Koç burcu

Hafta içi güven duygunuz teste tabi tutulabilir. Güvenmemeniz gereken insanlara fazla güvendiğinizi veya duygusal ilişkilerinizden romantik açıdan çok fazla şey beklediğinizi fark edebilirsiniz. Aşırı derecede optimist davranışlar sergilememeye özen gösterin. Hafta sonu ise sizin için sosyallik, tutku ve sevgiyi beraberinde getirecek. Çevrenizdekiler sizin yanınızda kendini mutlu ve huzurlu hissediyor olacak.

Boğa burcu

Bu hafta Boğa burçları üzerinde etkisini gösteren Ay, özel hayata yoğunlaşmanızı sağlayabilir. Normalde dikkat etmeyeceğiniz veya hassasiyet göstermeyeceğiniz konular için kendinizi fazla duygusal hissedebilirsiniz. İlişki konularında düşüncelerinizi gündeme getirmek için oldukça uygun bir dönem içindesiniz. Hafta sonuna doğru yükseliş gösteren iletişim gücünüz sayesinde kendinizi yeni bir şeyleri keşfederken ya da kendinizle ilgili dile getiremediğiniz durumları anlatırken bulabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye, kendinizi sosyal açıdan aktif hissedebilir, arkadaşlarınızla veya partnerinizle kurduğunuz dengeli ilişkiler sayesinde hoşnutluk hissiyle dolup taşabilirsiniz. Hafta sonu ise hafta içine uygun olarak sosyalleşeceğiniz, romantik dakikalarla keyifli vakit geçireceğiniz bir süreyi kapsıyor olacak. Etrafınızdakilere sevgi, ilgi ve takdir göstermeye hazır olduğunuz bir dönemdesiniz.

Yengeç burcu

Algılarınızın açık, içgüdülerinizin kuvvetli olduğu bu hafta içerisinde ikili ilişkileriniz de iletişim gücünüz oldukça kuvvetli olacak. Etrafınızda negatif elektrikler olsa dahi siz kendinizi kuvvetli, hayattan memnun ve spiritüel hissedeceksiniz. Bu nedenle yoga veya meditasyon yapmak için uygun bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. Hafta sonu, yengeç burçlarını etkileyen Ay, sizi hassaslaştırabilir ve özel hayatınıza daha fazla yoğunlaşmanıza olanak sağlayabilir.

Aslan burcu

Özgüveniniz sayesinde bu hafta öne çıkmak, görünür olmak veya fark edilmek için bir şeyler yapmak gibi uğraşlarla kesinlikle ilgilenmiyor olacaksınız. Yapmanız gereken her işi, içinizdeki enerji sayesinde olması gerektiği şekilde başarıyla yerine getirebilirsiniz. Bu nedenle kariyer anlamında yükselmek veya yeni yollara giriş yapmak için uygun bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. Hafta sonu ise sosyallik ve cinsel çekicilik ön planda olabilir.

Başak burcu

Bu hafta olayları doğru değerlendirme yönünüz kuvvetli olacağı için çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz ve kurduğunuz iletişimin boyutu önem kazanıyor olacak. Rahatlamanız, dinlenmeniz ve kendi içinize dönmeniz için uygun bir zaman dilimi içindesiniz. Beklemediğiniz karşılaşmalar veya rüyalar keşfetmeniz gereken bazı şeyleri gün yüzüne çıkarabilir. Hafta sonu şefkate ve ilgiye karşı artan ihtiyacınız sebebiyle yeni bir ilişki gündeminizde olabilir.

Terazi burcu

Belki iş hayatında belki de özel hayatınızdaki yoğun ve çekişmeli şartlar enerjinizi emiyor gibi hissettiğiniz zamanlar olabilir. Bu durumdan daha rahat sıyrılabilmek için kendinizi dinlemeli ve içgüdülerinize daha fazla odaklanmalısınız. Bütün zorluklara rağmen hem iş hem de özel hayatınızda önemli yollar katettiğinizin bilincinde olmalısınız. Hafta sonu sosyal ilişkileriniz kuvvetlenebilir ve kendinizi cinsel açıdan çekici hissedeceğiniz için yeni bir flört söz konusu olabilir.

Akrep burcu

Hafta içi size değişik bir enerjiyle geliyor. Kendinizi ya fiziksel anlamda kuvvetli hissedecek ya da spiritüel anlamda açık olduğunuzu fark ederek algılarınızın gücüne şaşıracaksınız. Sanatla veya kreatif işlerle ilgilenmek için oldukça uygun bir zaman. İlişkiler veya sosyal çevreniz bu ruhani sakinlikten faydalanabilir ve bu durum hafta sonu geçireceğiniz hoş vakitleri garantileyebilir. Aklınızı kurcalayan bir konu hakkında kesin sonuçlara varabilir, daha önce göremediğiniz birtakım şeyleri aslında kolaylıkla keşfedebileceğinizi fark edebilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi duygusal ikilemlerinizden sıyrılarak kendinizi, ilişkilerinizi, ev ve özel hayatınızı daha dengeli ve idareli bir biçimde yönlendirebileceğinizi fark edebilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinmek veya varolan arkadaşlarla ilişkileri güçlendirmek için oldukça uygun bir dönem içerisindesiniz. Sizden yaşça büyük bir kadınla yapacağınız bir konuşma kendi psikolojinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Hafta sonu çekici ve flörtöz yönünüz sayesinde hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Oğlak burcu

Yaratıcılığın, hayal gücünün, duygusallığın ve spiritüelliğin ön planda olduğu bu hafta sizin için kreatif işler yapmak adına oldukça uygun bir zaman. Büyük resimde nerede olduğunuzu fark edebilir, yapmak istediğiniz her şey için içinizde büyük bir enerjiye sahip olduğunuzu keşfedebilirsiniz. Hafta sonu iletişim ve düşünce gücünüzün kuvvetli olması sayesinde içinizde henüz çözülmemiş konuları netliğe kavuşturabilir ve yeni keşiflere yönlenebilirsiniz.

Kova burcu

İç dengeniz sayesinde hayatınızdaki her şeyi yolunda tutuyor ve çevrenizdeki gerginliklere karşı sakin ve huzurlu bir tutum sergileyebiliyorsunuz. Bu hafta da bu karakter özelliğiniz sayesinde ilişkinizdeki sorunları çözmek için bazı yapıcı adımlar atabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yeni bir flört söz konusu olabilir veya varolan ilişkide yeni keşifler elde edilebilir.

Balık burcu

Bu hafta çevrenizle olan ilişkileriniz sakin mizacınızdan olumlu yönde etkilenebilir. İnsanlar sizi dinlemek, size derdini anlatmak veya sizinle vakit geçirmek isteyebilir. Kendinizi telepatik açıdan güçlü hissedebilir bu sayede ilişkilerinizdeki anlaşmazlıkları kolayca çözerek onları daha sağlam temellere oturttuğunuzu gözlemleyebilirsiniz. İçgüdülerinize ve içinizdeki enerjiye güvenin.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP