Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (18 Nisan – 24 Nisan) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi spiritüel yolculuğunuza yardım edecek kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Çevreniz size tavsiyeleriniz ve yardımınız için gelebilir. Hafta sonu duygusal yönünüz; hisleriniz, içgüdüleriniz hayatınızın kontrolünü alabilir. Anılarınızda kaybolduğunuzu fark edebilirsiniz. Annelik içgüdünüzü beslemek ve hayatınızın güvenli ve stabil hissettirmesi önceliğiniz haline dönüşebilir

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi daha bağımsız hissetmek ve özgürce sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda pozitif gelişmeler yaşabilir, eğer partneriniz varsa cinsel yaşamınızda daha maceracı olabilirsiniz. Artistik yönünüzü besleyecek ani yaratıcılık patlamaları yaşayabilirsiniz. Hafta sonu düşünceleriniz hayatın soyut kısımlarına kayabilir. Rüyalarınız daha canlı, sezgileriniz daha güçlü olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye günlük rutininiz daha heyecan verici ve farklı hale gelebilir. Güzel fırsatlar sunacak şans eseri karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Orijinal, deneysel fikirler üretmeniz gereken konulara yönelebilirsiniz. Hafta sonu duyularınızın güçlenmesi bulunduğunuz ortamların enerjilerinden daha çok etkilenmenize neden olabilir. Enerji alan ve veren kişi, aktivite, yerlere farkındalık getirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye sosyal ve aşk hayatınızda pozitif gelişmeler, yenilikler yaşayabilirsiniz. Açık görüşlü ve çözüm odaklı bakış açınız iletişimleriniz sorunsuz ve keyifli kılabilir. Hafta sonu sosyalleşme isteğiniz yüksekken en büyük verimi ve keyfi teke tek görüşmelerinizden alabilirsiniz. Detaylara ekstra dikkatli ve mantıksal yönünüz kuvvetli olabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye hayat size aşk, harmoni ve yeni arkadaşlıklar getirebilir. Alıcı Yin enerjiniz daha yüksek olacağı için flörtleşmek, sosyalleşmek daha akıcı ve keyifli hissettirebilir. Cumadan pazara ailenizin ve partnerinizin sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Evinizle uğraşmak; organizasyon ve dekorasyon yapmak bu hislerinizi en keyifli şekilde kanalize etmenizi sağlayabilir.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye heyecan verici yeni gelişmeler kulağınıza gelebilir. Günlük rutininiz beklenmedik değişimler yaşarken size yeni deneyimler, öğretiler, kişiler kazandırabilir. Cumadan pazara manyetik çekiminizin artması sizi ilgi odağı yapabilir. Etrafınızdan yardım istemek, ricada bulunmak için iyi bir zaman olabilir.

Terazi burcu

Hafta başında zihninizin yerinde durmaması, bir düşünceden diğerine hızlıca geçmesi mümkün. Yoğun bir programınız varsa bu durum kaygı seviyenizi arttırabilir. Yavaşlamak, yapmanız gerekenlere tek tek odaklanmak faydalı olabilir. Çarşambadan cumaya duygularınız ve sezgileriniz baskınlaşabilir. Hem kendi duygularınıza hem de çevrenizdekilerin duygularına daha duyarlı hale gelebilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizi güçlendirebilir.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye sanal dünya ile ilişkiniz artabilir. Online platformlardan yeni birileriyle tanışabilir, yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Maddi harcamalarınız artabilir, dürtüsel alım, online alışveriş, moda gibi konular gündeme gelebilir. Hafta sonu duyularınız hassaslaşabilir, bu da sizi daha yaratıcı, dikkatli ve hassas kılabilir. Sanata yatkınlığınız artabilir ve başkalarının ihtiyaçlarına karşı daha duyarlı olabilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye iletişim becerilerinizde artış olabilir. Arkadaşlarınız, komşularınız ya da ailenizle zaman geçirebilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sosyal becerilerinizin yanı sıra hafızanızda da gelişme gözlemleyebilirsiniz. Cumadan pazara içinize dönerek hem kendinizle hem de çevrenizdekilerle ilişkilerinizi gözlemleyebilir, duygularınızı ve düşüncelerinizi fark edebilirsiniz. Serbest bırakılması gerekenlerle vedalaşabilirsiniz.

Oğlak burcu

Hafta başında kontrolün sizde olması için daha güçlü bir arzu hissedebilirsiniz. Fakat bu durum esnemek, değişiklik yapmak ya da spontane ilerlemek gibi konularda sizi zorlayabilir. Kontrolün sizde olması için nedenlerinizin farkında varmak işleri akışına bırakmanıza, rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Çarşambadan pazara artan sezgileriniz aracılığıyla birçok bilgi edinebilirsiniz. Bu bilgiler, ilişkilerinizde daha şefkatli olmanızı sağlayarak ikili ilişkilerinizi güçlendirebilir. 

Kova burcu

Pazartesiden cumaya uyum, kolaylık, iyi şans ve büyüme sizinle olabilir. Bu süreç kim olduğunuz ve dünyadaki yerinizi sorgulamanız için bir fırsat Cumartesi ve pazar Ay Kova burcunda olacağından özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanabilirsiniz. Her zamankinden daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. İçsel sakinliğinizin ve dengenizin artması, duygularınızla temas halinde olmanız, ilişki sorunları hakkında konuşmak için uygun bir zaman yaratabilir.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye, yeni bir şeyler deneme ve dışarı çıkma isteğiniz artabilir. Yükselen enerjiniz ve çekiciliğiniz sosyal ilişkilerinizi ve flört etme isteğinizi arttırabilir. Farklı kültürlerden veya yaşam tarzlarından insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru hisleriniz, sezgileriniz ve düşünceleriniz dengelenebilir. Başkalarını kolayca anlayabilir ve herhangi bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP