Koç burcu

Pazartesiden cumaya kadar olan süreç, hayatta gerçekten ne istediğinizi daha iyi görebilmeniz için iyi bir fırsat olabilir. Geleceğinizle ilgili optimist olduğunuz kadar gerçekçi bir tavra da sahipsiniz. Bu nedenle kendinize olan güvenle birlikte hayallerinizi gerçeğe çevirme konusunda doğru ve sağlam adımlar atabiliyorsunuz. Hafta sonu ciddi konulardan biraz sıyrılmanıza yardımcı olarak sosyallik, eğlenceli ortamlar ve partnerinizle romantik anlar gibi gündemlerle kapınızı çalabilir.

Boğa burcu                

Bu hafta içi kendinizi sabır ve paranoyaklık gösterme gibi konularda teste tabi tutuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Karşınızdaki kişiye fazla güvendiğinizi düşünerek olası ihtimalleri görmezden geldiğiniz hissine kapılabilirsiniz. Güven konuusnda denge kurmaya özen göstermeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru mutluluk, pozitivite, iyi şans gibi konular sizin tarafınızda olarak keyifli bir hafta sonu geçirmenize yardımcı olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya pratik zekanızın ve reflekslerinizin harika işler çıkaracağını söyleyebiliriz. İçgüdüleriniz ve ileri düşünce gücünüz başarıya ulaşmanıza destek sağlayabilir. Flört konularında şansınız açık olacağından ilişkiniz varsa aradaki bağları kuvvetlendirmeye yönelebilir, yalnızsanız hoşlandığınız birine karşı ilk adımı atmak konusunda cesaret gösterebilirsiniz. Hafta sonu azim, başarma tutkusu, hedef belirleme gibi önemli konular gündeminizde olabilir.

Yengeç burcu

Bu hafta hedeflediğiniz konularda yoğun bir tutkuya sahip olabilir, başarıya ulaşmak için her zamankinden çok daha fazla efor göstererek bu yöntemle performansınızdan tam verim alabildiğinizi fark edebilirsiniz. Agresif tavırlar sergilemeden ve aceleci davranmadan, sakinlik ve kararlılıkla çok daha kalıcı ve kaliteli işlere imza attığınızı gözlemleyebilirsiniz. Hafta sonu yaratıcılık, aşk, arkadaşlık, maddi kazanç gibi konular sizin için pozitif gelişmelere ortam hazırlayabilir.  

Aslan burcu

Önümüzdeki iki hafta Aslan burçları için oldukça önemli. Yay burcunda etki gösteren dolunay, Aslan burçlarını da pek çok konuda pozitif yönde etkiliyor olacak. Bu nedenle hızlı düşünme, pratik hareket etme, empati yapabilme gibi konularda daha fazla yetkinliğe sahip olduğunuzu fark edebilir ve hayallerinizi gerçekleştirme konusunda çok daha kendinizden emin adımlar atabilirsiniz. İlişkilerinizde karşılıklı mutluluğu ve ilgiyi esas alarak karşı tarafı daha fazla anlamaya çalışabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye kısa zaman içinde pek çok işin üstesinden geldiğinizi fark edebilir, cesaretli ve pes etmeyen tavrınızla zor görevlerin altından kalkabildiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Sosyal hayatınız ve ikili ilişkileriniz kendinize güvenen tavrınızdan etkilenerek olumlu bir ivme kazanabilir. Bu nedenle, hafta sonu sizin için sevgi ve keyif dolu anlarla bütünleşerek karakterinizin yumuşak tarafını göstermenize ortam hazırlayabilir.

Terazi burcu

Bu hafta daha realistik bir bakış açısına yakınlaşarak hayallerinizi gerçeğe kavuşturmak için sıkı çalışmanız gerektiğini kendinize itiraf edebilirsiniz. Kişisel limitlerinizi fark edebilir, neyi ne kadar yapabileceğinizi ölçüp tartabilir, iyimser bir tavırla elinizden gelenin en iyisini yapmak için çabanızı ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonu ilişkide bağlılık, uzun vadeli yatırımlar gibi garanti hissi doğuran konulara yönelebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya, merak ve deneysellik gibi konuların artış göstermesiyle kendi spiritüel yolculuğunuza daha çok odaklanabilir ve gerçeği keşfetmeye daha fazla yakınlaşmak isteyebilirsiniz. Merak ettiğiniz konuları araştırmak size kendinizi iyi hissettirebilir. Hafta sonunun hayatınıza uyum, huzur ve sevgi getirmesiyle çekirdek arkadaş kadronuzla huzurlu bir ortamda sohbet ederek vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Yay burcu

İki hafta boyunca Yay burcunda olacak olan dolunay, sizi çevrenize karşı daha anlayışlı bir hale getirerek olayları ele alış şeklinizi geliştirebilir ve düşünce dünyanızın esnemesine yardımcı olabilir. Dolunayın yapıcı ve geliştirici etkisiyle hayallerinize giden yolda çok daha tutkulu ve ileri görüşlü olduğunuzu fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru hayatınızdaki erkeklerden birtakım kişisel yorumlar alabilir, tavsiyelerine kulak vermeyi tercih edebilirsiniz.

Oğlak burcu

Oğlak burçları bu hafta ev ve aile konularına yönelerek kendilerini normale göre çok daha hassas ve duygusal hissedebilir. Bu nedenle; ilişki konularını konuşmak, eski arkadaşlarla aradaki buzları eritmek, iç huzuru ve dengeyi aramak için ideal bir zaman içinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hafta sonuna doğru sosyal yönünüz artış gösterebilir bunun yanı sıra yaşayacağınız içe dönük deneyimler de sizi kişisel anlamda ileri seviyeye taşıyabilir.

Kova burcu

Yay burcundaki dolunay bu hatfa Kova burçlarını pozitif yönde etkiliyor. Bu nedenle, iş ve özel hayatınızda pratik zekanızın geliştiğini fark edebilir, empati gücünüzün arttığını gözlemleyebilir, çevrenizle olan ilişkilerinizin çok daha pozitif bir ivmeye sahip olmaya başladıklarını keşfedebilirsiniz. Hafta sonu aşk ve para konularında karşınıza birtakım fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları doğru değerlendirmek önünüze pek çok farklı kapının açılmasına olanak sağlayabilir.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya artış gösteren konsantrasyon ve zihinsel enerji gücünüz, yapmanız gereken ödev veya iş gibi konularda daha hızlı ve verimli çalışmanıza katkı sağlayabilir. Kendinize olan güveninizin artmasıyla önemli iş anlaşmalarına varabilir, topluluk önünde etkileyici konuşmalar gerçekleştirebilir veya yeni arkadaşlıklarla güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günü kendinizi her zamankinden daha hassas hissedebilir, duygusal desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP