Koç burcu

Hafta içi size aşk, uyum, arkadaşlık ve hassasiyet getirebilir. Rahatlamak, sevdiklerinize vakit ayırmak ve yeni flörtlere fırsat vermek için ideal bir zaman dilimi içerisinde olduğunuzu fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru hiç ummadığınız insanlarla karşılaşabilir, sizi heyecanlandıran etkinler içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Günlük hayatınızda düzeni sevmenize rağmen bu hafta içgüdülerinizi dinleyerek tamamen spontane gelişen bazı kararlar verebilir, duygularınızın izini takip edebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya, sevdiğiniz insanla aşktan öte arkadaşlık ve samimiyet duyguları paylaşabiliyor olmanız sizin için çok önemli olabilir. İlişkiniz şu anki boyutundan yepyeni bir seviyeye ulaşabilerek daha spiritüel, daha derin ve tensel bir hale dönüşebilir. Hafta sonu heyecanın, beklenmeyen birtakım olayların ve değişimin habercisi olabilir. Rutini kırarak farklı bir şeyler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi, sizin için keyifli ve eğlenceli geçebilir ancak aynı şey çalışma anlamında söz konusu olamayabilir gibi görünüyor. Odaklanmanız veya sorumluluk almanız gereken konularda bazı sıkıntılar yaşayabilir, bu yüzden kendinizi problemlerin ortasında bulabilirsiniz. Hafta sonu duygusal hayatınız ve ev yaşamınızda uyumlu bir çizgi yakalayarak kendinizi daha keyifli hissedebilir ve partneriniz ya da arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Bu hafta size iyimserlik ve iyi şans ile geliyor olabilir. Hayallerinize ulaşabilmeniz için belki de sadece çok ufak bir çaba gerekiyor. Etrafınızdaki insanlar size hayalleriniz konusunda cömert ve yardımsever davranıyor olabilirler. Perşembe gününden pazara kadar olan süreçte ise hayatınıza hiç beklemediğiniz birtakım değişiklikler dahil olabilir. Yeni bir şeyler denemek veya farkındalığınızı arttırmak için harika bir zaman.

Aslan burcu

İçgüdülerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Başkalarını anlayabilmek ve onlar hakkında kararlar verebilmek için kendi öngörülerinizi takip edebilirsiniz. Bu hafta sosyalleşmek sizin için farklı bir boyutta şekillenebilir ve tüm ilişkileriniz daha iyi bir seviyeye erişebilir. Topluluk önünde konuşmak, bir şeyler yazıp çizmek ve yaratıcılığınızı arttırmak için harika bir zaman. Hafta sonu tüm ilişki problemlerinizi çözümleyebilmek için doğru fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak burcu

Bu hafta eğlenceye ayırdığınız vakit, sıkı çalışma zamanlarınızın önüne geçebilir. Kendinizi maddi konularda zorlanırken bulabilir, odaklanmanız gereken konulara yeterince eğilim gösteremediğinizi fark edebilirsiniz. Hafta sonu kendinize ait fark etmediğiniz özellikleri keşfedebilir, iç dünyanıza daha fazla odaklanabilir, normal rutininizin dışında farklı deneyimler yaşayarak hayatınıza heyecan katmak isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Sosyalleşmek için harika bir hafta çünkü tam olarak bol bol konuşmak isteyeceğiniz ve güçlü hitap gücünüzle çevrenizdekileri etki altında bırakabileceğiniz bir ruh hali içerisindesiniz. Hafta sonu ise daha çok kendi dünyanıza yönelerek aile ve ev hayatı temalarına yoğunlaşabilirsiniz. Kendinizi normalden daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Problem yaşadığınız kişilerle aradaki buzları kırmak için ideal bir zaman.

Akrep burcu

Günlük ilişkilerden ziyade daha derin duygular yaşayabileceğiniz ve derin bir arkadaşlık bağı kurabileceğiniz bir ilişki ihtiyacı içerisine girebilirsiniz. Hayatınıza girebilecek olan bu türde bir ilişki sizi yepyeni bir seviyeye ulaştırabilir. Hafta sonu size heyecan ve aksiyon getirebilir. Kendinizi olacak şeylerin bekleyişi içerisinde bulabilir, tamamen içgüdüsel davranmaya yönelmek isteyebilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi boyunca zor durumlar karşısında duygu ve düşüncelerinizi kontrol edebilmek için özel bir güce sahip olduğunuzu hissedebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenerek aile, ev, arkadaş ilişkilerinizde dengeye ve huzura ulaşabilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret etmek için ideal bir zaman dilimi içerisindesiniz. Hafta sonu, yaşadığınız olayların iç yüzünü ve arka planını keşfedebilir kendinizi daha farkındalık sahibi bir ruh hali içinde bulabilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya ilişkilerinizde yoğunluk ve tutku olduğunu gözlemleyebilir, bu durum neticesinde de kendinizi keyifli ve tatminkar hissedebilirsiniz. Yeni flörtünüzle daha derin bağlar geliştirirken bir aldatma veya kıskançlık durumuyla karşılaşabilirsiniz. Kendi karakterinizin size has taraflarıyla barışık olmalı ve içgüdülerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Konfor alanını bırakarak yeni şeylere yönelmek için harika bir zaman olabilir.

Kova burcu

Ailenize ve partnerinize karşı çok daha korumacı olabilir fakat bunu açıkça belirtmek yerine hareketlerinizle hayata geçirmeyi deneyebilirsiniz. Hafta sonu kendinize olan güveniniz artış gösterebilir ve kendi ayaklarınız üzerinde daha sağlam, güçlü durduğunuzu fark edebilirsiniz. Çalışmanız gerekiyorsa işinize tam anlamıyla konsantre olarak elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Hedeflerinizi takip etmek için ideal bir zaman.

Balık burcu

Hafta içi, eğlence ve tatmin duygusu getirecek derin duygular ve tutkulu bir ruh hali sizi sarıp sarmalayabilir. Çevrenizdekilere özellikle de partnerinize iyice yakınlaştığınızı hissedebilirsiniz. Hafta sonu hiç beklemediğiniz karşılaşmalar olabilir, sizi geçmişe götürecek bazı anı veya durumlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Rahat davranarak, stresi kontrol altına alarak, kötü hatıraların üstesinden gelebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!
Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP