Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya düşünmeye vakit ayırmanız gereken konulara ağırlık vermeniz için oldukça ideal bir zaman. Bu hafta, yanlış anlaşılmalar ve negatif düşüncelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle kırıcı ilişkiler içinde bulunmamak için biraz yalnız kalarak kendinize özel bir zaman dilimi yaratmayı tercih etmeniz olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Boğa burcu

Bu hafta aşk ve ilişkiler konularında daha ciddi ve temkinli bir tutum sergileyebilirsiniz. Gerçek, güvenilir ve duygu dolu bir ilişki modeline yakın olma hissinizin artmasıyla kısa süreli ilişkilere bakış açınız değişebilir. Hafta sonuna doğru duygusal anlamda hassasiyetiniz artış gösterebilir, duygusal tepkilerle çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi boyunca iyi düşünceler, netlik kazanan fikirler ve çeşitli organizasyon becerileri gündeminizde olabilir. Hafızanızın güçlenmesi nedeniyle bu hafta araştırma, çalışma, öğrenme konularında olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Yapacağınız iş birlikleri ve anlaşmaları istediğiniz yönde neticeler kazanabilir. Hafta sonu aşk, şefkat ve tutkuyla kapınızı çalabilir.

Yengeç burcu

Hafta içi yalnızlık ve mutsuzluk hisleri yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi aşk hayatınızda ve parasal anlamda birtakım gecikmeler veya limitlerle karşı karşıya kalmanız olabilir. Bu nedenle kendinizi sosyal hissetmeyerek yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aşk hayatınızda tutku, yoğunluk ve özlem ön planda olacak.

Aslan burcu             

Bu hafta artan konsantrasyon gücünüz sayesinde ödemeniz gereken faturaları, yürütmeniz gereken araştırmaları ve yapmanız gereken pek çok işi başarıyla halledebilirsiniz. Her şeyi vaktinde, düzenli ve özenli bir şekilde yapmak için gereken motivasyonu içinizde hissetmeniz mümkün olabilir. Hafta sonu yeni bir ilişki söz konusu olabilir.

Başak burcu

Hafta boyunca derin düşünce ve analiz özellikleriniz size verimli bir çalışma ortamı sağlayabilir. Uzun süreli planlar yapabilir, geleceğinizi şekillendirmek için pek çok adım atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru optimistik bir bakış açısıyla ileriye dönük planlar yapmak için oldukça uygun bir zaman ancak görmeniz gereken detayları gözden kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi burcu

Bu hafta ilişkisi olanların ilişkileri birtakım problemler nedeniyle sınanabilir. Sorumluluklarınızın bilincinde olarak sevdiğiniz kişilere özellikle de partnerinize bu sorumlulukları hissettirmeniz gerekebilir. Aksi takdirde hayal kırıklıkları ve istenmeyen tepkilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Hafta sonu satış, iş anlaşmaları, maddi gelişmeler konularında kazançlar elde edebilirsiniz.

Akrep burcu

Bu hafta sizin için iyi bir konsantrasyon ve analiz gücüyle başladı. Hayatınızla ilgili önemli kararlar vermek ve adımlar atmak için birileriyle konuşma ve öneri alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise aşk sizin için daha ön planda olan bir konu haline gelebilir. Yeni bir ilişki ihtimali hayatınızı değiştirebilir.

Yay burcu

Bu hafta hayatınızda geçici olarak yer eden veya öyle görünen birtakım arkadaşlıklar, ilişkiler veya ortaklıklar uzun süreli bir boyut kazanabilir. Karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan, sağlam temelli bir ilişki kurmanız söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru başkalarını özellikle de partnerinizi yoğun bir biçimde etki altında bırakabilirsiniz.

Oğlak burcu

Hissettiklerinizi ortaya koymak konusunda yaşadığınız problemler size izolasyon ve mutsuzluk hissi getirebilir. Suçluluk ve sadakatsizlik gibi duygular problemin kaynağında yatıyor olabilir. Sağlıklı ilişkiler bu testi kolaylıkla geçecektir, ilişkisi olmayanlar içinse yeni bir başlangıç söz konusu olabilir. Hafta sonu etkileyici auranız çevrenizdekileri tesiri altına alabilir.

Kova burcu

Bu hafta partnerinizden daha fazla ilgi ve bağlılık bekleyebilir, ilişkinizde mutluluğu ve birliği esas alabilirsiniz. Ayrıca bu hafta para biriktirmek, borçlarınızı ödemek gibi konularda size rahatlık sağlayabilir. Hafta sonuna doğru insanları gözlemleme gücünüz ve içgüdülerinizin sesini dinleme kabiliyetiniz yükselişe geçebilir.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya spiritüel konularda derinlik, uzun düşünme süreçleri ve keşifler söz konusu olabilir. Sizin için önemli olacak birtakım öngörüler meditasyon, hayal kurma, astroloji ve tarot gibi yöntemlerle karşınıza çıkabilir. Hafta sonu ise dikkatinizin dağıldığı bazı konularda ufak hatalar yapabilirsiniz, konsantrasyonunuzu kaybetmemeye özen göstermelisiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP