Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (14 Ekim – 20 Ekim 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Hafta içi boyunca, sizi harekete geçiren tutkunuzu keşfederek onun peşinden gitmeyi amaç edinmelisiniz. Şans ve tutkuya giden hedefin birleşmesiyle hayatınızda önemli değişiklikler yaşanabilir. Kariyerde sıçrayış, iyi bir seyahat, maddi kazanç, terfi gibi durumlar bu hafta söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru, duygusal dayanıklılığınız ve sabrınız sayesinde ilişkinizdeki birtakım sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. İçgüdülerinize kulak vererek önemli kararların eşiğinde olabilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta dikkatleri üzerinize toplayacağınız, aurası yüksek bir hafta olacak. Çevrenizdekilerden ikna edici ve ılımlı konuşmalar yaparak bazı iyikliler talep edebilirsiniz. Ayrıca beden dilinizi de başarılı kullandığınız bir etkili iletişim halindesiniz. Enerjinizdeki bu yükseliş sizi kariyer, arkadaşlık, ilişki ve aile konularında iyi bir noktaya taşıyabilir. Kendinizi müzik, dans, edebiyat gibi konularda geliştirebilirsiniz. Hafta sonu, ilişkilerinize uzun dönemli yatırımlar yapabilirsiniz.

İkizler burcu

Hedeflerinize odaklandığınız bu hafta, düzenli çalışma ve istekle buluştuğunda size önemli geri dönüşler sağlayabilir. Yeni çevrelere girerek ister iş ister arkadaşlık anlamında verimli bağlantılar kurabilirsiniz. Hafta sonu sevgi ve şefkata duyduğunuz ihtiyaç artabilir bu nedenle kendinizi daha hassas hissedebilirsiniz. Ama aynı zamanda umursamaz, kendine dönük ve lakayıt bir tavır içerisinde de olabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya; yaratıcılık, hayal gücü, içgüdü gibi temalar gündeminizde olabilir. Düşünceleriniz ve tavırlarınız spiritüel boyutlara ulaşabilir. Meditasyon gibi yöntemlerle bazı anlamlara yönelebilirsiniz. Bu anlamları çevrenizle kendinizi oldukça iyi ifade ederek paylaşabilirsiniz. Hafta sonu ilişkinizde daha derin bağlar kurulabilir. Tek gecelik ilişkilerin size göre olmadığını anlayarak uzun ilişkinin kıymetini hatırlayabilirsiniz.

Aslan burcu

Gücünüzün arttığını ve etki alanınızın genişlediğini hissediyorsunuz. Tüm bunlar size pozitif bir dönüşüm ve köklü bir değişiklik getirebilir. Yeniliklere açık olmanın avantajlarından faydalanmaya çalışmalısınız. Hafta sonu içinde bulunduğunuz uyum, duygusal esneklik ve şefkat hali sevdiklerinizle hoş vakitler geçirmenize ve kendinizi barış içinde hissetmenize yardımcı olabilir.

Başak burcu

Hafta içi size yaratıcılık ve duygusallıkla geliyor. Kendinizi rahatlamaya, düşünmeye ve bazı konular hakkında derinlemesine irdeleme yapmaya yatkın bir ruh halinde bulabilirsiniz. Perşembeden pazara kadarki süreçte birine bağlanma hissiyatınız artış gösterebilir. Tek gecelik ilişkiler yerine daha uzun soluklu, ciddi ve gerçek aşkı içeren ilişkilere yönelebilirsiniz. Öğrenci-öğretmen ilişkisi gibi arada yaş farklı olan birliktelikler söz konusu olabilir.

Terazi burcu

Değişim ve başarı için güçlü bir enerji sizin için doğuyor sevgili Terazi burçları. Kişisel gücünüzü keşfederek hayatınızdaki bazı şeyleri fırsata çevirebilirsiniz. Bu özelliğinizle çevrenizdekilere ilham verebilir ve onların önündeki bazı engellerin kalkmasına yardımcı olabilirsiniz. Hafta sonu eğlenmek, partilere gitmek ve arkadaşlarla vakit geçirmek için harika bir zaman. Popüleriteniz arttığı için flörtlerinizin birçok yönden dikkatini çekebilirsiniz.

Akrep burcu

Bu hafta tüm dikkatler üzerinizde olabilir. Söyledikleriniz, hareketleriniz, mimikleriniz ve yaydığınız enerji çevrenizdekilerin ilgisini çekebilir. Yaydığınız enerjiyle birçok alana dahil olarak hem popüleritenizi arttırabilir hem de yetenekli olduğunuz konuları keşfedebilirsiniz. Hafta sonu iletişim gücünüz artacak ve üzeri kapanmış bazı konuları tekrar gündeme getirerek gizli kalan kısımları çözüme kavuşturacaksınız.

Yay burcu

Sizin ve çevrenizdekilerin hayatını dönüştürebilecek türden fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu fırsatlarla daha fazla güç, statü ve refah elde edebilirsiniz. Hafta sonu keyif, mutluluk ve bol bol aşkla kapınızda olacak. Rahat, kendini doğru ifade eden ve yeniliklere açık bir ruh haline bürünebilirsiniz. Hediyeler, iltifatlar alabilir; ilişkilerinizde farklılıklara yer verebilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya rahatlamak, kaliteli iletişim kurmak ve yaratıcılığınızı arttırmak için doğru bir psikoloji içerisinde olabilirsiniz. Kurduğunuz cümleler ve arkadaşlarınıza gösterdiğiniz destek, iyileştirici etkiye sahip olabilir. Çevreniz tarafından takdir görebilir ve kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Hafta sonu derin düşüncelerle yaşadığınız bazı sorunların temelindeki nedenleri keşfedebilirsiniz.

Kova burcu

Otoriter gücünüzün yükselişe geçtiği bu hafta içerisinde hem kendinize hem de yakın çevrenize faydada bulunacak bir enerjiye sahip olacaksınız. Politika, din, eğitim, gezi, sosyal ilişkiler gibi alanlarda bazı önemli roller oynayabilirsiniz. Hafta sonu size aşk, sevgi, keyif, maddi rahatlık gibi konularla gelecek ve kendinizi stresten uzakta hissedeceksiniz. Dış ve iç güzelliğinizle çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

Balık burcu

Dinlendiğiniz, ürettiğiniz, başkalarına iyi geldiğiniz bir hafta sizi bekliyor. İlişkilerinizde uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz. Hassas yaklaşımlar geliştirerek karşı tarafı daha iyi anlamaya özen gösterebilirsiniz. Başka bir çevreden ya da sizden yaşça büyük/küçük biriyle yeni bir aşk ihtimaliniz olabilir. Varolan bir ilişkiniz varsa da aranızdaki bağı derinleştireceğiniz ve karşılıklı olarak dürüstlüğe önem vereceğiniz bir dönem başlıyor.  

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Ekim Ayına Genel BakışLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP