Koç burcu

Bu hafta içi, eğlenmek ve romantik vakitler geçirmek için harika bir zaman. Çünkü kendinizi mutlu, duygusal ve paylaşımcı hisler içerisinde bulabilirsiniz. Şansınız açık olabilir ve bu hafta hediyeler, para veya övgü dolu sözler etrafınızı sarabilir. Bol bol sosyalleşebilir, geleceğe yönelik tatil planları içerisine girebilirsiniz. Ayrıca hafta sonu, odaklanmak istediğiniz konularda daha geniş bir pencereden bakma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa burcu

Hedeflerinize yönelik enerjiniz bu hafta sizi hırslı bir ruh haline taşıyabilir. Diğer konularla uyumunuzu kaybetmeden işinize tam anlamıyla odaklanabilir ve bu nedenle yüksek verim elde edebilirsiniz. Tutkulu tavrınız duygusal hayatınıza da yansıyabilir. İkili ilişkilerinizdeki iletişim gücünüz çevrenizdeki insanlar üzerinde bıraktığınız etkiyi arttırabilir. Ayrıca bu hafta meditasyon yapmak için harika bir dönem olabilir.

İkizler burcu

Hafta içi size hoşgörü, sevgi ve iyi niyetle geliyor olabilir. Yeni bir flört ihtimali ya da var olan ilişkide ilerleme kaydetmek için ideal bir zaman. Artan popülerliğiniz sosyalleşme eğiliminizi daha da eğlenceli hale getirebilir. Görsel zevkinizin arttığına dair işaretler fark edebilirsiniz. Kozmetik, takı, giyim ve dekorasyon alanında güzel parçaları bir araya getirebilirsiniz. Hafta sonu çevrenizdeki insanlar sizden tavsiye veya destek almak için kapınızı çalabilir.

Yengeç burcu

Bu hafta başarma tutkusu duygularınızın önüne geçerek sizi hedefinize doğru yoğunlaştırabilir. Bu yoğunlaşma duygusu diğer alanlarda da pozitif bir ivmeye sebep olabilir. Bu ivme sayesinde yeni arkadaşlık ilişkileri veya iş ortaklıkları gündeme gelebilir. Hafta sonu spiritüellik, yaratıcılık ve hayal gücü gibi konular gündeminizde yer alarak yeni bir şeyler üretmeniz için size ilham verebilir.

Aslan burcu

Hafta boyunca dikkatli düşünme, odaklanma ve değerlendirme gücünüz sayesinde yoğunlaşmanız gereken konulara çok daha yakından bakma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu nedenle uzun zamandır üzerine düşünmediğiniz projelere çalışmak, sınavlara hazırlanmak veya uzun dönemli çalışmalar için hazırlık yapmak adına uygun bir hafta içerisindesiniz. Hafta sonu artış gösteren popülerliğiniz sayesinde hoş bir flört ihtimali söz konusu olabilir.

Başak burcu

Pazartesi akşamından çarşamba akşamına kadar Başak burcunda olan Ay, size kendinizi daha hassas ve duygusal hissettirebilir. Özel hayatınıza, aile veya ev yaşamınıza odaklanabilirsiniz. İçinizdeki sakin taraf, aranızda sorun olan insanlarla buzları eritmenize ve yeni arkadaşlar edinmenize olanak sağlayabilir. Hafta sonu başarma içgüdüsü kapınızı çalıyor olabilir. İçgüdülerinize güvenerek kendinizi çok daha özgüvenli ve hedefe yönelik hissedebilirsiniz.

Terazi burcu

Hafta içi çalışma, hesaplama yapma veya faturalarla ilgilenmek için uygun bir zaman. Çünkü konsantrasyon gücünüzün kuvvetlendiğini ve detayları yakalamada kabiliyetinizin arttığını hissedebileceksiniz. Yapmanız gereken işleri tam vaktinde ve olması gerektiği gibi yerine getirebilirsiniz. Hafta sonu ise cesaret, dürüstlük ve cömertlikle gelerek size keyifli vakitlerin önünü açabilir.

Akrep burcu

Hırslı ve tutkulu bir hafta sizi bekliyor olabilir! Bu hafta yapmak istediklerinizi planlayarak işleri yoluna koyabilir, ulaşmak istediğiniz hedeflere emin adımlarla ilerlediğinizi fark edebilirsiniz. Bu tutkulu tavrınız dışarıdan kolaylıkla fark edilebilir ve özellikle iş yerinde patronunuz veya takım arkadaşlarınız tarafından takdir görebilirsiniz. Hafta sonu yeni insanlarla tanışarak farklı ortamlarda bulunabilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi güzel vakit geçirmek ve eğlenceli ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Kendinizi çok iyi hissedebilir bu nedenle çevrenize bu pozitif enerjiyi hissettirebilirsiniz. Cömert bir ruh halinde olarak etrafınızdakileri etkileyebilir, farklı ortamlarda sosyalleşebilir, popülerliğinizin arttığını fark edebilirsiniz. Flört anlamında birilerini etkilemek için ideal bir dönem.

Oğlak burcu

Bu hafta tutkulu olduğunuz konular daha çok gün yüzüne çıkarak size motivasyon sağlayabilir. Başarma arzunuz hedefe yoğunlaşmanızı sağlayarak sizi daha sağlam amaçlarla ilerleme konusunda kamçılayabilir. Hafta sonu, genel sağlığınıza dikkat konusunda uyarılarla gelebilir. Yediklerinize ve içtiklerinize özen göstermeniz gerekebilir. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak değişkenliklerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kova burcu

Hafta içi çekiciliğinizle dikkat çekebilirsiniz. Ancak ilişkilerdeki zorluklar ve tansiyon sizi düşündürebilir. Eğer flört aşamasındaysanız standartlarınızı düşürmemeye ve kafanıza olan ilişki modelinden sapmamaya özen göstermelisiniz. Reddedilme durumu karşısında öfkenizi veya üzüntünüzü kontrol altında tutmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Balık burcu

Bu hafta size savaşma güdüsüyle geliyor olabilir. Düşünceleriniz ve kullandığınız kelimeler, karşınızdaki insanlarla çekişme halinde olduğunuz izlenimini verebilir. İçgüdülerinize göre hareket etmeniz, kendi iç sesinize kulak vermeniz daha sağlıklı olacaktır. Perşembeden pazara yaratıcılık, hayal gücü, hassasiyet ve spiritüellik konuları ön planda olabilir. Tüm duyularınızı hissedebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP