Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya sizi hoşnut edecek yeniliklerle veya sürpriz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınıza heyecan katacak yeni bir şeyler denemeniz için oldukça uygun bir zaman çünkü bunun için yeterli özgürlüğe ve kişisel motivasyona sahipsiniz. Hafta sonuna doğru olumlu düşünceler ve kararlı duruşunuz sayesinde hem sosyalleşebilir hem de amaçlarınız doğrultusunda önemli adımlar atabilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi boyunca dev bir dalga halinde yükselen enerjiniz hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanız için size kararlılık ve dayanıklılık aşılıyor olacak. Gitmek istediğiniz yolu net hatlarıyla belirlediğiniz an, kendinizi o yolda adım atıyor halde bulacaksınız. Hafta sonuna doğru sosyallik, güçlü iletişim, merak ve yeni keşifler gibi zevkli temalar gündeminizde. Romantizmin, arkadaşlığın ve keyifli anların doyasıya tadını çıkarabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya grup aktiviteleri ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz vakitler sayesinde kendinizi çok daha akıcı, meraklı ve yeniliklere açık hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğruysa artan şans ve optimist bakış açınız sayesinde hem iş anlamında hem sosyallik anlamında kendinizi geliştirebilirsiniz. Bir projeyi bitirmek ya da yaklaşan bir sınava çalışmak için ideal bir zaman.

Yengeç burcu

Haftaya yüksek bir enerjiyle başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Bu sayede bu hafta yapmak istediğiniz işleri veya gerçekleştirmeyi umduğunuz fikirleri ertelemek yerine uygulamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu güzel enerji sayesinde etkilemek istediğiniz insanların üzerinde olumlu etkiler bırakacaksınız gibi görünüyor. Hafta sonu romantizm için ideal bir zaman. Bu tutku dolu iki günün tadını çıkarabilirsiniz.

Aslan burcu

Hafta içi sizin için biraz dikkat dağınıklığıyla başlayabilir, işinize ya da yapacaklarınıza odaklanmakta sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak bir konudan diğer konuya atlıyor olmak yeni bakış açılarını ve olası güzel ihtimalleri önünüze getirebilir. Hafta boyunca insanlarla kurduğunuz ilişkiler oldukça etkileyici olacak bu nedenle hem yeni bir flört hem de yeni iş ortalıkları için harika bir hafta diyebiliriz.

Başak burcu

Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bu hafta size kendinizi keşif konusunda yeni bakış açıları getirebilir. İçe dönük tavrınız sayesinde karakterinizin hiç bilmediğiniz yönlerini keşfedebilir ve rutininizin dışında yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu pozitif bir ruh hali ve hoşnut olacağınız haberler sayesinde sevdiklerinizle hoş zaman geçirebilir ve kendinizi keyifli hissedebilirsiniz.

Terazi burcu

İç dünyanıza yöneldiğiniz bu haftayla kendinize olan özgüveniniz tazelenecek. Konfor alanınızdan çıkıp yeniliklere kapı açmak için mükemmel bir hafta. Özellikle hafta sonu planlar yapmak, yeni bir yerlere gitmek ya da farklı insanlarla vakit geçirmek için oldukça uygun çünkü hem keyfiniz yerinde hem de doğru öngörüler sayesinde iletişim gücünüz kuvvetli.  

Akrep burcu

Tüm pozitif enerjiniz mükemmel bir doğrultuyla hayallerinize ve yapmanız gereken zor görevlere doğru akıyor. Bu hafta ne istediğini iyi bilen kararlı tavrınız sayesinde belki yavaş ama emin adımlarla amaçlarınız doğrultusunda ilerliyor olacaksınız. Romantizme ve dinlenmeye doyacağınız hafta sonu boyunca aşk hayatınız, içinde bulunduğunuz şefkatli ve hassas ruh halinden pozitif yönde etkilenecek diyebiliriz.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye heyecan, beklenmedik değişimler ve artan özgürlük hissi sizi sarıp sarmalıyor olacak. Bir an önce rutininizi kırarak farklı bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bu hissin peşinden gitmek, alışılmışın dışına çıkmak ve kişisel farkındalığınızı arttırmak için gayet uygun bir hafta içerisindesiniz. Hafta sonunun gelişiyle kendinizi yeni yolculuk planlarının ortasında bulabilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya kadarki süreç size tutku, kararlılık ve tahammül gücü getiriyor olacak. Kendinizi güçlü ve çekici hissedebilir ama herhangi bir konuda atılımda bulunmaktan kaçınabilirsiniz. Hafta sonu sizin için yeni flört ihtimalleriyle ya da var olan ilişkiniz için güzel ve bağlayıcı gelişmelerle gelebilir. Anlaşmazlıklardan, çekişmeden ve düşmanca tavırlardan uzak kalmak istediğiniz bu hafta kendinize vakit ayırmanız için oldukça ideal.

Kova burcu

Bu hafta hayatınızdaki değişiklikler ve iyi fırsatlar kendinizle ilgili yeni keşifler yapmanıza önayak olabilir. Her zamankinden farklı bir şey yapmak hayatınızda dramaya veya kaosa yol açmayacak, bu konuda içinizi daha çok rahatlatarak kreatif yeniliklere açık olabilirsiniz. Perşembeden pazara kadarki süreç size iyi şans ve açık fikirlilik getirebilir. Dil, hukuk ya da felsefe gibi alanlara yoğunlaşabilirsiniz.

Balık burcu

Hem cinsel anlamda dikkat çekeceğiniz hem de zekanızla insanları etkileyeceğiniz bir hafta içerisindesiniz. Flört durumlarında başarılı ilk izlenimler yaratmak için harika bir zaman. Perşembeden pazara kadarki süreçte sanatsal alanlara yönelebilir, kendinizi duygusal açıdan verimli hissedebilirsiniz. Bu nedenle partnerinizle keyifli zamanlar geçirmek için de oldukça tatlı bir fırsatınız var diyebiliriz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP