Haftalık Burç Yorumları (15 Mart – 21 Mart 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç Burcu

Haftanı ilk günleri spiritüel gelişme yapmak ve ezoterik disiplinleri daha iyi algılamak için ideal bir zaman olacak. İçgüdülerinizi dinleyerek hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Büyümek, gelişmek ve mutlu olmak için istekliliğiniz ve iyi niyetiniz çevrenizde, toplumunuzda hatta Dünya’da değişim yaratabilir. Çarşambadan pazar gününe kadar karmaşık görevleri layıkıyla, tam zamanında tamamlamak için motivasyonunuz, konsantrasyonunuz ve azminiz olacak. İşleri hızlıca bitirmenin en verimli yollarını keşfedebilirsiniz. 

Boğa Burcu

Hafta içi oldukça yoğun duygular yaşayabilirsiniz. Artan gücünüz ve karizmanız sayesinde egonuz güçlenecek ve özgüveniniz artacak. İnsanların doğal bir şekilde size doğru çekildiği bu günlerde, güçlü insanlarla doğru birliktelikler kurmak sizi başarıya götürebilir. Hafta sonu ise romantizmin, arkadaşlığın ve samimiyetin başrolde olacağı bir zaman olacak. Kurulan yeni ilişkiler gerçek ve uzun süreli bağlara evrilebilir. Hafta boyu hissettiğiniz yoğun duygular sayesinde cinsel hayatınız daha keyifli ve romantik geçebilir. 

İkizler Burcu

Haftanın ilk günlerinde hayat size şaşırtıcı, güzel sürprizler getirebilir. İş ve sosyal hayatınızda sizi hareket geçirecek heyecan verici deneyimler arayabilirsiniz. Bu dönem, içgüdülerinize güvenmek ve tutkularınızı takip etmek için güzel bir dönem olacak. Deneyselliğiniz güzel sonuçlar doğurabilir. Çarşambadan pazar gününe arzularınıza ulaşmak konusunda iddialı ve doğrudan olabilirsiniz. Artan gücünüz doğru işbirlikleri kurmanızı veya çevrenizdekileri etkilemenizi sağlayabilir. 

Yengeç Burcu

Hafta içi içinizde büyüyen sevgiyi özel birileriyle paylaşma isteğiniz artabilir. Sürekli olarak geçmişinizden birisi aklınızı kurcalayabilir veya yeni tanıştığınız biri sizi çok etkileyebilir. Bu dönemde başlanacak yeni bir ilişki, hayatınızı değiştirebilir. Hafta sonu baskın hale gelen mantıksal tarafınız duygusal hallerinizi dengeleyecek. Çevrenizi ve bulunduğunuz durumları objektif bir şekilde değerlendirdiğiniz görebilirsiniz. Sağlam karar verme becerileriniz kendi duygularınızla olan temasınızı arttıracak. 

Aslan Burcu

Pazartesi ve salı günleri bağımsız olma isteğiniz baskınlaşacak. Hiçbir engel olmadan kendi yolunuzdan gitmek isteyebilirsiniz. Bu dönem tutkunu olduğunuz bir amacı, düşünceyi savunmak için ideal bir zaman olacak. Risk almaya açık olmanız kendinizi yeni, orijinal ve deneysel işlerin içinde bulmanızı sağlayabilir. Haftanın geri kalan günlerinde, artan özgüveniniz sayesinde kendinizi uzun vadeli planlarınızı, sorumluluklarınızı değerlendirirken bulabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi ciddileştirmek veya iş ortaklıklarınızı resmileştirmek isteyebilirsiniz. 

Başak Burcu

Hafta içi kendi hayatınız, yaşadıklarınız hatta çevreniz üzerinde olan kontrolünüzün arttığını fark edebilirsiniz. Otoriteye sahip insanlarla, şirketlerle yaptığınız konuşmalar oldukça iyi gidebilir. Yüksek özgüveniniz sayesinde üstlerinizin gözünde iyi izlenim bırakabilirsiniz. Kişisel veya mesleki sorunlarınızın daha rahat çözüldüğünü göreceksiniz. Hafta sonu odağınızda doğruyu aramak ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmek olacak. İyi niyetiniz sayesinde çevrenizdekileri ortak bir amaç etrafında toplayabilirsiniz. 

Terazi Burcu

Haftanın ilk günlerinde cömert olmanın kendinizi feda etmek anlamına gelmediğini fark edebilirsiniz. Dünya’daki yerinizi daha iyi anladığınız, şansınızın ve mutluluğunuzun arttığı bir dönem olacak. İyimserliğiniz ve etik değerleriniz sayesinde profesyonel yaşantınızda ilerleme sağlayabilirsiniz. Hafta sonunda ise zorlayıcı ve karmaşık görevlere daha rahat konsantre olabilirsiniz. Güçlü iş ahlakınız ve azminiz size saygı ve başarı getirebilir. Yaptığınız işin sonuçlarını hemen görememeniz sizi rahatsız etmeyecek. 

Akrep Burcu

Hafta içi hayatınızı değiştirecek aksiyonları rahatlıkla alabilirsiniz. Artan ilhamınız ve motivasyonunuz ertelediğiniz işlere başlamanızı kolaylaştıracak. Risk almaya açık tutumunuz özel hayatınızda ilk adımı atmanızı sağlayabilir. Cüretkar olmaktan korkmayın ve içgüdülerinize güvenin. Hafta sonunda liderlik etme isteğiniz ilişkilerinizde neyi, nasıl istediğinizi rahatlıkla anlamanızı ve uygulamanızı sağlayacak. Otoriter veya kaba görünmeden doğrudan ve iddialı olabilirsiniz.

Yay Burcu

Hafta içi iş veya eğitimle ilgili yaşadığınız gerginlikler, ikili ilişkilerinizin zarar görmesine neden olabilir. Yakınlık veya duygusal destek eksikliği yüzünden kendinizi mutsuz ve yalnız hissedebilirsiniz. Duygusal açıdan zorlu geçen bu zamanın üstesinden gelmenin en iyi yolu sabretmek, affetmek, güvenmek ve yardım istemekten geçer. Çarşambadan pazara kadar artan dayanıklılığınız ve kararlılığınız, sizi yaptığınız her işte başarılı kılacak. Karmaşık işleri üstlenmek ve başarıyla gerçekleştirmek için ideal bir zaman olacak. 

Oğlak Burcu

Pazartesiden cumaya başarıya erişme isteğinizin artması sayesinde, her zamankinden daha kararlı ve amaç odaklı hissedebilirsiniz. Sahip olduğunuz takıntılı bir alışkanlığı, zorlu görevleri başarıyla tamamlamak için kullanabilirsiniz. Artan çekiciliğiniz hem iş hem de özel hayatınızda çok etkileyici olmanızı sağlayacak. Hafta sonu baskınlaşan duygusal tarafınız sayesinde çevrenizle daha samimi bağlar kurabilirsiniz. Aile üyelerinizle bir araya gelip geçmiş günleri yad etmek iyi gelebilir. Aynı zamanda duygularınızı hem sözel hem de yazılı olarak daha iyi ifade ettiğinizi fark edeceksiniz. 

Kova Burcu

Haftanın ilk günlerinde aydınlanma hissiyatı meditasyon pratiği sırasında veya rüyalarınız aracılığıyla hayatınıza girebilir. Kişisel değer sisteminizin ve etik anlayışınızın daha yüksek standartlara ulaşmasıyla başkalarına daha büyük bir özveriyle ve mutlulukla yardım etmeye başlayabilirsiniz. Çarşambadan pazar gününe kadar zorlu görevlerin üstesinden gelecek sabrınızın ve azminizin olduğunu göreceksiniz. Bu dönem herhangi bir hayal kırıklığınızı veya kızgınlığınızı yaratıcı bir işe dönüştürmek için ideal bir zaman olacak. Çabalarınızın gururla ve başarıyla karşılandığını görebilirsiniz. 

Balık Burcu

Pazartesinden cumaya sevdiklerinize karşı hissettiğiniz duyguların yoğunlaştınız fark edebilirsiniz. Özellikle partnerinize duyduğunuz hislerin derinleştiğini göreceksiniz. Bu dönem, artan duygusallığınız sayesinde derin ve gerçek bağlar kurmak için ideal olacak. Hafta sonu genel anlamda kendinizi iyi hissedip; sosyalleşmek, rahatlamak ve arkadaş ortamında olmak isteyeceksiniz. Dilediğinizce yemek yemeye ve fazlasıyla içki içmeye yatkın olabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP