Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (16 Aralık – 22 Aralık 2019) Live To Bloom’da!

Koç burcu

Pazartesiden çarşamba gününe kadar aşk, şefkat, uyum ve arkadaşlık gibi duygular sizin için ön planda. İlgili ve şefkat dolu yönünüz girdiğiniz çevrelerde popülerliğinizin artmasına ve yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olabilir. Yeni bir flört için harika bir zaman çünkü duygusal ve bağlanmaya hazır bir ruh hali içerisindesiniz. Özellikle de hafta sonu kendinizi cesur, güçlü, içgüdülerine güvenerek hareket eden bir enerji içerisinde bulabilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta boyunca, başarılı olmak için kararlı ve dayanıklı olmanız gerektiğini hatırlayabilir, kendinize başarıya giden en etkili yolu bulabilmek için bazı planlar hazırlayabilirsiniz. Güçlü iş etiğiniz ve detaycılığınız en zor görünen görevlerin bile altından kalkmanıza yardımcı olacak. Cumartesi ve pazar, yönünüzü kişisel başarıdan duygulara ve ilişkilere çevirerek sevdiğiniz kişilerle duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. 

İkizler burcu

Rahatlamak, eğlenmek ve sosyalleşmek tüm hafta boyunca gündeminizde! Kendinizi iyi ifade edebildiğinizi fark ederek duygularınızı ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşabilir, kaygılarınızdan arınabilir, yeni arkadaşlar veya flörtler edinebilirsiniz. Hafta sonu, bu enerjinizi uzun zamandır ertelediğiniz işlere ayırarak, artan konsantrasyon gücünüzle daha ciddi konulara yönelebilirsiniz. 

Yengeç burcu

Pazartesi gününden cumaya kadarki süreçte karşınıza hiç beklemediğiniz fırsatlar ve keyif verici sürprizler çıkabilir. Maddi bir kazanç, terfi, romantik bir sürpriz keyfinizi son derece yerine getirebilir. Hafta sonu da cinsel çekiciliğinizin arttığını fark ederek tutkularınızı keşfedebilir ve bunu ikili ilişkilerinize rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Aynı zamanda zor durumlar karşısında çok daha dirençli bir ruh hali sizi bekliyor olacak.

Aslan burcu

Duygusal ve nostaljik hislerle dolu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu süreçte insanlarla bağ kurmanız, eski aile bireylerinizle bir araya gelerek görüşmediğiniz zamanları telafi etmeniz, duygularınızı yazılı veya sözlü olarak dürüst bir şekilde ifade etmeniz son derece kolay olabilir. Hafta sonu bu hassasiyetinizi yeni bir ilişkiye başlamak için kullanabilir ve karşı tarafın takdirini toplayabilirsiniz. 

Başak burcu

Hafta içi şans, özgürlük ve hayatınızı daha ilgi çekici hale getirecek fırsatlar karşınıza çıkabilir. Geçmişte kendinizi sınırladığınızı düşündüğünüz bazı konulara yönelebilir ve onları aşmak için çaba göstermeyi deneyebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve deneyselliğiniz, iyi fikirler üreterek sağlıklı yollara yönelmenize neden olabilir. Hedefe yönelik tavrınız sizi daha hırslı, başarılı ve etkileyici bir ruh haline taşıyabilir. 

Terazi burcu

Bu hafta her zamankinden biraz daha arkadaş canlısı ve sıcakkanlı olmanız insanların sizin yanınzda kendilerini daha iyi hissetmesine yol açacaktır. Ayrıca duygularınızı da oldukça rahat ifade edeceğiniz hafta boyu, beklemediğiniz kişilerle derin ilişkiler kurma fırsatı bulabilirsiniz. İş konusunda ise kritik düşünme başarınız sayesinde karşınıza çıkacak zorlayıcı durumların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz.

Akrep burcu

İçinizdeki enerjiyi fiziksel efora veya yaratıcı projelere odaklamak kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Başarıya oldukça açık olduğunuz bu hafta başladığınız işlerin olumlu sonuçlarını görmek sizi yeni işlere başlamak konusunda yüreklendirecektir. Kendinizi haftanın son günlerine doğru aşk arayışında bulma ihtimaliniz çok yüksek. Bu süreçte açık fikirliliği ve dengeyi elden bırakmamakta fayda var. Sağlıklı bir ilişkinin temelleri atılabilir!

Yay burcu

Hedeflerinizi başarmanız için gereken özgüven ve hırsı kendinizde bulduğunuz bu hafta, isteklerinizine doğru oldukça büyük adımlarla ilerliyorsunuz. Her konuda başarıyı kendinize çekmeyi başardığınız hafta boyunca potansiyelinizin ne kadar büyük olduğunu fark edeceksiniz. İş hayatında takındığınız ayakları yere basan ve doğrucu tavırlarınız insanların sizi örnek almasına neden olabilir.

Oğlak burcu

Her zaman parmakla gözterilen başarınlarınız bu hafta her zamankinden çok daha verimli. Etrafınızdaki insanlara özverili çalışmalarınız, sabrınız ve disiplininizle ilham veriyorsunuz. Ailenizle geçireceğiniz bir hafta sonu ihtiyacınız olan duygusal desteğe ulaşmanıza yardımcı olabilir. Grup içinde olmak kendinizi iyi ve tam hissetmenize neden olacaktır.

Kova burcu

Sahip olduğunuz bütün enerjiyi başarmak istediğiniz hedeflerinize odakladığınız ve oldukça başarılı bir profil çizdiğiniz bu hafta, başarılarınızla kendinizi adeta ödüllendireceksiniz. İlişkilerinizinde beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimaliniz olan hafta boyunca dengeli ve soğukkanlı tavırlarınızla bu durumların üstesinden gelerek daha da güçlü bağlar kurma ihtimaliniz oldukça yüksek.

Balık burcu

Yenilikler konusunda şansınızın oldukça yüksek olduğu bu hafta yeni bir saç modeli denemek veya denizaşırı bir maceraya atılmak kendinizi iyi hissetmenize neden olabilir. Sınırlarınızı keşfetmeniz için enerjiler tarafından desteklendiğiniz bu hafta kendinize odaklanıp tutkularınızı fark etmeniz hayatınızın yönünü değiştirebilir.

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Aralık Ayına Genel BakışLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP