Koç burcu

Haftanın ilk günlerinde zihninizin açıldığını hissedebilirsiniz. Bu günlerde yeni işlere başlamak, araştırma yapmak veya verilmesi gereken önemli kararları vermek her zamankine göre çok daha kolay olabilir. İletişim kanallarınızın da açılacağı bu günlerde yeni bir şeyler öğrenmek size oldukça cazip gelebilir. Fikirlerine değer verdiğiniz kişilerle konuşup gelecek hakkında planlar yapmak isteyebilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru ailenizle ve yakın çevrenizle zaman geçirmek kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmenize yardımcı olabilir.

Boğa burcu

Yeni gelen hafta hayatınıza heyecan dolu değişikliklerle geliyor. Hayatınızda köklü değişikliklere neden olabilecek kararlar veya teklifler alabileceğiniz bu hafta şansınız da oldukça yükseliyor. Karşınıza çıkan kişiler, olaylar ve durumlar size yepyeni kapılar açabilir. Özel hayatınız konusunda da beklenmedik sürprizler yaşanabilir. Yakın çevrenizle zaman geçirmekten keyif alacağınız ve kendinizi güvende hissetme ihtiyacı duyabileceğiniz günlerde ailenizle küçük tatillere çıkmak iyi bir fikir olabilir.

İkizler burcu

Profesyonel hayatınızla ilgili güzel gelişmeler kapıda! Beklediğiniz anlaşmalardan olumlu geri dönüşler alma ihtimalinizin yükseldiği bu hafta profesyonel hayatınız gündeme gelecek. Eğitim, araştırma ve okul hayatı ile ilgili konularda bugüne kadar ortaya koyduğunuz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Doğada zaman geçirmek, fiziksel aktivitelerde bulunmak ve kendinize zaman ayırmak için de oldukça elverişli bir dönemdesiniz. Sosyal ortamlarda bulunmak bu günlerde hoşunuza gidebilir. İletişim konusunda her zamankinden daha etkili olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz.

Yengeç burcu

Kendinizi duygusal ve romantik hissedebileceğiniz bu günlerde partnerinizle zaman geçirmekten her zamankine göre çok daha fazla keyif alabilirsiniz. İletişim kanallarınızın açılacağı, ilginin odağı olacağınız ve sosyal anlamda aktifleşeceğiniz bir döneme giriyor olabilirsiniz. Finansal anlamda güzel sürprizler, olumlu sonuçlanan iş anlaşmaları veya yeni tekliflerle karşılaşabileceğiniz bu hafta oldukça aktif geçeceğe benziyor. Yeni insanlarla tanışmak ve yeni ortamlara girmek için de elverişli bir süreç.

Aslan burcu

Zihninizin berraklaştığını hissedebileceğiniz bu yeni hafta, hayatınızı etkileyecek önemli kararları almak için iyi bir dönem. Fikirlerine güvendiğiniz kişilerle konuşmak ve deneyimlerinden yararlanmak kararlarınızı alırken daha özgüvenli hareket etmenizi destekleyebilir. Bugüne kadar kendinizi geliştirdiğiniz konularda güzel haberler alabilirsiniz ve çabalarınızın sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz. Fiziksel aktivitelerde bulunmak ve ailenizle zaman geçirmek rahatlamanıza yardımcı olabilir.

Başak burcu

Sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler kapıda! İletişim kanallarınızın açıldığı ve sosyal karizmanızın yükselişe geçtiği bu günlerde, nereye giderseniz gidin ilginin odağı olacaksınız! İlginizi çekebilecek insanlarla tanışacağınız ve yeni sosyal gruplara gireceğiniz bu günler yeni hobiler edinmek için de ideal. Kendinize zaman ayırmak bu süreçte kişisel gelişim konusunda ilerlemenizi destekleyebilir. Gelecek odaklı bir zihin yapısına girebileceğiniz bu günlerde hayatınızı şekillendirecek kararlar vermek iyi bir tercih olabilir.

Terazi burcu

Bu hafta başında dinamik bir enerjiye sahip olmanız muhtemel. İçinizden gelen motivasyona ve yeni şeyler başarma isteğine kulak verirseniz kısa sürede zor görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca sosyal ilişkilerinizde de aynı enerjiyi koruyarak direkt ve net bir şekilde iletişim kurabilir ve karizmatik bir duruş sergileyerek çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Hafta sonu ise kişisel ilişkilerinize olan yöneliminiz biraz daha artabilir. Kendi içinize dönerek duygu durumunuz ve yakın ilişkileriniz üzerinde düşünmeye yönelebilirsiniz. Derinlerde yatan sorunlar var ise, bunları açığa çıkararak çözüme ulaştırmak için oldukça elverişli bir zaman olabilir.

Akrep burcu

Bu hafta size aşk veya para konularında pozitif yönde bir değişim getirebilir. Romantik bir ilişkinin başlaması oldukça mümkün görünüyor. biraz kendi keyfinize düşkün olabileceğiniz bir hafta olabilir özellikle de alışveriş harcamaları konusunda. Yaratıcı yönünüz baskın olacağından kendi zevkinize güvenebilirsiniz. Ayrıca çevrenizden gelecek heyecan verici sürpriz hediyeler ile karşılaşabilirsiniz. Haftasonuna doğru biraz daha rahatlamış ve sakinleşmiş bir ruh halinde olmanız mümkün. Bu süreci ilişkilerinizdeki sorunları çözmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca gerek iş gerek özel hayatınızda sizi tatmin edecek gelişmeler yaşanabilir.

Yay burcu

Haftanın ilk günleri iş ortaklıkları kurmak ve yürütmek için sizin adınıza oldukça elverişli bir zaman olabilir. Dik duruşunuzu sergileyerek tehditkâr olmadan ikna edici bir tavır yakalayarak anlaşmalarda kendi lehinize bir yol çizebilirsiniz. Çevrenizdekiler de bu süreçte size saygı ve anlayışla yaklaşabilirler. Bu hafta aynı zamanda zihinsel güç gerektiren aktivitelere yer vermek için oldukça müsait bir zaman olabilir. Ders çalışmak, sınavlara girmek, tatil planlamak gibi zihninizi yorabilecek aktiviteler için zaman ayırırsanız sizin için tatmin edici sonuçlar ortaya çıkabilir. Hafta sonu ise eski dostlukları pekiştirmek için oldukça güzel bir zaman olabilir.

Oğlak burcu

Bu hafta başında eğer halihazırda derinlere ittiğiniz ve düşünmekten kaçındığınız endişeleriniz var ise sorunlar açığa çıkabilir. En kötü senaryoları düşünmekten kaçınmak sizin için daha iyi olacaktır. Yapacağınız işleriniz varsa erteleme yoluna gitmek isteyebilir ve motivasyon kaybı ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize zaman vererek işleri biraz ağırdan alabilirsiniz ancak endişelenmeyin günün sonunda kendinize güvenerek başarıya ulaşabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru daha enerjik olabilirsiniz. Bu zamanı sosyalleşmek için kullanabilir ve keyif yapabilirsiniz. Karizmatik bir duruş sergileyerek insanları etkileyebileceğiniz bir zaman olabilir. Eğitim, kariyer gibi konularda şans sizin yanınızda, güzel işbirlikleri kurabilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta başı planlar yapmak ve zor konularda karar vermek için çok uygun bir zaman olabilir. Zihniniz oldukça aktif ve berrak olabilir ve bu sayede özgüveniniz oldukça artabilir. Bu dönemi, kendinizi gösterip etkilemek ve ikna edici bir duruş sergilemek için değerlendirebilirsiniz. Romantik ilişkilere adım atmak için de uygun bir zaman olabilir. Hafta sonu ise çalışmak yerine sosyalleşmeye çok daha fazla ihtiyaç duymanız olası görünüyor. Biraz rahat bir tavır takınmanız muhtemel ancak ciddi bir durumla veya sorunla karşılaşırsanız bu tavrınızı duruma göre adapte etmeniz gerekecektir.

Balık burcu

Sosyalleşmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan keyif duyacağınız bu günlerde insanları dinlemek ve yeni bilgiler öğrenmek sizi ruhen besleyecek. Yaratıcı projeler ve grup çalışmalarında başarılı olacağınız bu günlerde kafanızdaki projeleri hayata geçirme planları da yapabilirsiniz. Tarzınızı değiştirmek, yeni bir saç kesimi denemek veya saç renginizi değiştirmek için uygun günlerde olabilirsiniz. Bu süreçte romantik ilişkiler kapınızı çalabilir!

İlginizi çekebilir: https://livetobloom.com/agustos-2020-astroloji-yorumlari/Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP