Koç burcu

Bu hafta karakterinizin şefkatli ve duygusal yönleri cazibenizi ikiye katlayarak sizi çevrenize karşı daha etkileyici ve merak uyandırıcı bir konuma taşıyabilir. Bu nedenle, tüm hafta sosyalleşmeniz, partnerinize vakit ayırmanız, iş birliklerinde kendinizden emin bir duruş sergilemeniz, eğlencelere ev sahipliği yapmanız için ideal bir hafta. Hafta sonu, farklı bakış açıları geliştirmenizi sağlayacak ve size yeni kapılar açacak biriyle tanışabilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta hırslı yapınız biraz daha öne çıkıyor. İş hayatınızda, zorlu görevleri yerine getirerek başarıya çok da yakından temas etmek, hedeflerinize ulaşmak, insanlar üzerinde pozitif ve güçlü etkiler bırakmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise aşk hayatınıza yönelerek, ilişkinizde heyecan, tutku ve farklılıklar yaratmak için birtakım adımlar atabilir, haftayı romantik anlarla tamamlayabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinizi biraz hassas hissedebilir, partnerinizden biraz ilgi bekleyerek ilişkinizde gereken özeni görmediğinizi düşünebilirsiniz. Ama haftanın devamında, bu duygusallığınızı daha farklı bir boyuta taşıyarak kendinizi ilgi çekici ve etkileyici bir tutum içerisinde bulabilirsiniz. Hafta sonu hızlı düşünme, organize etme, araştırma yapma gibi özellikleriniz ön plana çıkabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya yengeç burçları iş hayatında hız kazanmaya vakit ayırıyor. İşinize daha çok bağlandığınızı, zorlu görevleri yerine getirmek için elinizden geleni yaptığınızı, hedeflerinize ulaşmak için farklı yollardan yeni adımlar attığınızı fark edebilirsiniz. Hafta sonunun gelişiyle ise partnerinizle birtakım sorunlar yaşayabilir, obsesyon duygusunun yarattığı gerilimle karşılıklı olarak biraz üzülebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye kadarki süreç, sizin için bu yılın en romantik ve sosyal zamanları olabilir. Cinselliğin ve şefkatin buluştuğu dengeli ayarda kendinizi hem ilgili ve yumuşak hem de etkileyici ve seksi hissedebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmanız için harika bir zaman dilimi içerisindesiniz. Hafta sonu yaşadığınız bazı olaylar sonucunda birlikteliğiniz teste tabi tutulabilir. Bağlılık ya da ayrılık şeklinde bir yol ayrımına vardığınızı fark edebilirsiniz.  

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinizle ilgili yeni yönler keşfedebilirsiniz ve biraz daha iç dünyanıza yönelerek bazı sorularınıza cevaplar arama eğilimi gösterebilirsiniz. Hayatınızın gidişat şekli ve çevrenizdeki insanlar üzerinizde önemli etkiler bırakabilir. Hafta sonu, eğer ilişkiniz varsa farklı deneyimlere yönelme ihtiyacı duyabilirsiniz. İlişkiniz yoksa da kendinizi romantizmin ve flörtün içine bırakmak isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Hafta boyunca kendinizi çok romantik hissedebileceğiniz bir süreç içerisindesiniz. Bu süreç boyunca yeni insanlarla tanışabilir, flörtleri ilişkiye döndürebilir veya hiç tahmin etmediğiniz şekilde yepyeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Sevgi dolu, ilgili, çekici ve gizemli yönleriniz çevrenizdekiler üzerinde önemli etkiler bırakabilir. Cumadan pazara, daha ciddi konulara yönelerek yapmanız gereken okul veya iş görevlerini yerine getirebilirsiniz.

Akrep burcu

Hafta içi, beklemediğiniz bazı gelişmeler sizi duygusal anlamda tatmin edebilir. Kendinize dair yeni ipuçları keşfedebilir veya yakın olduğunuz insanların bilmediğiniz özelliklerini daha yakından gözlemleyebilirsiniz. Hafta sonu biraz işle ilgilenmeniz ve yapmanız gereken işleri daha fazla ertelememek için bazı adımlar atmanız gerekebilir. Önemli detayları gözden kaçırmamak adına tam konsantrasyona özen göstermelisiniz.

Yay burcu

Hafta içi sizin için sosyalleşme ve eğlence ile geçebilir. Aradığınız ilişkide yalnızca cinsellik değil arkadaşlık, kuvvetli bağlar, şefkat ve fedakarlık gibi duygulara da önem verdiğinizi fark edebilirsiniz. Artış gösteren çekiciliğiniz etrafınızdakiler tarafından fark edilmenizi sağlayabilir ve yeni flörtlere hatta ilişkilere kapı aralayabilir. Hafta sonu ise ilişkiniz varsa ilişkinizde deneysellik arayabilir, ilişkiniz yoksa da riskli ve heyecanlı flörtlere yönelebilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya, yoğun duygular ve derinlemesine keşifler kapınızı çalacak gibi görünüyor. Hedeflerinize ulaşmada ve arzuladığınız konularda daha kararlı, daha yapıcı ve daha yaratıcı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Artan çekiciliğiniz çevrenizdekilere seksi gelebilir. Ancak çevrenizdekiler, onlar üzerinde güç ve baskı uyguladığınızı da düşünebilir. Aradaki ince ayara dikkat etmeye özen göstermelisiniz.

Kova burcu

Bu hafta sevgi, merhamet, arkadaşlık gibi duygular sizin için önem kazanabilir. Kendinizi hem güçlü hem de çok duygusal hissedebilirsiniz. Artış gösteren çekiciliğiniz, ilişkiniz yoksa harika bir partnerle tanışma fırsatını ayağınıza getirebilir. Hafta sonu önemli kararlar vermeniz gereken finansal konularla veya iş anlaşmalarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Konsantrasyonunuzun bozulamamasına özen göstermelisiniz.

Balık burcu

Bu hafta kendinizi duygusal açıdan oldukça hassas hissedebilirsiniz. Hayatınıza girmiş veya girecek olan herhangi biri üzerinizde derin etkiler bırakabilir. Yaşadığınız yoğun yakınlaşmalar kuvvetli ilişkilerin başlangıcı olabilir. Hafta sonunu ise sosyallik, eğlence, arkadaşlık gibi keyifli kavramlarla geçirebilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. Yaratıcı işler yapmak veya bir şeyler üretmek için harika bir zaman dilimi içerisindesiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP