Koç burcu

Koç burçları kendini hafta boyunca gelecek hakkında düşünürken bulabilir. Kafasında birtakım yenilik ve planlar tasarlayan Koç burçları olumlu bir tutum ile kendine bir yol haritası çizecek. Hafta sonuna doğru duygusal anlamda karışık duygular yaşanma ihtimali yüksek. Özellikle yakın çevrenizdekilere ya da partnerinize karşı kendi hislerinizi sorgulayabilirsiniz. Bunun inişli çıkışlı bir hal olduğunu unutmayın, iç sesinizi dinleyerek bu karmaşadan kurtulacaksınız.

Boğa burcu

Boğa burçları heyecanlı bir şekilde haftaya başlıyor ve sizin için hiç beklemediğiniz bir sürpriz geliyor. İletişim ve sosyalliğinizin ön plana çıktığı bir hafta olabilir. Arkadaşlarınızla hafta sonu daha fazla ilgilenebilirsiniz. Merhametli yönleriniz ön plana çıkabilir ve iç huzurunuz artabilir. Aynı zamanda ilişkisi olan Boğa burçları için de romantizm dolu bir hafta başlıyor.

İkizler burcu

İkizler burcu için gelecek adına kafa yoracağı ve yeni planlar yapacağı bir hafta geliyor. İçinde bulunduğunuz ilişkilerinizi ve kendinizi sorgulayabilirsiniz. İletişiminiz ön planda olacak ve hafta sonuna doğru ilişkilerinizi daha sağlıklı hale getirmek için adımlar atacaksınız. Bu sayede duygularınızı daha belirgin bir şekilde paylaşıp bazı pürüzleri çözmeye başlayacaksınız. Ayrıca ailenizle de daha çok zaman geçireceğiniz bir hafta sonu olabilir.

Yengeç burcu

Yengeç burçları fırsat dolu bir haftaya giriyor. Hem iş hayatında hem de özel hayatta birden fazla fırsat ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirirken sadece iç sesinizi dinlemeniz önemli. Ayrıca hayatınızda aşkın önemi ve yeri artıyor. Mevcut ilişkinizde aşkın ve tutkunun gücü yükselişe geçiyor.

Aslan burcu

Aslan burçları müjdeli haberler ile 19 Ağustos haftasını kucaklıyor. Son derece olumlu ve heyecanlı haberler alabilirsiniz. Enerjiniz çok yükselecek ve bu iş hayatınıza yansıyacak. İlişikleriniz kuvvetlenecek ve arkadaşlarınız ile sorun yaşıyorsanız çok hızlı bir şekilde çözümleyeceksiniz. Pozitif enerjiniz hem ruhunuzu besleyecek hem de çevrenizdekilere iyi gelecek. Ayrıca gezi ve yolculuklar gündeminize gelebilir.

Başak burcu

Başak burçlarının sezgilerinin hassaslaştığı bir hafta geliyor. Kişisel olarak cevaplayamadığınız soruların ve ikilemlerin yanıtını artık verebileceksiniz. Sezgileriniz kuvvetlenecek ve sizi doğru yola götürecek. Mesela eğer son vermek istediğiniz bir alışkanlığınız varsa bundan kurtulabilirsiniz. Aşk konusunda daha açık sözlü olabilirsiniz. Sosyal hayatınızda popülaritenizin arttığı bir hafta olacak. Hafta sonuna doğru yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Ayrıca yaratıcılığınız da enerjiniz ile doğru orantıda yükseliyor.

Terazi burcu

Terazi burçları için seyahat ve yolculuk vakti. Hafta başından itibaren hareketleri günler olabilir. Kendinizi ara sıra yorgun hissedebilirsiniz fakat hafta sonuna doğru elinizde olan işleri başarı ile tamamlayacaksınız. Ayrıca duygularınızı kelimelere dökmek zor gelebilir ama bu durumun keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Hatta etrafınızdaki insanlardan olumsuz görüş ve tavırlar alabilirsiniz. Eğer soğukkanlılığınızı korursanız hatanın sizde olmadığını anlayacaklardır.

Akrep burcu

Akrep burçları romantizm dolu bir haftaya giriyor. Partneriniz ile romantik aktiviteler planlayabilirsiniz. Ayrıca ilişkinizde ki tutkunun artması kendinize olan güveninizi arttıracak, kendinizi daha güzel ve güçlü hissetmeye başlayabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi alabilirsiniz ya da üzerinde çalıştığınız herhangi bir projeyi başarı ile bitirebilirsiniz. Ayrıca kendinize yeni ilgi ve hobi alanlar yaratacağınız bir hafta olabilir.

Yay burcu

Yay burçlarını sürprizler ile dolu bir hafta bekliyor. Hafta başından güzel ve mutlu haberler alabilirsiniz. Keyfiniz artacak ve yerinizde duramayacak şen bir hale geleceksiniz. Aynı zamanda duygularınızı açık ve net bir şekilde paylaşabilirsiniz. Sevgilinize ve arkadaşlarınıza oldukça zaman ayıracağınız bir hafta olacak. Yeni adımlarınızda sezgileriniz size yol gösterebilir. Özgünlüğünüzü ön plana çıkaracak projelere başlayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Oğlak burçları kendisini zorlayacak bir haftaya giriyor. Bu durum sizi korkutmasın ve öfkelendirmesin. Unutmayın bu zorluklar kontrolünüz dışı gelişmelerden kaynaklanıyor. Kendinizi dalgınlıkla ya da unutkanlıkla suçlama yöneliminde bulunabilirsiniz. Dikkatli ve özenli adımlarla engelleri aşabilirsiniz. Yeter ki kendinize yüklenmeyin, hayatın inişli çıkışlı bir yol olduğunu unutmayın.

Kova burcu

Kova burçları için aile zamanı. Hafta ortası ailenizle tatlı bir dille iletişim kurmak, karşılıklı birbirinizin dertlerini anlamak, güzel konuşmalar yapmak için uygun zaman olabilir. Sırf ailenizle değil, partneriniz ile de keyifli ve eğlenceli vakitler geçireceğiniz bir hafta olacak. Enerjinizle sevdiklerinizi, aşkınızı etkileyebileceğiniz bir günler sizi beliyor. İletişim ve paylaşımcı yönünüz ön plana çıkıyor.

Balık burcu

Balık burçları dengeyi buluyor. İş hayatının temposu azalmıyor ama siz dengeyi içinizde yakalıyorsunuz. Yaratıcı ve özgünlüğünüz ön plana çıkıyor ve stresinizi azaltıyor. Yeni hobiler, yeni insanlar ile canlı bir hafta sizi bekliyor. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP