Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (14 Şubat – 20 Şubat) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı kendinizi normale göre daha duygusal hissedebilir, zamanınızı sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişinizden anılar hatırlayabilir, nostaljik hissedebilirsiniz. İlk izlenimlerinizin doğru çıkacağı bir dönemdesiniz, içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Çarşambadan pazara uzun dönem hedeflerinizi başarmak için büyük bir hırs ve azim içinde olabilirsiniz. Sizden üstte kişilerde saygı görebilir, güçlü iş etiğiniz, dikkatiniz ve güvenilirliğinizi için takdir görebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi hoş sürprizler ve heyecan verici olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Daha bağımsız olabilir, farkındalık kazanabilirsiniz. Daha önceden görmediğiniz şansları yeniden keşfedebilirsiniz. Sorunlara açık görüşle ve esneklikle yaklaşabilirsiniz. Hafta sonu zorlu görevleri tamamlayacak kondisyonu ve sabrı bulabilirsiniz. Geçmişten gelen herhangi hayal kırıklığı veya siniri işinize aktarmayı deneyebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya hislerinizi daha zor kontrol etmeniz duygusal olmadan tepki vermenizi zorlaştırabilir. Var olan iyi ilişkilerinize dair bile karışık sinyaller alabilirsiniz. Bir anda herkesi sevip aniden nefret edebilirsiniz. Öz sevginizi arttırmaya yoğunlaşabilirsiniz. Perşembeden pazara kararlı ve azimli hissedebilirsiniz. Geleceğinizi metodik bir şekilde planlayabilir ve verimli şekilde aksiyona geçebilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta iki şans eseri karşılaşmalar ve heyecanlı olaylar yaşayabilirsiniz. Pozitif yönde risk almaya yatkın olmanız size yepyeni ve farklı deneyimler kazandırabilir. Sınırları aşmak için ekstra bir özgürlük ve cesaret duyabilirsiniz. Hafta sonu gerçek ve ciddi bir aşk ilişkisi yaşamaya olan ihtiyacınızı katlanabilir. Var olan ilişkinizde de daha büyük bir güven ve bağlılık isteyebilirsiniz. Tek gecelik ilişkilere karşı isteğiniz ve heyecanınız azalabilir.

Aslan burcu

Pazartesi ve çarşamba Aslan burcundaki Ay, odak noktanızı özel hayatınıza, evinize ve ailenize koyabilir. Her zamankinden daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Bu, ilişki sorunları hakkında konuşmak için harika bir zaman olabilir çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İçsel bir sakinlik ve denge, buzlarını kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için size güven verebilir. Perşembeden pazara, büyük bir çaba ve konsantrasyon içerisinde zor ve ayrıntılı işlere odaklanabilirsiniz. Güçlü iş ahlakınız ve azminiz, saygınızı ve takdirinizi arttıracak önemli başarılara yol açabilir.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya şans, özgürlük ve hayatınızı daha heyecanlı ve ilginç kılacak fırsatlar getirebilir. Bu, geçmişte hayal kırıklığına neden olmuş zor görevlerin üstesinden gelmek için iyi bir hafta olabilir. Yaratıcılığınızın artması yeni fikirlere ve atılımlara yol açabilir. Sabırsızlığınızın yerini heyecan ve beklenmedik fırsatlar alabilir. Hafta sonu aşk hayatınızda gerçek istikrarı elde etmek için iyi bir dönem olabilir. İster yeni ister var olan ilişkilerinizde hiç bir yanılsama olmadan birbiriniz hakkında gerçekçi beklentileriniz olabilir.

Terazi burcu

Pazartesi ve çarşamba eğer flört ediyorsanız, standartlarınızı düşürmemeye veya sabırsızlığınız yüzünden kendinizi riske atmamaya özen göstermelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içerisindeyseniz heyecanı daha farklı cinsel aktiviteler deneyerek arttırabilirsiniz. Perşembeden pazara aşk ve sosyal ilişkilere eğilmek, alışveriş veya yatırım yapmak için iyi bir zaman olabilir. Yeni ilişkilerin başlaması yavaş olabilir, ancak güçlü bir temele sahip olacaktır, sadık ve kalıcı olacaktır.

Akrep burcu

Hafta içi beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu şansınızı servetinizi artırmak veya pozitif riskler almak için kullanabilirsiniz. İyimserliğiniz ve kendinize olan inancınız, size yaşam zevkinizi paylaşan ilginç insanları çekebilir. Ciddi bağlılık ve sadakat arıyorsanız flört için iyi bir hafta sonu olabilir. Romantizm ve sevgi, istikrar ve güven duygusundan daha önemsiz görünebilir. Bir ilişkinin uzun vadeli iyiliği için kısa vadeli tatminleri feda etmeye hazır hissedebilirsiniz.

Yay burcu 

Haftanın ilk günlerine yüksek bir çekicilik ile başlayabilirsiniz. Bu çekim ile beraber bir kişisel oluşumun içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ayrıca bağımlılık gibi durumlarda iradenizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Çarşamba gününden haftanın sonuna doğru kararlılık ve azimle bitirmeniz gereken işleri bitirebilir ve bu disiplin ile yılmadan devam edebilirsiniz. Cinsel çekimizin de kuvvetli olduğunu atlamamak gerekir.

Oğlak burcu

Hafta içinde kendinizi heyecan verici maceralara atılmak isterken bulabilirsiniz. Seyahat etmeyi ve yenilikleri keşfetmeyi arzulayabilirsiniz. Ayrıca bu hafta sınırlarınızı zorlamak isteyebilirsiniz ve risk alabilirsiniz. Bu gibi anlarda kendinize nazik davranmak ve optimist olmakta fayda olabilir. Hafta sonunda ise ilişkilerinize daha çok vakit ayırabilir, herhangi bir problem varsa ortak çözümlere ulaşabilirsiniz. 

Kova burcu 

Haftanın ilk iki gününde herhangi gibi bir ilişkilerinde tansiyonun yükseldiğini gözlemleyebilir ve bu durumu sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bu anlarda sinyallere dikkat edebilir ve sakince çözüm üretebilirsiniz. Salı gününden itibaren içinizde tutku, cesaret ve dayanıklılık hissedebilir ve etrafınızdan planlarınızla ilgili destek görebilirsiniz. Ayrıca tutkunun artması özgüveninizi yükselterek sizi hem flörtöz hem de ilişkiler konusunda kararlı hale getirebilir.  

Balık burcu

Hafta içinde kendinizi normalden daha fazla dışa dönük, optimist ve maceracı hissedebilirsiniz. Bu hafta sezgilerinize kulak vermeye ve akışta kalmaya özen gösterebilirsiniz. Üzerinizdeki iyi şansı hissedebileceğiniz bu günlerde aşık olabilir, seyahate çıkabilir ve yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Ayrıca finansal konularda da şanslı olabilirsiniz. Hafta sonunda ruh haliniz daha sarsıntılı ve kırılgan bir hale bürünebilir. Fakat bu durum yeni planların ve hedeflerin ortaya çıkmasını tetikleyebilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP