Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (Haftalık Burç Yorumları (15 Ağustos – 21 Ağustos) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı Ay’ın Koç’ta olması odağınıza özel yaşamınızı; aile ve ikili ilişkilerinizi alabilir. Kendinizi daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Hislerinizi çevrenizle paylaşarak ilişki sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Çarşambadan pazara aile ve arkadaşlarınıza karşı daha spiritüel bir bağ hissedebilirsiniz. Artan empati yetiniz ile çevrenizin enerjisini yükseltebilir, kişisel spiritüel yolculuğunuzda yol kat ettiğinizi fark edebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi zihniniz yeni olasılıklara, deneyim ve kişilere açılabilir. Duyularınızı güçlenmesi ile sezgilerinize daha çok güvenebilir, eğer görüyorsanız, rüyalarınızdaki işaretleri anlamlandırmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu duyularınızın canlanması sizi daha yaratıcı, hayalperest ve spiritüel kılabilir. Bu zamanı resim, yazı, müzik ve filmler ile doldurmak keyif verici olabilir. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı daha ilgili olabilir, sözleriniz ile iyileştirebilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi size mutluluk ve sevgi getirebilir. Çevrenize kişiliğinizin daha samimi ve sıcak tarafını göstermeniz sayesinde çekiciliğiniz katlanabilir. Stresli ilişkilerinizi onarmak ve romantik ilişkilerinizi geliştirmek için ideal bir zaman olabilir. Hafta sonu yükselen enerjiniz, özgüveniniz ve cinsel isteğiniz ile baskın ama tehditkar olmayan bir tavra bürünebilirsiniz. Hedef ve arzularınızın peşinden koşabilir, cesur adımlar atabilir, isteklerinizi nasıl elde edeceğinizi net bir şekilde görebilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi günlük yaşamınızın, rutinleriniz ve küçük konuşmalar normalden daha farklı ve heyecan verici bir hale gelebilir. Beklenmeyen haberler ve şans eseri karşılaşmalar yeni fırsatlara kapı açabilir. Zihinsel çalışma veya yaratıcılığınızı isteyen işlere odaklanabilirsiniz. Hafta sonu size hassasiyet, sezgisellik, yaratıcılık ve hayal gücü getirebilir. Düşüncelerinizin daha soyut konulara aktığını fark edebilirsiniz. Film izlemek, dinlenmek, müzik dinlemek normalden daha keyif verici gelebilir.

Aslan burcu

Hafta içi size aşk ve finans alanında şans ve genel bir mutluluk hali getirebilir. Güzellikler size doğru çekilebilir. Geçmiş çalışmalarınızın ve iyi niyetinizin güzel karmasının keyfini çıkarabilirsiniz. Hafta sonu kendinizden daha emin, cesur, dışa dönük olabilir, maceraperest bir tavra bürünebilirsiniz. Düşüncelerinizi agresif veya ısrarcı olmadan açık ve net şekilde masaya serebilirsiniz. Utangaç biriyseniz bu zamanı ilk adımı atmak için değerlendirebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye hayatınızda kaosa veya gerginliğe neden olmayacak sürpriz değişimler yaşayabilir, heyecan verici haberler alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde içgüdülerinizi izlemelisiniz. Şans eseri karşılaşmalar sayesinde ilginç insanlar ile tanışabilirsiniz. Fırsatlara karşı esnek ve açık görüşlü olmalısınız. Hafta sonu duygularınızı daha yoğun hissedebilir bu doğrultuda çok daha büyük tepkiler verebilirsiniz. Bir kişi sizi derinden etkileyerek hayatınızın yönünü değiştirebilir.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya artan pozitif enerjiniz ve neşeniz sayesinde ortamlarda fark edilme olasılığınız artabilir. Pozitif ruh haliniz çevrenizdekilerin de size karşı pozitif hisler geliştirmesini sağlayabilir. Sosyalleşmek ve romantik buluşmalara çıkmak için iyi bir hafta olabilir. Hafta sonu ise artan motivasyonunuz ve çalışkanlığınız, hedeflerinize doğru sağlam adımlar atmanız konusunda sizi destekleyebilir.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya artan enerjiniz hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Geleceğe karşı pozitif bakış açınız, olumsuz düşüncelerin ve korkuların önünüze geçmesini engelleyebilir. Hafta sonu bakış açınızın genişlemesi ve hassasiyetinizin artması sayesinde olaylara daha geniş bir perspektiften bakabilirsiniz. İç güdüleriniz, hayal gücünüz ve yaratıcılığınız artabilir. Dolayısıyla sanatsal ya da spiritüel yollarla kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz.

Yay burcu

Bu hafta sizin için pozitif ve şanslı bir hafta olabilir. Popülerliğinizin ve çekiciliğinizin artması iş ortamında, sosyal çevrede ya da romantik yaşantınızda kendinizi göstermeniz için fırsatlar yaratabilir. Yeni arkadaşlar edinebilir, ortaklıklar kurabilirsiniz. Hafta sonu ise gündeminizde iş ve kariyer konuları olabilir. İletişim kurarken sakin ve net olmaya çalışmanız olası anlaşmazlıkları önleyebilir.

Oğlak burcu

Pazartesiden cumaya algınızın açıldığını hissedebilir, zihninize meydan okuyacak aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta yeni şeyler keşfetmeniz ve öğrenmeniz için iyi bir hafta olabilir. Cumartesi ve Pazar kendinizi daha rahat ve sakin hissedebilirsiniz. Duyularınız hassaslaşabilir ve hem çevrenize hem de iç dünyanıza karşı duyarlılığınız artabilir. Spiritüel aktiviteleri denemek ve onlardan öğrenmek için iyi bir zaman olabilir.

Kova burcu

Pazartesiden cumaya deneyimleyeceğiniz huzurlu ortam sayesinde hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz. Bu pozitif enerjiyi ilişkilerinize ve sosyal yaşantınıza yansıtmak faydalı olabilir. Hafta sonu ise mantığınızın geri planda kaldığını ve kararlarınızı daha çok içgüdülerinize dayanarak verdiğinizi fark edebilirsiniz. Negatif insanlara maruz kalmak sizi çok etkileyebileceğinden bu hafta sonu kendinizi biraz daha huzurlu ortamlarda tutmaya çalışabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya artan enerjiniz ve mizah anlayışınız, bu haftayı sosyalleşmek için uygun bir hale getiriyor. Açık fikirli olabilir, yeni şeyler deneyimleyebilir ve odağınızı sosyal çevrenize vererek keşfedebilirsiniz. Hafta sonu, iletişim konularına dikkat etmeniz faydalı olabilir. Yanlış anlaşılmalar ya da eksik açıklamalar ilişki problemlerine sebep olabilir. Önemli bir karar alacaksanız ya da bir görüşme yapacaksanız ekstra dikkatli olmanız olası problemleri önleyebilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP