Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (13 Eylül – 19 Eylül) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye çevrenizde olan biteni daha derin bir seviyeden anladığınızı ve sevdiklerinizle daha samimi bağlar kurduğunuzu hissedebilirsiniz. Sevgiyi çok daha yoğun hissederken daha önceden hiç deneyimlemediğiniz duygular yaşayabilirsiniz. Aile bağlarınız ve evinizle ilişkiniz kuvvetlenebilir. Aile geçmişindeki yaraları iyileştirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu zihniniz berraklaşabilir ve sohbetleriniz keyiflenebilir. Fikirleriniz netleştikçe düşüncelerinizi söylemeye daha istekli hale gelebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi daha şefkatli, hayal dolu, ideallerine bağla hissedebilirsiniz. Spiritüel yolculuğunuzda ilerlemeye daha hevesli olabilirsiniz. Materyal dünyanın size getiremeyeceği mutlulukları, güveni ve konforu kendi içinizde bulabilirsiniz. Çevreniz sevdiğiniz birisi ile spiritüel aydınlanmanızı paylaşabilirsiniz. Hafta sonu alışkanlıklarınız, eviniz ve yakın ilişkilerinizde değişimler yapmak için ideal bir zaman olabilir. Bu değişimler rutinlerine bağlı olmanıza rağmen zorlayıcı vay üzüntülü gelmeyebilir. Yeni bir eve taşınmak, yeniden dekore etmek, yeni bir ilişkiye başlamak bu zamanın odak konuları haline gelebilir.

İkizler burcu

Hafta içi tutkulu olduğunuz konuda başarılı olmak için hevesli ve hırslı olabilirsiniz. Eforun ve şansın karışımı yaşamınızda büyük değişimler yapabilmek için size güç ve etki sağlayabilir. Kariyer başarıları, iş gezileri, terfiler yaşanabilir. Sizden daha az şanslı kimselere yardım etmek için ideal bir zaman olabilir. Hafta sonu kendinizi daha yaratıcı, şefkatli ve romantik hissedebilirsiniz. Çevrenizin duygularına hassasiyetiniz artabilir. Özellikle ilişkileriniz konusunda içgüdülerinize güvenmelisiniz. İdeallerinize yakın, spiritüel bir bağ kuracağınız bir arkadaşlık veya romantik birlikteliğe başlayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi derin ve yoğun deneyimler yaşabilirsiniz. Kendi hayatınız, başınıza gelenler ve çevrenizin yaşadıkları üzerinde daha büyük bir kontrolünüz ve etkiniz olduğunu fark edebilirsiniz. Güce sahip insanlarla, otoriteler ve kurumlarla ilişkileriniz iyi gidebilir. Kendinize güveniniz başkaları üzerinde daha iyi bir izlenim bırakmanızı sağlayabilir. Hafta sonu düşünceleriniz derinleşirken başkaları ile olan ilişkileriniz daha yoğun bir hal alabilir. Sohbetleriniz gizli kalmış konuları ortaya çıkarmak ister bir hale bürünebilir. Bu meraklı tavrınızı kontrol etmeli ve gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız.

Aslan burcu

Pazartesi ve salı, negatif enerjilerden daha fazla etkilenebilirsiniz. Kafa karışıklığı, kendinden şüphe duyma veya öz saygı azalması gibi olumsuz hislere sahip olabilirsiniz. Bu sebeple pozitif insanlar ile birlikte vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz. Çarşambadan pazara olan süreç, geleceğiniz hakkında düşünmek ve planlar yapmak için ideal bir zaman olabilir. Olumlu ve geniş bakış açınız, rahat karar verme yeteneğiniz ile birleşince hayallerinizi kolayca zihninizde somutlaştırabilirsiniz. İyi iletişim becerileriniz ve kendinizi açıkça ifade edebilmeniz, sosyal ilişkilerinizi zenginleştirebilir. Bilgileri kolayca kavramanız ve konsantrasyonunuz artması ile daha az stres ile çalışabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya, gücünüzün ve etkinizin artması ile olumlu değişimler ve başarılar elde edebilirsiniz. Manevi ve kişisel gelişimin yanı sıra, kariyerinizde de gelişim olabilir. Hayatınızdaki düzeltmek istediğiniz noktalar için harekete geçmek için iyi bir zaman olabilir. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirerek akışta kalmayı deneyebilirsiniz. Ortak bir fayda sağlamak amacıyla insanlara birlikte çalışma konusunda ilham verebilirsiniz. Cumartesi ve pazar, hedefleriniz hakkında daha gerçekçi ve dengeli düşünebilirsiniz. Üretkenliği ve ekip çalışmasını arttıracak fikirleriniz ile kariyerinizde etkili bir rol çizebilirsiniz. Terfi, zam, pozisyon değişikliği, sınava girmek gibi önemli hayat değişimlerini daha rahat karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinizi başkalarını eğitmek, teşvik etmek gibi durumlar içinde bulabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya iyimser ve olumlu bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, dostlarınız ve sevdikleriniz ile sosyalleşebilir, insanlar ile iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Çalışmalar, seyahatler ve işteki önemli konulara eğilmek için ideal bir zaman olabilir. Bunun yanı sıra maneviyat, felsefe ve politika gibi konulara ilgi duyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar, başkaları hakkında ne hissettiğiniz ve onların sizin hakkında ne düşündüğü ortaya çıkabilir. Bu süreçte, herhangi kötü bir alışkanlığın altında yatan sebebe ulaşabilirsiniz. Bilinçaltınız çok güçlü bir araç olabilir, bu sayede duygu ve davranışlarınızı daha derin bir seviyeden kontrol edebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya, başarı ihtiyacınızın artması ile beraber hedeflerinize ulaşmak için normalden daha fazla kararlı ve amaç odaklı hissedebilirsiniz. Zor bir görevi tamamlamak için ısrarcı tavrınızı kullanabilirsiniz. Çekiciliğinizin artması, diğer insanlar üzerinde etki sahibi olmanızı sağlayabilir. Cumartesi ve pazar, büyüleyici cazibeniz ile ilgi odağı olabilirsiniz. Düzgün iletişim tarzınız, başkalarını ikna etmeyi ve başkalarından iyilik istemeyi kolaylaştırabilir. Titreşim enerjisine karşı artan hassasiyetiniz; şiir, dans ve müzik gibi harmoni içeren alanlarda çalışmak için uygun zamanı oluşturabilir.

Yay burcu

Pazartesi ve salı, kafa karışıklığı ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi güvensiz, suçlu ve özür diler gibi hissedebilirsiniz. Aşırı idealleştirme yapmak, kayıplara, skandallara veya iftiralara yol açabilir. Bu nedenle, ilişkilerinizde ipleri gevşetmemenizde fayda olabilir. Ayrıca herhangi bir konuda, özellikle de sıkı çalışma konusunda motive veya hevesli olmakta zorlanabilirsiniz. Çarşambadan pazara ise keskin algınız ve öngörüleriniz sayesinde uzun vadeli planlar yapabilir, cesaret isteyen girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Oğlak burcu

Haftanın ilk dört günü, yoğunluk, dayanıklılık ve tutku getiriyor. İçinizde hissettiğiniz bu güç, öz güveninizin ve çevrenizdekileri etkileme gücünüzün artmasını sağlayabilir. Çekiciliğiniz ve güçlü öz güveniniz, aşk hayatınız için de iyiye yönelik bir işaret olabilir. Cumadan pazara ise size iyimserlik, iyi şans ve mutluluk getirebilir. Yeni projelere imza atabileceğiniz, eğitimler alabileceğiniz ve yeni yerleri keşfetme arzusu içerisinde olabileceğiniz bu süreç, aynı zamanda maddi ve manevi büyüme için de oldukça ideal. 

Kova burcu

Pazartesiden perşembeye iç dengeye kavuştuğunuzu hissedebilir, memnuniyet hissi ile dolabilirsiniz. Bu durum, son zamanlardaki kişisel veya ilişki sorunlarını çözmek için de size ideal bir zaman tanıyor. Yakın ilişkileriniz, güçlü duygusal bağlar ve karşılıklı saygı ile gelişebilir. Hafta sonuna giriş yaparken ise duyularınız keskinleşebilir ve titreşimsel enerjiye karşı son derece duyarlı bir hale gelebilirsiniz. Sezgisel yeteneklerinizi keşfedeceğiniz bu süreçte, sanatsal ve yaratıcı çalışmalar içerisine girmenizde fayda var. 

Balık burcu

Haftanın ilk dört günü, kişisel gücünüzü ve otoritenizi artırmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu, kendinize olan güveninizi artırmanıza ve hayatınızı düzeltmenize yardımcı olabilir. İlerlemek ve hedeflerinize ulaşmak için kendinizi daha istekli hissedebilirsiniz. Cumadan pazara ise hem kendi hayatınızı hem de çevrenizdekilerini hayatlarını olumlu yönde dönüştürmek için fırsatlar önünüze çıkabilir. Bu size manevi anlamda bir güç ve maddi anlamda da bir servet getirebilir. Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP