kendinizi spiritüel açıdan daha kuvvetli hissedebilirsiniz. Çevrenize dair artan ilginiz ve empatiniz yükseltici, motive edici bir etki bırakabilir. Spiritüel aydınlanma yolculuğunuzu kitaplarla, terapiyle, eğitimlere destekleyerek tek başına gerçekleştirmek size çok daha iyi gelebilir. Geri kalan günlerde gücünüzün ve etki alanınızın artması hayatınıza pozitif değişimler ve başarı getirebilir. Yaşamınızın belirli bir alanında yenilikler veya değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatlar bunu başarmanızı sağlayabilir. 

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya girişkenliğinizin ve kendine güveninizin artması, yeni projelere başlamanızı sağlayabilir. Yaptığınız her işte kendinizi verimli, yapıcı ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Enerjinizi fiziksel aktivitelere ayırmak; spor yapmak, dans etmek isteyebilirsiniz. Flörtöz bir tavır takınabilirsiniz. Haftanın geri kalanına da yansıyacak olan bu enerjiniz sayesinde cesaret, güç ve girişim isteyen aksiyonları alabilirsiniz. Özellikle fiziksellik gerektiren işlerde daha iyi performans gösterebilirsiniz. 

Yengeç burcu

Hafta içi dinlenmek, yaratıcı işler yapmak ve spiritüel yanınızı kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz. Sözlerinizin çevrenizdekileri rahatlattığını hatta iyileştirdiğiniz hissedebilirsiniz. Duyularınızın güçlenmesi her tür iletişiminizde ekstra bilgi edinmenizi ve sezgilerinizde doğru çıkmanızı sağlayabilir. İlişkileriniz şefkatli ve ruhani enerjinizden faydalanabilir. Hafta sonu ise iç dengenize güvenebilir ve sevdiklerinizle aranızda daha güçlü bir bağın ve aitlik duygusunun oluştuğunu hissedebilirsiniz. 

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya pozitif, mutlu, cömert ve tatmin hissedebilirsiniz. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda şansınızın arttığını görebilir ve spitirüel gelişiminizde ilerleyebilirsiniz. Bu dönem yeni bir eğitime başlamak veya uzun mesafe yolculuğuna çıkmak isteyebilirsiniz. Perşembeden pazara içinizde büyük bir rekabet arzusunun büyüdüğünüz hissedebilirsiniz. Bu dönemde alacağınız çoğu aksiyon veya vereceğiniz kararlar sizi başarıya ve zenginliğe ulaştırabilir.  

Başak burcu

Hafta içinde duyusal hassasiyetinizin artması, çevrenizdeki enerjilere ve titreşimlere karşı daha duyarlı olmanıza neden olabilir. İlişkilerinizi ve iletişiminizi içgüdüleriniz ve sezileriniz kontrol edebilir. Sevdiklerinizle beraber olmak onların neler hissettiklerini daha rahat anlayabildiğiniz için iyileştirici olabilir. Hafta sonunda kendi duygularınıza ve başkalarının hislerine karşı hassaslaşabilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetlenmesi, derin duygusal bağlar kurmanızı sağlayabilir. Duygularınızı ve düşüncelerinizi samimi ve içten bir şekilde çevrenize aktarmanız çekiciliğiniz arttırabilir.  

Terazi burcu

Özgüveninizin, motivasyonunuzun, cesaretinizin ve gücünüzün arttığını hissedebileceğiniz bir haftaya giriş yapmış olabilirsiniz. Fiziksel aktivitelere zaman ayırmak ve yeni spor rutinleri oluşturmak için oldukça uyumlu enerjiler sizleri bekliyor. Sıcakkanlı tavırlarınız, karizmanız ve çekiciliğiniz ikili ilişkilerinizin olumlu yönde gelişmesine yardımcı olabilir. İletişim ve analitik düşünme yeteneklerinizin güçlendiğini gözlemleyebilirsiniz. Problem çözme yetenekleriniz sayesinde ara yollar bulabilir ve anlaşmalara vesile olabilirsiniz.

Akrep burcu

Hayal dünyanızın güçlendiğini ve spritüal tarafa doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla kurduğunuz bağların derinleştiğini hissedebilir, insanları gerçekten tanımaya başladığınızı hissedebilirsiniz. Olumlu bir zihin yapısını benimsemenize de yardım edecek olan bu süreçte, yaşanan olayların ve durumların arka planlarını rahatlıkla fark edebileceksiniz. Uzun zamandır, maddi ve manevi, yatırım yaptığınız konularda beklediğiniz gelişmeler yakın zamanda kapınızı çalabilir. Yüksek farkındalığınız sayesinde her türlü gelişmeyi rahatlıkla avantajınıza çevirebileceksiniz.

Yay burcu

Özgüveninizin ve heyecanınızın artmasıyla yeni projelerin içinde var olmak sizi mutlu edebilir. Zor durumların üstesinden gelebilmek için ihtiyacınız olan özgüvenin ve cesaretin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Bu günlerde hayatınızdaki özel kişileri veya profesyonel hayatınızdaki kıdemli kişileri başarınız ve zekanızla kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Çekiciliğinizin ve cinsel arzunuzun arttığını da gözlemleyebilirsiniz. Her zamankinden daha çok iş başarabileceğiniz, şansınızın ve karizmanızın artacağı bu dönemde yeni projeler ve fırsatlar size yeni hayat planları kurdurabilir!

Oğlak burcu

Romantik ilişkilerinizi eleştirel bir bakış açısıyla ele alacağınız bir sürece giriş yapmış olabilirsiniz. Bu günlerde alma-verme dengesi sizin için gündeme gelebilir ve hayatınızda olan fakat artık size hizmet etmeyen her türlü ilişki kafanızın içinde sonlanmaya başlayabilir. Hiç beklemediğiniz bir romantik ilişki bir anda hayatınızın gidişatını değiştirebilir, gözlerinizi dört açın! Yine de bu süreçte kendinizden ödün vermemeye, manipülasyon ve kıskançlık gibi kontrol kaygısı taşıyan davranışları kabullenmemeye gayret edin.

Kova burcu

Duygusal anlamda yaşadığınız gelgitler fikirlerinizi ve rasyonel düşünme yeteneğinizi kontrolü altına alabilir. Bu nedenle özellikle gündeminizdeki kişiler ve olaylar hakkında karar verirken acele etmemeye özen gösterin. Artan enerjinizi yöneltebileceğiniz bir uğraş, iş veya hobi edinmek bu süreçten en az olumsuz etki ile sıyrılmanızı sağlayacaktır. Olumlu bakış açınız, güçlü içgüdüleriniz ve artan şansınız ile tüm ruhsal gelgitlerinize rağmen gelişiminizi destekleyecek bir hafta sizleri bekliyor!

Balık burcu

Duygularınızın ön plana çıktığı ve duygusal sağlığınızın arttığı günler sizleri için kapıda. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle beraber olmak ve kaliteli zaman geçirmek kendinizi iyi hissetmeniz konusunda olumlu etkiler yaratabilir. Sosyal aktivitelerden ve insanlarla etkileşim içinde olmaktan keyif alacağınız bu yeni haftada yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlık ilişkileri kurmak adeta ruhunuzu besleyecek! Ayrıca hayatınızda romantik bir partneriniz yoksa ve buna hazırsanız, etrafınıza dikkatli bir şekilde bakmanızda fayda var! İş hayatınızın da bu olumlu enerjilerden faydalanacağı süreçte yeni projeler ve teklifler kapınızı çalabilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP