Ekim ayının üçüncü haftasından herkese merhaba!

Ekim ayı zorlu etkiler altında geçerken bu hafta gökyüzü ruhumuza iyi gelecek bazı etkilerle başlayacak. Bunu bilerek haftaya başlamak ise gökyüzündeki gerilim yüzünden uzun zamandır yorulan ruhlara iyi gelecek.

Haftaya, geçtiğimiz hafta Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay’ın hayatımıza getirdiklerini hissederek başlayacağız. Haftanın ilk günü gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter arasında yaşanacak olumlu temas ise şansın, bolluğun, bereketin ve bazı alanlarda iyileşmelerin yaşanabileceği müjdesini verecek.

Ardından Venüs hem Satürn hem de Pluto ile güzel etkiler altına girecek ve hayatımızdaki bazı alanların bu hafta daha yolunda olduğunu hissedeceğiz. Parasal konularda belki daha sağlam adımlar atmamız kolaylaşacak ya da ikili ilişkilerimizde yeni ay ile attığımız adımlar artık kalıcı hale gelecek.

Ancak gerileme (retro) hareketi devam eden Mars hala aktifliğini sürdürecek. Mars bu hafta da Jüpiter ile gerilim yaşayacak.

Haftanın öne çıkan gezegenlerinden biri de Merkür olacak. Geçtiğimiz hafta gerileme (retro) hareketine başlayan Merkür hafta ortasında Uranüs ile karşı karşıya gelecek. Uranüs aniliklerin, beklenmedik olayların ve bağımsızlıkların gezegeni olduğu için iletişimde beklenmedik ve sınırları aştığımız diyaloglarla karşı karşıya kalabiliriz.

Ancak Merkür’ün retro oluşu, olumlu yönüyle; önceden tamamlama fırsatı bulamadığımız konuları beklenmedik ve ani şekillerde önümüze getirebilecek. Uranüs orjinalliğiyle de bilinen bir gezegen olduğu için karşımıza geçmişten gelen orijinal ve devrim yaratabilecek fikirler ve projeler de belirebilecek.

Haftanın sonlarına doğru Akrep burcuna geçecek olan Güneş, Akrep burçlarının zamanını başlatacak. Şimdiden tüm Akrep burçlarına mutlu yıllar!

Güneş Akrep burcuna geçer geçmez Merkür ile kavuşum yapacak. Bu da haftanın önemli gökyüzü olaylarından birisi de bu olacak.  

Hafta sonunda Merkür ve Güneş’in bu iç içe geçmiş doğası vesilesiyle; geçmişten gelen fikirlerin yaratım bulduğunu deneyimleyeceğiz. Ya da önceden kalan planlar, iş fikirleri, eğitim konuları ve diğer birçok alanda Güneş’in desteğini göreceğiz. Bu kavuşum ile uzun zaman önce aklınızdan geçen bir dileğiniz varsa bunun da gerçekleştiğine şahit olabilirsiniz!

Mutlu haftalar.

Koç burcu

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız. Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere iş ve kariyer hayatınızdan yana olumlu gelişmeler alabileceğiniz bir hafta olduğunu söyleyecek. Ve gökyüzünde yer alan retro gezegenlerin etkileriyle de bu gelişmeler geçmişten gelen ya da önceden tamamlanmayı bekleyen iyileşmeler olabilir. Ayrıca hafta genelinde patronlarınızla, üstlerinizle ya da birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde iyileşmeler de deneyimleyebilirsiniz.

Ancak haftanın başlarında Merkür ile Uranüs’ün karşı karşıya gelecek olması sizleri maddi anlamda beklenmedik durumların içine çekilebileceğiniz konusunda uyarıyor olacak. Beklenmedik ödemeler meydana gelebilir ya da tamamlanması gereken borç, nafaka ve benzeri durumlarda aniden tamamlanmalar yaşanabilir.

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay süresince yine ilginiz daha çok maddi konularda olacak. Güneş’in 1 ay süresince Akrep burcunda yer alacak olması sizlere ortaklaşa mal ve kaynaklarınızda daha çok uğraş verebileceğinizi söyleyecek.

Ayrıca Merkür’ün de Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması bu konularla ilgili önceden karşınıza çıkmış durumların tekrarlanmasını gerektirebileceğini ya da daha önce tamamlanma şansı bulamadığınız alanlardan yana hareketlenmeler ve fırsatlar olabileceğini de söyleyecek.

Boğa burcu

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere aşk, ilişkiler, sevdiğiniz alanlar, çocuklarınız ve seyahatlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta olduğunu söyleyecek. Bu konularda destekler görebilir ya da kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ayrıca gökyüzünde retro gezgenlerin varlığıyla da karşınıza beliren bu fırsatlar ve iyi şansların geçmişten gelen ya da önceden kaçırdığınızı sandığınız fırsatlara dair olması da mümkün.

Ancak Merkür ile sizin burcunuzda yer alan Uranüs haftanın ilk günlerinde özellikle iletişimde gerilime dikkat etmeniz gerektiğini de vurguluyor olacak. Hayatınızda yer alan kişilerle beklenmedik konuşmalar yapmak zorunda kalabilir ya da ortaklarınızla karşı karşıya gelebilirsiniz. Öte yandan retro Merkür ve retro Uranüs uzun zamandır üstü örtülen konuların da aniden açılmasına yol açabilir.  

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay ilginiz daha çok partnerlerinizde ve partnerlerinizle olan ilişkinizde olacak.  

Ayrıca Merkür’ün de Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması eski bir partnerle özellikle hafta sonu yeniden yollarınızın kesişebileceğini söylüyor olacak. Ya da partnerinizle geçmişten getirdiğiniz bir sorunun da çözüme ulaştığını deneyimleyebilirsiniz.  

İkizler burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere aile hayatınızda olumlu etkiler altında olduğunuza işaret ediyor olacak. Ailenizden yana yüz güldürücü gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca desteğini görmek istediğiniz aile büyüklerinizden bu hafta genelinde destek görebilir ya da parasal konularda yardımlar alabilirsiniz.

Ancak Merkür ile Uranüs haftanın ilk günlerinde özellikle iletişimde gerilime dikkat etmeniz gerektiğini de vurguluyor olacak. İş hayatınızda ya da birlikte çalıştığınız kişilerle bazı beklenmedik diyaloglar yaşanabilir ya da kopuşlar meydana gelebilir. Ancak bu temas ile iş hayatınızda önceden yarım kalan bazı durumlarda da ani gelişmeler yaşanabileceğini söyleyecek. Özellikle haftanın ilk günlerinde ruh sağlığınıza da dikkat etmeli ve zaman zaman meditasyon, yoga gibi ruhunuzu dinlendirecek aktivitelere de alan açmalısınız.  

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay iş hayatınızda ve sağlığınızda daha olumlu ektiler altında olacaksınız.  

Ayrıca Merkür’ün de Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması ile hafta sonunda doğru bir proje ya da işi yeniden tekrarlayabilir ya da önceden beliren bir sağlık sorunuyla ilgili bu defa Güneş’in desteğini aldığınızı görebilirsiniz.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere seyahatlerinizde, eğitim hayatınızda ve yakın çevrenizle ilgili olan konularda hafta genelinde iyi etkiler altında olduğunuzu söylüyor olacak. Ayrıca kardeşleriniz ve akrabalarınızla ilgili konularda yüz güldürücü gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Her ne kadar seyahatler alanınızda bu hafta güzel etkiler altında dahi olsanız gökyüzünde Merkür’ün retroda olması sebebiyle, seyahat planlarınızda dikkati elden bırakmamanız gerektiğini de hatırlatalım.   

Haftanın başlarında Merkür ile Uranüs karşı karşıya gelecekler. Özellikle sosyal hayatınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde iletişimde gerilime dikkat etmeniz gerekecek. Aşk hayatınızda ani kopuşlar ya da fikirsel ayrılıklar yaşamamanız için karşınızdaki kişiyi iyi dinlemeye özen gösterin. Bu temas aynı zamanda sizleri beklemediğiniz sosyal ortamların içerisine de sokabilir ve sıra dışı gruplarda yer alabilirsiniz.  

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay aşk hayatınız, sosyal alanlarınız ve çocuklarınızla ilgili konular hareketlenecek.    

Ayrıca Merkür’ün de Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması hafta sonuna doğru eski sevgililerin ve flörtlerin kafa karıştırabileceğine de işaret ediyor olacak. Ebeveyn olan Yengeç ve yükselen Yengeç burçlarının ise çocuklarıyla ilgili bazı konuları tekrar etmesi ya da yeniden değerlendirmesi söz konusu olabilir.

Aslan burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere para ve finansal alanlarınızda bazı iyi etkiler sağlıyor olacak. Maddi ve manevi kaynaklarınızla ilgili beklediğiniz destekler varsa bunları görebilirsiniz. Aynı şekilde ofis ve iş ortamınızda da hafta genelinde yüz güldürücü gelişmeler yaşayabilirsiniz.  

Ancak, haftanın başlarında Merkür ile Uranüs karşı karşıya gelecekler. Bu yaşanacak karşıtlık ile ailenizle ilgili beklenmedik bir durumla karşılaşabilirsiniz. Uranüs ani ve beklenmedik etkiler getirebildiği için hafta başlarında bazı şeyler beklemediğiniz şekilde gelişebilir. Ayrıca ailenizle iletişimde fevri olmamak ve ani gerginliklere de dikkat etmek önemli olacak.

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay aile ilişkileriniz ve yaşantınıza dair konular daha çok gündeminizde olabilir. Evinizle ilgili değişiklikler, düzenlemeler de yapabilirsiniz.

Ayrıca Merkür’ün de Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması ile hafta sonuna doğru ailenizle geçirdiğiniz vakitler veya onlarla ilgilendiğiniz konularda geçmişi hatırlayabilir ya da önceden kalan konular yeniden açılabilir. Evinizle ilgili önceden uğraştığınız bir konu varsa bu dönemde yeniden o konuyla uğraşabilir ya da bu konuda neticelenmeler deneyimleyebilirsiniz.

Başak burcu

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Bir süredir Venüs sizin burcunuzda yer alıyor ve bu hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile olumlu temaslar yapıyor olacak. Bu olumlu temaslar siz Başak ve yükselen Başak burçlarına oldukça iyi etkiler vaat edecek. Kendinizi hafta genelinde motive hissedecek ve sosyal ilişkilerinizde iyileşmeler göreceksiniz. Hayatınızla ilgili bazı kararlar verecek ya da bazı kararlar vermek için sizden daha büyük ya da güvendiğiniz kişilerden de yardım göreceksiniz.  

Ancak, haftanın başlarında Merkür ile Uranüs karşı karşıya gelecekler. Bir süredir Merkür iletişim evinizde dolaşmakta ve Merkür sizin yönetici gezegeniniz. Ayrıca geçtiğimiz hafta Merkür bir de retro hareketine başladı. Bu dönem sizler için yanlış anlaşılmalar ve fikir ayrılıkları doğurabilir. Haftanın başlarında Merkür Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde bunlara dikkat etmeli, yakın çevrenizle özellikle aniden gelişen tatsız durumlara karşı önlem almalısınız. Ayrıca haftanın özellikle ilk günlerinde seyahat planlarınız varsa bunlarla ilgili beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir ya da beklenmedik bir seyahat gündeme gelebilir.

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay yine iletişim ve çevrenizle ilgili konular hayatınızda aktifleşebilir. Eğitim ve öğretim hayatı içindeyseniz ya da böyle bir niyetiniz varsa da Güneş ilginizi bu alanlara çekecektir.  

Ancak Güneş’le birlikte Merkür’ün de akrep burcunda ve Retro pozisyonda bulunması özellikle hafta sonuna doğru bazı geçmişten gelen ve tamamlanması gereken durumların de gerçekleşebileceğine işaret ediyor olacak. 

Terazi burcu

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere bir süredir kendinizi değersiz hisseden bir Terazi burcu ya da yükselen burcu Terazi olan bir kişiyseniz daha olumlu daha motive olmanıza yardımcı olacak. Ayrıca ailenizle ilgili yüz güldürücü gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizden bu hafta genelinde destek görebilir ya da onlardan gördüğünüz destekler ile motivasyonunuzun arttığına şahit olabilirsiniz.  

Ancak Merkür ile Uranüs haftanın ilk günlerinde özellikle iletişimde gerilime dikkat etmeniz gerektiğini de vurguluyor olacak. Maddi anlamda beklenmedik ödemeler ya da önceden kalan ve farkında olmadığınız finansal durumlar kendini bu temasla gösterebilir. Sadece sizin değil hayatınızı paylaştığınız kişilerin veya ortaklarınızın da hayatında gelişecek ani durumlar ya da iletişim sıkıntılarıyla uğramanız da gerekebilir.

Güneş bir süredir sizin burcunuzda yer alıyordu. Hafta sonu Güneş artık burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek. Akrep burcuna geçecek olan Güneş 1 ay iş maddi ve manevi kaynaklar geliştirmek ya da hayatınızın bu alanlarını düzenlemek için daha çok ilgi duyacağınızı söylüyor olacak.

Ayrıca Merkür’ün de Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması bu dönemde yeni bir yatırım, girişim yapmanın sağlıklı olmayacağını, elinizde beklettiğiniz ya da ertelediğiniz maddi işlerin tamamlanmasının ya da tamamlanmasının daha uygun olduğunu da söylüyor olacak.

Akrep burcu

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere seyahatlerinizde, eğitim hayatınızda ve sosyal çevrenizle ilgili olan konularda hafta genelinde iyi etkiler altında olduğunuzu söylüyor olacak. Ayrıca bu hafta arkadaşlarınızdan destekler görebilirsiniz. Ya da sosyal çevrenizle kurduğunuz ilişkilerde daha sağlam adımlar atıldığını hissedebilirsiniz. 

Merkür bir süredir sizin burcunuzda hareket ediyor ve geçtiğimiz hafta gerileme (retro) hareketine başladı. Merkür retrosundan en çok etkilenen burçlardan biri bu dönemde sizsiniz.

Bu haftanın başlarında Merkür ile Uranüs karşı karşıya gelecekler. Özellikle ikili ilişkilerinizde, partnerinizle ve ortaklarınızla olan durumlarda gerilime dikkat etmeniz gerekecek. Birlikte olduğunuz kişiyle ani kopuşlar ya da fikirsel ayrılıklar yaşamamanız için karşınızdaki kişiyi iyi dinlemeye özen gösterin. Ya da ağzınızdan çıkanlara dikkat edin. 

Hafta sonu Güneş burç değiştirerek Akrep burcunuza geçecek ve sizlerin doğum günü ayı başlayacak. Şimdiden mutlu yıllar! Güneş’in burç değiştirmesi sizlere önümüzdeki 1 ay kendinizle daha çok ilgilenme fırsatı sunarken, motivasyonunuzun da arttığını hissedebilirsiniz.

Ancak Merkür’ün de bu dönemde Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması özellikle sizlerin karşısına sürekli geçmiş hesaplaşmaları getirebilir. Zaman zaman nostalji havuzunda boğulduğunuzu hissedebilir ya da zihninizin oyununa gelebilirsiniz. Bu dönem hayatınızla ilgili yeni kararlar vermemeye dikkat edin ve kendinizle ilgili önceden gerçekleştirmeyi düşündüğünüz konular varsa bunlara eğilin.

Yay burcu

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere kariyer hayatınızda ve finansal alanlarınızda bazı iyi etkiler sağlıyor olacak. Maddi ve manevi kaynaklarınızla ilgili beklediğiniz destekler varsa bunları alabilirsiniz. Aynı şekilde patronlar ve sizden yaşça büyük kişiler ya da hayatınızdaki kadın figürlerinden yana yüz güldürücü gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Ancak, haftanın başlarında Merkür ile Uranüs karşı karşıya gelecekler. Bu yaşanacak karşıtlık,  hayatınızda yer alan ilişkileri hedef alacak. Uranüs ani ve beklenmedik etkiler getirebildiği için hafta başlarında bazı ilişkilerde beklemediğiniz iletişim sorunları gelişebilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili beklemediğiniz bir durumla da ilgilenmeniz gelebilir. Haftanın ilk günleri özellikle zihinsel anlamda zorlandığınızı da hissedebilirsiniz.

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay daha çok kendinizle kalmak istediğiniz, hayatınızı yeniden değerlendirmek ve gözden geçirmek istediğiniz bir döneme adım atacaksınız.

Ayrıca Merkür’ün de Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması ile bu dönemde geçmişten getirdiğiniz ve problem gibi gözüken konuların çözümüne zaman ayırabileceksiniz. Bu dönem bazı alanlarda kendinizi iyi ifade edemediğinizi hissettiğiniz ya da geçmişten gelen olayların önünüzde engel gibi durduğunuzu düşündüğünüz için yeni adımlar atmak yerine var olanları çözümlemeniz ve konularla ilgili yeni açılımlar yaşamanız için uygun olacak.   

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere hayatınızla ilgili önemli ve sağlam kararlar almanızda desteklendiğinizi söylüyor olacak. Aynı zamanda seyahatler, eğitim, öğretim, yurtdışı bağlantılı işler ve kariyer konularında da destekler görebilir ya da kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ayrıca gökyüzünde retro gezgenlerin varlığıyla hafta genelinde alacağınız kararlarda yeniliklere gitmemeye de dikkat etmeniz daha sağlıklı olacak. Ve yine retro gezegenlerin varlığı sebebiyle belki de da karşınıza beliren bu fırsatlar ve iyi şanslar önceden kaçırdığınızı sandığınız fırsatlara dair olacak.

Bu hafta ayrıca Merkür ile Uranüs haftanın ilk günlerinde karşı karşıya gelecekler. Bu temas sizleri aşk ya da sosyal hayatınızda iletişimde gerilime dikkat etmeniz gerektiğini de vurguluyor olacak. Hayatınızda yer alan kişilerle beklenmedik konuşmalar yapmak zorunda kalabilir ya da arkadaşlarınızla zaman zaman karşı karşıya gelebilirsiniz. Öte yandan retro Merkür ve retro Uranüs sizleri beklenmedik grup ya da ortamlara da sokabilir ve bu grup ve ortamlarda eskiye dair konular ya da durumlar yeniden belirebilir.

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay daha çok sosyalleşecek ve kendinizi sosyal ortamlarda göstermek isteyeceksiniz.

Ayrıca Merkür’ün de Akrep burcunda ve Retro pozisyonda olması ve Güneş’le bir araya gelecek olması eski arkadaş gruplarınızla yeniden bir araya gelebileceğinizi ya da önceden yer aldığınız bir grup, topluluk, dernek ve benzeri organizasyonda bulunabileceğinizi de söylüyor olacak.

Kova burcu

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere finansal anlamda olumlu etkiler altında olacağınızı müjdeliyor olacak. Krediler, burslar, ödüller gibi konular Venüs’ün olumlu etkileriyle bu hafta belirebilir. Ödemelerinizle ilgili destekler ve yardımlar görebilirsiniz. Ya da hayatınızı paylaştığınız kişilerin maddi kazanımlarıyla ilgili de olumlu gelişmeler yaşanabilir. 

Ancak Merkür ile Uranüs haftanın ilk günlerinde özellikle iletişimde gerilime dikkat etmeniz gerektiğini de vurguluyor olacak. Özellikle aile hayatınızda beklenmedik iletişim kazaları ya da iş hayatınızda aniden beliren durumlar haftanın başında kendini gösterebilir. Ailenizden bir kişiye dair önceden kalan bir konuyla yeniden ilgilenmeniz de gerekebilir. Bunun yanında iş ve kariyer hayatınızda beklenmedik toplantılar ve iletişim trafiği de etkin olabilir.

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay kariyer hayatınızda hareketlenmeler yaşayacaksınız. İlginiz daha çok iş hayatınızda ve toplumda sağladığınız yerinizle ilgili olacak. Kendinizi daha çok göstermek istediğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 

Ancak Merkür de hala Akrep burcunda ve Retro ( gerileme) hareketine devam ediyor olacak. Bu da sizlere kariyer ve iş hayatınızda yeni adımlar atmak yerine, olan konularla ilgilenmenizin daha sağlıklı olduğunu söyleyecek. Ayrıca işle ilgili bazı geçmişten gelen ya da kaçırdığınızı sandığınız fırsat ve teklifler bu hafta sonlarına doğru karşınıza çıkabilir.

Balık burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar;

Gökyüzünde bir süredir yer alan sert etkileşimlerin yanında, sonunda bu hafta bazı keyifli temaslar karşılayacağız.

Venüs’ün hafta genelinde Jüpiter, Pluto ve Satürn ile yapacağı olumlu açılar sizlere partnerleriniz ve ilişkilerle ilgili keyifli etkiler altında olduğunuzu hissettirecek. Evli bir Balık burcuysanız, eşinizden destek görebilir ya da eşinizle ilgili yüz güldürücü gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun yanınsa sosyal hayatınızda yer alan kişilerden de hafta genelinde destekler görebilir ya da sosyal hayatınızdan birisiyle bir partnerliğin adımlarını atabilirsiniz. Ancak gökyüzünde retro gezegenlerin varlığını sürdürdüğünü de unutmamak ve atacağınız yeni adımlar varsa bunları biraz ağırdan almak daha sağlıklı olacaktır. Önceden kaçırdığınızı sandığınız fırsatlar da bu hafta genelinde belirebilir ve yüzünüzü güldürebilir.

Ancak Merkür ile Uranüs haftanın ilk günlerinde özellikle iletişimde gerilime dikkat etmeniz gerektiğini de vurguluyor olacak. Özellikle yakın çevrenizle, komşularınız, kardeşleriniz, akrabalarınızla iletişim sorunları yaşanabilir. Ayrıca haftanın başında ani gelişen seyahatler olabilir fakat Merkür’ün retroda olması sebebiyle bu seyahat planlarına dikkat etmeniz önemli olacaktır. Eğitim hayatınızla ilgili de haftanın başlarında uğraşmanız gereken bazı beklenmedik durumlar gelişebilir.

Hafta sonu Güneş’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek olmasıyla da önümüzdeki 1 ay seyahatleriniz, eğitim hayatınız, kariyer ve hayat planlarınızda hareketlenmeler yaşanacak. Yurtdışı bağlantılı işlerde çalışıyor ya da yurtdışı ile ilgili planlar yapıyorsanız bu dönemde bunlarla ilgili gelişmeler yaşandığını da deneyimleyebilirsiniz. 

Ancak Merkür de hala Akrep burcunda ve Retro ( gerileme) hareketine devam ediyor. Bu da sizlere yeni adımlar atmak yerine, olan konularla ilgilenmenizin daha sağlıklı olduğunu söyleyecek. Haftanın sonlarına doğru ise önceden kaçırdığınızı sandığınız fırsat ve teklifler bu karşınıza çıkabilir ya da geçmişten gelen işlerde bazı neticelenmeler yaşayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ekim 2020 Astroloji YorumlarıAstrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP