Koç burcu

Pazartesi ve salı günleri kendinizi evcimen hissedebilir, aynı zamanda sosyal imajınızdan da keyif duyabilirsiniz. Bu haftaki modunuza uygun olarak, takım halinde yer alacağınız işler sizi mutlu edebilir. Karşınızdaki insanlardan iltifatlar, destekleyici sözler, anlayış ve empati gibi pozitif dönüşler alabilirsiniz. Yeni bir iş ortaklığı söz konusu olabilir. Çarşambadan pazar gününe ilerleme kaydettiğinizi hissedebilir, sabır ve görev duygusuyla hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

Boğa burcu

Haftanın ilk günleri sizin için mutluluk, iyimserlik, sosyal ilişkiler, yaratıcılık gibi konularla pozitif bir şekilde ilerleyebilir. Kendinizi daha spiritüel hissedeceğiniz bu dönemde iç dünyanıza yönelerek kreatif anlamda ruh halinize uygun işler yapmaya yönelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ilişkilerinizde uyum ve cesaret söz konusu olabilir. Birine teklifte bulunmak istiyorsanız aradığınız gücü kendi içinizde bulabileceğiniz bir dönem içerisinde olabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı günleri sizin için bazı heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi daha fazla değişime hazır hissedebilirsiniz. Yeni bir şeyler deneyimlemek istediğiniz bu dönemde hem günlük rutininizde hem de özel hayatınızda bazı farklılıklara doğru yönelebilirsiniz. İçgüdüleriniz hızlı kararlar almanıza yardımcı olabilir. Hafta sonuna doğru ise uzun vadeli planlarınıza odaklanmayı tercih edebilirsiniz. Önemli görevlerinizi yerine getirmek için bu iyi bir fırsat olabilir.

Yengeç burcu

Kendinizi arkadaş canlısı hissettiğiniz bu dönemde iyimser, sıcak ve enerjik duygu ve düşünceler sizinle. Kişisel ve spiritüel anlamda ilerleme kaydedeceğiniz bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bazı maddi kazançlarınız olabilir. Kendinizi genel anlamda daha tatminkar hissedebilirsiniz. Perşembeden pazara iletişim gücünüzün arttığını, arkadaşlık, aşk gibi konularda daha özgün bir iletişim şekline yöneldiğinizi fark edebilirsiniz. Karşılıklı kazanca dayalı birtakım durumlar söz konusu olabilir.

Aslan burcu

Duygusal anlamda yoğun hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Bu, karşınızdaki insanları daha iyi ve daha derin bir seviyeden anlamanıza yardımcı olabilir. Aklınız ve içgüdüleriniz hem iş hayatınızda hem de özel yaşamınızda sizi başarıya ve mutluluğa götürmeye yardımcı. Bu hafta içerisinde de dengede kalarak, hedefleriniz yönelerek, güçlü çalışma etiğinizden vazgeçmeyerek hayal ettiğiniz noktaya yaklaşabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesi ve salı günleri optimizm, iyi şans ve mutluluk gibi kavramlarla kapınızı çalıyor. Yeni projelere başlamanız için harika bir dönemdesiniz. Karşınızda sizi alıkoyacak herhangi bir engel olmayacak. Kişisel gelişiminiz için de iyi imkanlar elde edebileceksiniz. Hafta sonu duygularınızın ve hayal gücünüzün yükselişe geçtiği günlerde, kreatif ve artistik yönünüzü müzik, resim, fotoğraf gibi sanatsal alanlara yönlendirebilirsiniz.

Terazi burcu

Sosyalleşmek konusunda kendinizi her zamankinden daha rahat hissetmeye başladığınız bu günlerde sosyal ortamlarla beraber gelebilecek olan kötü alışkanlıklara karşı temkinli olmanızda fayda var. Özel hayatınızda standartlarınızı yeniden gözden geçirmeniz ve kendinizle olan ilişkinizin önemini hatırlamanız daha sağlıklı birliktelikler kurabilmeniz açısından oldukça önemli. Profesyonel hayatınızdaysa fikirlerinizin somutlaştığı ve uzun dönemli planlar haline gelmeye başladığı bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Akrep burcu

Konuşmaktan, kendinizi açmaktan ve karşınızdaki kişinin de özel hayatını dinlemekten keyif aldığınız bu günlerde sosyal bağlar kurmak kendinizi rahat ve mutlu hissetmenize yardımcı olabilir. Kendinizi açmak konusunda bu kadar rahat olmanız bugüne kadar yaşanmış fakat konuşulmamış problemlerin de çözüme kavuşmasına yardımcı olabilir. Bağımsızlığınızı hissetmekten keyif alacağınız bu günlerde kendi kendinize kalmak istek ve ihtiyaçlarınızı anlamanız konusunda yol gösterici olabilir.

Yay burcu

Denge ve mantık gibi kavramların gündeminizde olduğu bu yeni süreçte profesyonel hayatınız ve kariyer planlarınızla ilgili yeni girişimler yapabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin sizin vizyonunuzdan, bilginizden ve fikirlerinizden faydalanmasına izin vermeniz, yol gösterici rolüne bürünmeniz ve bu kişiler için bir yol çizmeniz kendi yeteneklerinizin farkına varabilmeniz için de oldukça güzel bir yöntem olabilir. Hayatınızla ilgili gündeme gelen yeni planlar hedeflerinize ulaşmanız konusunda güzel bir başlangıç olacaktır.

Oğlak burcu

İçgüdülerinizin sizi yanıltmayacağı ve aşk hayatınızda sağlam adımlar atmanıza yardımcı olacağı bir sürece giriş yapıyorsunuz. Çekiciliğinizin arttığı bu süreçte insanlar üzerindeki etkiniz her zamankinden çok daha yüksek olabilir. Sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak veya sevdiğiniz kişilerle zaman geçirmek sizi her zamankinden çok daha mutlu edebilir. Kendinizi her zamankinden daha girişken hissediyor olacağınız bu yeni süreçte yalnız zaman geçirmeyi tercih ederek kendiniz hakkında yeni şeyler öğrenmeniz de çok muhtemel!

Kova burcu

Sevdiklerinizle fiziksel olarak yakın olmak ve rahatlayabileceğiniz aktivitelerde bulunmak size her zamankinden çok daha iyi gelecektir. Sakin yapınız nedeniyle kendinizi çözümlenmesi gereken konuların ortasında bulabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilere çözüm odaklı fikirler vermeniz, olayları farklı açılardan görmelerini sağlamanız ve empati yapmaları için teşvik etmeniz gerekebilir. Şansınızın da oldukça yükseldiği bu günlerde beklediğiniz bir hediye veya güzel bir haber kapınızı çalabilir!

Balık burcu

Optimist, mutlu, cömert ve şanslı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Şansınızın artmasıyla karşınıza çıkmaya başlayacak olan fırsatlar hem kişisel hem de profesyonel hayatınızın yeniden şekillenmesine yardımcı olacak. Uzun vadeli planlarınızda da değişikliler yapacağınız ve kendiniz için yeni bir yol arayışına gireceğiniz bu günleri odağınızı istek ve ihtiyaçlarınızda tutarak geçirmenizde fayda var. Yakın çevreniz ile planlar yapmak, sevdiğiniz kişilerin desteğini arkanıza almak sizi çok rahatlatacaktır.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP