Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (17 Şubat – 23 Şubat 2020) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Hafta içi boyunca her zamankinden daha şefkatli hissedebilir etrafınıza ilgi ve sevgi dolu sözler dağıtabilirsiniz. Bu yüzden bu hafta bir parti düzenlemek, sosyalleşmek, organizasyonlara katılmak için harika bir fırsat! İkili ilişkilerinizi kuvvetlendirme ve yeni anlaşmalar yapma konusunda hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz bu süreçte, geleceğe dönük birçok kapının aralanmasına da ortam hazırlayabilirsiniz. 

Boğa burcu

Pazartesi ve salı günleri tam bir ilişki modunda olan Boğa burçları, artan karizması ve flört odaklı ruh haliyle dikkat çekebilir. Kendinizi her zamankinden daha çekici ve sosyal hissedebilirsiniz. Hafta sonu birtakım beklemediğiniz karşılaşmalar olabilir, bu karşılaşmalar sizi bazı derin konularda sorgulamalara yönlendirebilir. Etrafınızdakilere karşı daha merhametli, anlayışlı ve sevgi dolu olduğunuzu fark edebilirsiniz. 

İkizler burcu

Hafta içi iletişim gücünüz yükselişe geçiyor. Şu anki iş, aşk ve aile koşullarınıza mükemmel bir perspektiften bakabilir, önünüzdeki yolu net bir şekilde gözlemlemeye başlayabilirsiniz. Bu nedenle kariyerinize odaklanmanız için mükemmel bir zamanlama içerisindesiniz. Çarşambadan pazara ise romantizm, dinlenme, hayal kurma, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirme gibi pozitif yönelimler sizinle olabilir. 

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya hem özel hayatınızda hem de kariyerinizde bazı rahatlamalar yaşayabilirsiniz. İyi şans ve yükselme içgüdüsü sizin yanınızda olabilir bu nedenle yeni bir eğitim fırsatı, grup aktiviteleri, seyahat gibi yenilikler hayatınıza katılabilir. Hafta sonu kendinizi son derece dinamik ve sosyal hissedeceğiniz için çalışmak için pek uygun olmasa da sosyalleşmek ve rahatlamak için ideal. 

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi dengeli, mantıklı ve objektif hissedebilirsiniz. Kariyerinize odaklandığınızda bu hisler sizin daha yaratıcı ve uyumlu olmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle herhangi bir terfi veya zam durumu için talepte bulunmanız adına mükemmel bir zamanlama. Hafta sonu ise romantik karşılaşmalar, şefkat dolu yakınlaşmalar ve ilişkilerde derinleşme için ideal. 

Başak burcu

Hafta içi boyunca kendinizi geliştirecek her şey için önceliklerinizi masaya yatırabilir ve uzun uzun düşünmeye koyulabilirsiniz. İçgüdülerinizi dinleyerek hayallerinizi gerçekleştirmek için her şeyi yapabileceğinizi unutmayın. Gelişmek, mutluluk ve başarı için önünüzde büyük bir potansiyel var. Cuma ve cumartesi günleri heyecanlı gelişmeler ve pozitif değişimlerle kendinizi daha özgür ve huzurlu hissetmenize destek sağlayabilir. 

Terazi burcu

Odağınızın aşk ve duygusal anlamda yakınlık içeren konulara yöneldiğini fark edebilirsiniz. Gündeme gelen bu güzel duyguları karşınızdaki kişiye onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek için kullanmanız sizi besleyecektir. Bu süreçte kendinizi her zamankinden daha iyi hissetmeniz ve daha fazla sevmeniz sosyal ilişkilerinizi de olumlu yönde etkileyebilir. İlişkiniz hangi boyutta olursa olsun bir adım öteye taşımak için oldukça elverişli bir sürece giriyorsunuz. Var olan ilişkilerinizin ve bağlarınızın güçlendiğine de şahit olabilirsiniz. Sizi dinlendirecek ve sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak ve sevdiklerinizle zaman geçirmek ruhunuza iyi gelecektir.

Akrep burcu

İlgi duyduğunuz kişilerle iletişime geçmek için ideal bir sürece giriyorsunuz. İç dünyanızla her zamankine göre daha yakın temas içinde olduğunuz bu günler her anlamdaki ilişkilerinizi geliştirmek ve duygularınızı çözümlemek için kullanabilirsiniz. İletişim kanallarınızın açılacağı bu süreçte duygularınızla hareket etmek size uzun vadede mutluluk getirebilir. Karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirirken de aynı şekilde içinizden gelen sesi dinlemenizde fayda var. 

Yay burcu

İletişiminizin her zamankinden çok daha güçlü olduğunun farkına varacağınız bu yeni haftada en başta kendinizle kurduğunuz ilişki olmak üzere tüm sosyal ilişkilerinizin geliştiğine şahit olabilirsiniz. Hayattan keyif almanın adeta doruklarına ulaştığınız bu günlerde karşınıza çıkan her deneyimle ruhunuza yeni bir şeyler katıyor olacaksınız. Sosyal yeteneklerinizin tavan yapmasıyla tüm durumları fırsata çevirerek kazanç sağlayabilirsiniz. Kanalların açıldığı bu süreçte kendinizde odaklanmayı ihmal etmemeniz önemli. Karşınızdaki kişilere empati yapmanın sınırını kaçırmanız her zamanki keyifli modunuzun düşmesine neden olabilir. 

Oğlak burcu

Yeni haftayla beraber şansınızın arttığı günlere giriş yapmış bulunuyorsunuz! Bakış açınızın holistik bir hal aldığı bu günlerde karşılaştığınız durumlara objektif olarak bakabildiğinizi ve doru adımları atabildiğinizi fark edebilirsiniz. Kazandığınız iyimser bakış açısı ile karşınızdaki kişilere yardımcı olmanın dozunu ayarlamakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta artan şansınız ile iş hayatınızda oldukça başarılı adımlar atmaya ve yeni iş fırsatları yakalamaya başlayabilirsiniz. Sosyalleşmek ve yakın çevrenizle iletişim içinde olmak bu hafta size iyi gelebilir. 

Kova burcu

Yeni gelen hafta size aşk ve mutluluk enerjisi getiriyor! Karşınızdaki kişiler tarafından artan çekiciliğinizin fark edilebileceği bu hafta siz de sosyal ortamlarda bulunmaktan her zamankinden daha çok keyif alabilirsiniz. Yeni ilişkilere başlamak, arkadaşlarınızla görüşmek veya aile ilişkilerinizi güçlendirmek için ilk adımı atmak bu süreçte sizin için oldukça kolay olacağa benziyor. Bu günlerde kendinize zaman ayırmayı da ihmal etmeyin.

Balık burcu

Hayatın size getirdiği güzellikleri fark ettiğiniz güzel bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. Bu günlerde olağan kişiler ve durumlar size her zamankinden çok daha keyifli gelebilir. Stres seviyenizin de azaldığını hissedebileceğiniz bu haftalarda evren kendinizle baş başa kalmanız ve bugüne kadar çözümleyemediğiniz duygularınıza odaklanmanız gerektiğini düşünüyor. Sosyal ilişkileriniz sizi rahatlatıyor olsa da mutlaka bir adım geri çekilmenizde ve ruhunuzu dinlemenizde fayda var. Kişisel gelişiminiz konusunda büyük adımlar atmanın size sosyal ilişkilerinizden çok daha iyi geldiğini fark edeceksiniz!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP