Koç burcu

Pazartesiden cumaya artış gösteren çekiciliğinizle romantizm için ideal ambiyansı yakalayabilirsiniz. Partnerinizle aranızda spiritüel ve hassas bir bağ oluşabilir. Kendinizi hafta boyunca güçlü ve korumacı hissedebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri sizin için aşk, şefkat, rahatlama gibi pozitif konular ön plana geliyor olacak. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirebileceğiniz, aile ve arkadaşlarınızla keyif dolu anılar biriktireceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı günleri kendinizi her zamankinden daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Bu nedenle aslında bu hafta insanlarla etkileşim konusunda başarı göstereceğiniz için, sosyalleşmek adına oldukça ideal. İkili ilişkilerinizde anlaşmalar, problem çözmeler gibi uzlaşmacı opsiyonlara yönelebilirsiniz. Sanat veya müzik konusunda yaratıcılığınız artış gösterebilir. Hafta sonuna doğru cesaretiniz ve enerjiniz artıyor bu nedenle yeni projelere başlamak isteyebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye kişisel etkileşimleriniz çok daha yoğun ve duygusal bir hale bürünüyor. Bu durum karşınızdaki kişileri daha iyi anlamanıza ve onlarla daha derin bir seviyeden bağ kurmanıza yardımcı olabilir. Grup arkadaşlığının ve kalabalığa karışmanın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi dengeli, çevredeki gelişmelere son derece açık ve huzurlu hissedebilirsiniz. Duygularınızla birlikte mantığınızı kullanmanız gereken bir dönemdesiniz.

Yengeç burcu

Haftanın ilk günleri kendinize olan güveniniz ve içgüdüselliğinizle yeni maceralara atılmak için dayanılmaz bir istekle başlıyor. Son derece açık ve net bir kimliğe bürünerek karşınızdaki insanlara agresifçe yaklaşma tutumunuzdan tamamen uzaklaşabilirsiniz. Eğer utangaç bir insansanız, hassas konularda ilk adımı atmanız için harika bir hafta. Çarşambadan pazara kendinizi son derece aktif ve yeniliğe açık hissedeceksiniz.

Aslan burcu

Hafta içi boyunca duygularınızla ilgili olarak çok hassas hissedebilirsiniz. Aynı şekilde karşınızdaki insanların duygularına da dikkat kesilebilirsiniz. Bu durum insanlarla olan ilişkilerinizin güçlenmesine veya yeni kişilerle tanışmanıza ortam hazırlayabilir. Karşınızdaki insanlar sizi takdir edebilir ve duygusal yönünüzden etkilenebilir. Hafta sonu içinde bulunduğunuz duygusal durum sizi birtakım kafa karışıklıklarına yönlendirebilir. Hayat hakkında sorgulamalara girerken pozitif kalmaya özen göstermelisiniz.

Başak burcu

Hafta sizin için son derece enerjik ve tutkulu başlıyor. Hayallerinize ulaşmak için tüm dayanıklılığınızı test ettiğiniz bir dönemdesiniz. Eğer bir konuda karar verdiyseniz, şimdi harekete geçme ve kararlılığı devam ettirme zamanı. Bu kararlılık size kişisel yaşamınızda da çekicilik aşılayacak. Hafta sonu aşk ve denge gibi duygusal konular gündeminize gelebilir. Yeni ilişkilere adım atabilirsiniz. İlişkiniz varsa özel hayatınızdaki pürüzleri giderebilirsiniz.

Terazi burcu

Kendinizi her zamankinden daha evcimen hissedeceğiniz bir sürece giriş yapıyor olabilirsiniz. Bu süreçte yakın arkadaş gruplarınızla olmaktan ve ailenizle olmaktan da keyif alabilirsiniz. Dürüstlüğünüzün, empati yeteneğinizin ve verdiğiniz duygusal desteğin yakın çevreniz tarafından güzel iltifatlarla taçlandırılması kendinizi daha da iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Sizin için farklı yönlerden hayırlı olabilecek bir birlikteliğin başlaması söz konusu. Haftanın son günlerindeyse içinizdeki sevginin artmakta olduğunu hissedebilirsiniz.

Akrep burcu

Hafta boyunca duygularınız, yaratıcılığınız ve hayal gücünüzün tavan yaptığını hissedebilirsiniz. Bu süreçte ruh eşinizle tanışmanız ve yeni bir ilişkiye başlamanız da söz konusu. Yaratıcı işlerle kendinizi daha iyi ifade etme fırsatı bulabilirsiniz. Örneğin müzik, beste, fotoğraf, el işleri, resim ve benzeri aktiviteler ruhunuzu ve hislerinizi ortaya koymanızda size yardımcı olabilir. Üzerinde çalıştığınız projelerin ve işlerin gidişatını değiştirecek bir fikirle çıkagelmeniz an meselesi!

Yay burcu

Zihninizin berraklaştığını ve fikirlerinizin şekillendiğini gözlemleyebilirsiniz ve bunu fark ettiğiniz noktada onları karşınızdakilere açıklamak için bir istek fark edebilirsiniz. Şansınızın arttığı bu günlerde özellikle iş ve profesyonel konularda sizin için karlı olabilecek anlaşmalara imza atabilirsiniz. Sevgi ve şefkat hissinizin yoğunlaştığı, empati yeteneklerinizin iyice arttığı bu günlerde yakın çevrenizle beraber olmak da yeni insanlar tanımak da size çok iyi gelebilir.

Oğlak burcu

Kariyerinizde oldukça büyük başarılara imza atabileceğiniz bu hafta sevdiklerinizin desteğini etrafınızda görmek ve onlardan duygusal anlamda destek almak iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Kariyer anlamında beklediğiniz gelişmeler varsa bu hafta beklediğiniz müjdeli haberler kapınızı çalabilir. Etrafınızdaki insanlara ihtiyaçları olan yolu göstermeniz ve onları kendileri için iyi olana yönlendirmeniz gerekebilir. Kendinize olan güveninizin arttığını hissedebileceğiniz bu hafta sosyal ortamlarda kendinizi her zamankinden daha rahat hissedeceksiniz.

Kova burcu

Romantik bir hafta sizleri bekliyor. Partnerinizle süregelen ilişkinizde yeni bir adım atmanız veya yeni bir partner bulmanız çok olası. Karizmanızın ve çekiciliğinizin artmasıyla beraber etrafınızdaki insanların ilgisiniz çok daha farklı olarak çekmeye başlayabilirsiniz. Kendinizi yakın çevrenizle beraber güvende ve mutlu hissedeceğiniz bu günlerde masaj yaptırmak veya sevdiklerinize sarılmak size iyi gelebilir. Özgüveninizin artmasıyla beraber sosyal ortamlardaki davranışlarınızda bir farklılık gözlenebilir.

Balık burcu

Kendinize olan güveninizin yerine gelmesiyle kendinizi bağımsız ve özgür hissetmeye başlayabilirsiniz. Yaptığınız işte, dahil olduğunuz projelerde, sosyal hayatınızda, romantik ilişkilerinizde ve aile hayatınızda kendinizi daha rahat ifade edebildiğinizi ve kendinizi olduğunuz gibi yansıtabildiğinizi hissedebilirsiniz. Bu süreçte atmak istediğiniz adımları atmaya başlamak ve hayatınızda olmak istediğiniz noktaya ulaşmak için ihtiyacınız olan enerjiyi içinizde hissedebilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Haziran 2020 Astroloji YorumlarıLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP