Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya sizi heyecanlandıracak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günlük rutininiz değişime uğrayabilir ve yenilikler hayatınıza dahil olabilir. Rüyalarınız veya içgüdüleriniz sayesinde yeni şeyler keşfetmeye başlayabilirsiniz. Perşembeden pazara kadarki süreçte iletişim gücünüzü ve sosyal becerilerinizi en üst seviyeye taşıyarak hem sevdiklerinizle ilişkinizi yoğunlaştırabilir hem de yeni bağlantılar kurmayı mümkün hale getirebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya zihniniz yaratıcı ve düşünsel işlere odaklanmak için ideal bir konumda. Beklemediğiniz haber veya durumlar size heyecan verici fırsatlar sunmaya başlayabilir. Kendiniz ve çevrenizdekiler hakkında yeni keşifler yapmanız için son derece uygun bir zaman. Hafta sonu da aşk, arkadaşlık ve iş birliği gibi kavramlar sizin için artış göstermeye başlayabilir. Şimdi huzurlu ve barışçıl bir ortamda bariyerleri kaldırma vakti!

İkizler burcu

Pazartesi ve salı günleri konsantre olmak, düşünceleri netleştirmek ve adil değerlendirmeler yapmak için ideal. Bu hafta içerisinde uzun dönemli planlarınıza ağırlık gösterebilirsiniz. Karşılıklı tartışmalar, hem kişisel hem de profesyonel anlamda bazı konuşmalar söz konusu olabilir. Sizden yaşça büyük birinin etkisi altında kalabilirsiniz. Hafta sonu size planlarınızı gerçekleştirmek için oturup dikkatle çalışabileceğiniz çok verimli bir ortam sunabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya çeşitli düşünceler, mizah ve tatlı sürtüşmelerle sosyal tarafınızı besleyebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yeni arkadaşlar edilebilir ve kendinize dair yeni yönler keşfettiğinizi fark edebilirsiniz. Hafta sonu hoşlandığınız biriyle ilgili olarak cesaretli davranıp önemli bir adım atabilirsiniz. İçgüdülerinizi dinleyerek flörtlerinizi etki altında bırakabilir, baskın veya kaba görünmeden samimiyetle istediklerinizi belli edebilirsiniz.

Aslan burcu

Haftanın ilk günleri kendinizi sevgi ve şefkat dolu hissedebilirsiniz. Popülerliğinizin arttığı bu dönemde gerçek aşkı ve samimi arkadaşlığı bulma ihtimaliniz son derece yüksek. Çarşambadan pazara mental gücünüz artış gösterebilir ve odaklanarak yapmanız gereken birçok şeyin altından kalkabilirsiniz. Zekanızı iyi yönde kullanmayı ve ondan tam verim almayı unutmayın.

Başak burcu

Yeni keşiflerin kapıda olduğu bu hafta, daha fazla duygu ve içgüdüsellikle hayatınıza dahil oluyor. Rüyalarınız veya öngörülerinizle bazı bakış açılarınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca internete ve online platformlara ilgi gösterdiğiniz bu hafta sosyalliğiniz de artabilir. Hafta sonu hoşlandığınız birine açılmanız söz konusu olabilir. Kendinizi iyi ifade edebileceğinizi hissedebilir ve iletişim kurmakta herhangi bir zorluk yaşamayabilirsiniz.

Terazi burcu

Her zamankine göre daha dikkatli ve düzenli olduğunuz bu günler kafanızdaki projeleri kağıda dökmek ve yarım bırakılan işleri bitirmek için oldukça ideal. Hafta boyunca gündeminizin sosyal hayattan yavaş yavaş içinize döndüğünü ve odağınızın kendiniz olduğunu fark edebilirsiniz. Bu süreçte kendinizi tanımak ve hedeflerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak, sevdiklerinizle bağınızı güçlendirmek ve ruhunuzu beslemek bu hafta size her zamankinden daha iyi gelecek!

Akrep burcu

Yeni başlayan hafta hayatınıza pek çok değişiklik getiriyor olabilir. Bu değişiklikler hem sizin hem de yakın çevrenizdekilerin hayatını gözden geçirmenize ve gelecekle ilgili planlarını değiştirmenize neden olabilir. Olumlu ve şans dolu bu günlerde istediklerinizi elde etmeniz de olası. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak ve bitmesi gereken ilişkilerden çıkmak için de oldukça elverişli bir hafta. Yakınlarınızla bağlarınızı güçlendirmek ve kendinizi yanında iyi hissettiğiniz insanlarla dijital olarak da sosyalleşmek ruhunuzu besleyecek.

Yay burcu

Hayatınızda köklü değişiklikler yapmak, rutininizin dışına çıkmak ve her zaman hayal ettiğiniz şeylerin peşinden koşmaya başlamak için oldukça uygun bir hafta. İç sesinizin her zamankinden daha güçlü olduğu bu günlerde almanız gereken kararları almak ve nelerin size iyi geleceğini kısa sürede anlamak için içinize dönmeniz yeterli. Zihninizin de berraklaştığı bu günleri planlar yapmak, önemli kararları vermek veya yarım bıraktığınız işleri bitirmek için kullanabilirsiniz. Özgüveninizin yeniden yükselmeye başlamasıyla sosyal hayatınızda da renkli günler başlıyor olabilir.

Oğlak burcu

Kendinize olan güveninizin ve şansınızın yükselişe geçtiği bu günlerde sosyal ilişkilerinizde dengeyi bulmanız her zamankinden daha önemli. Kendinizden emin olan duruşunuzun dozunu ayarlayamazsanız hoşunuza gitmeyen kayıplarla yüzleşebilirsiniz. Hafta boyunca denge, saygı ve öz disiplin konuları gündeminizde olacağa benziyor. Sosyal alanlarda enerjinizi boşa harcamamak için mümkün oldukça az detay vererek konuşmanızda ve çok yakın olmadığınız kişileri anlattıklarınızla hayatınıza dahil etmemenizde fayda var.

Kova burcu

Zihninizin keskinleştiği ve berraklaştığı yeni hafta kritik kararlar vermek, hayatınızı planlamak ve önemli işleri sonuçlandırmak için oldukça elverişli. Kendinizi her zamankinden çok daha olumlu ve güvenli hissettiğiniz bir döneme girebilirsiniz. Bu günlerde içsel gelişiminize odaklanmanız ve kendinizi tanımak için zaman ayırmanız kendinizle olan iletişiminizi güçlendirmeniz adına çok yardımcı olabilir. Sosyal ve profesyonel alanlarda öne çıktığınızı ve kendinizi her zamankinden daha rahat ifade ettiğinizi fark edebilirsiniz.

Balık burcu

Yaratıcılığınızın, analitik düşünme yeteneğinizin ve sezgilerinizin her zamankinden çok daha yüksek olduğu bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu süreçte hayatınızla ilgili köklü değişiklikler yapmak, planlarınızı gözden geçirmek ve yeni işlere başlamak sizin için her zamankinden çok daha kolay olabilir. Daha önce fark etmediğiniz detayların gözünüze çarpmaya başlamasıyla fikirlerinizin ve kararlarınızın değişmesi de muhtemel. Farklılıkları ve değişik bakış açılarını takdir edeceğiniz bu günlerde yeni insanlarla tanışmak, yeni ilişkilere başlamak ve hayatınızdaki kişilerle ilişkilerinizi derinleştirmek isteyebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP