Koç burcu

Pazartesiden cumaya kendinizi gergin ve endişeli hissedebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte ve stres karşısında rahatlamaya çalışmada bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sevdiklerinizle vakit geçireceğiniz daha sosyal bir ruh hali sizleri bekliyor olacak. Eğer yalnızsanız yeni bir flört söz konusu olabilir. Karşılıklı anlayış ve pozitif enerji, yeni arkadaşlıklar ya da yeni iş ilişkileri kurmanıza olanak verebilir.

Boğa burcu

Bu hafta size hoş sürprizler ve beklemediğiniz insanlarla tesadüfi karşılaşmalar getirebilir. Karakterinizin renkli ve iddialı taraflarını göstermekten çekinmeyin. Girdiğiniz sosyal ortamlarda kendinizi iyi hissedecek ve etrafınıza pozitif bir enerji yayacaksınız. Partnerleri hoş bir hafta sonu bekliyor olacak. Cuma günü gerçekleşecek dolunayın bir etkisi olarak kendinizi güçlü, etkileyici ve keyifli hissetmenin yanı sıra biraz sinirli hissedebilirsiniz, kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın.

İkizler burcu

Hafta içi yeni bir işe başlamak ve gereken durumlarda risk almak için oldukça uygun bir zaman. Bir plan yaparken o planın sonuçlarını da düşünerek hareket etmemeye çalışın. Bu, hata payınızın azalmasına yardımcı olacaktır. Cuma günü gerçekleşecek olan dolunayın üzerinizde fiziksel anlamda negatif etkileri olabilir. Hem beden hem de ruh sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir hafta içindesiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye üzerinizde birinin güç kurma çabasını hissedebilir ve bundan rahatsız olabilirsiniz. Özellikle çarşamba günü planlarınızda ve günlük rutinlerinizde değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler karşısında uyumlu olmaya özen göstermeye çalışmalısınız. Hafta sonu size duygusallık, yaratıcılık ve eğlence ile gelecek. İlişkisi olanlar için çok keyifli bir hafta sonu kaçamağı kapıda olabilir.

Aslan burcu

Son zamanlarda biraz sıkıldıysanız bu hafta içi çok fazla özgürlük isteği ve değişim ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bazen rutini değiştirmek iyi gelir, belki ihtiyacınız olan biraz yeniliktir. Hafta sonu arkadaşlarınızla, partnerinizle ya da ailenizle harika vakit geçirmek için çok uygun bir zaman. Belki şehir dışında bir yerlere gidebilirsiniz. Keyifli ve huzurlu hissettiğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor olacak.

Başak burcu

Bu hafta kendinizi fiziksel ve psikolojik olarak yorgun hissedebilir, hedeflerinize ulaşmak için yeterli enerjiyi kendinizde bulamayabilirsiniz. Bu noktada kişisel motivasyonu arttırmak, mesela meditasyon yapmak size yardımcı olabilir. Hafta sonuna doğru duygusal anlamda güçlü hissedebilir, ilişkinizdeki veya ailenizdeki problemleri çözmeye hazır hissedebilirsiniz. Sizden tavsiye almaya ihtiyaç duyan arkadaşlarınızdan desteğinizi esirgemeyin.

Terazi burcu

Hafta içi kendinizi değiştiremediğiniz konular hakkında yılgın ve çaresiz hissedebilirsiniz. Belki komple değiştirmek yerine bazı ufak eklemeler ve ayarlamalar yapmak gerekiyordur, olaya bir de bu tarafından bakmaya çalışın ve keyfinizin kaçmasına izin vermeyin. Hafta sonu sosyalleşmek için güzel bir zaman. Muhabbet etmek ve yeni insanları tanımak isteyebilirsiniz.

Akrep burcu

Hafta içi negatif bir ruh hali içinde olabilir, gergin ve endişeli tavırlar sergileyebilirsiniz. Bazı olayların ya da kişilerin değişme ihtimali canınızı sıkıyor olabilir. Bu noktada daha esnek davranmalı, olaylara olumlu yönlerinden bakmaya çalışarak hayatınızın pozitif taraflarına odaklanmalısınız. Hafta sonuna doğru dolunayın etkisiyle kendinizi güçlü, etkileyici ve cesur hissedebilirsiniz ancak sinirli ve yılgın ruh halinizi dizginlemeniz gerekiyor.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye kadarki süreçte oldukça enerjik, güçlü ve kararlı hissedebilir, ayrıca kendiniz cinsel anlamda çok çekici bulabilirsiniz. Belki bu enerjinin ve gücün dozajını ayarlayamayabilir ve bazı konularda aşırıya kaçabilirsiniz. Cuma günkü dolunayın etkisiyle kendinizi gergin ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybettiğinizde sonuçlardan memnun olmuyorsunuz, bunu bu hafta unutmamaya çalışın.

Oğlak burcu

Hafta içi sizin için biraz nostaljik geçebilir. Eski arkadaşlarınızı, ilişkilerinizi düşünebilir hatta onlardan belki bir mesaj alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru insan ilişkileriniz konusunda oldukça pozitif bir ivmelenme var. Girdiğiniz ortamlarda yeni insanlarla tanışabilir, hassas ve anlayışlı ruh haliniz sayesinde yeni insanların ilgisini çekebilirsiniz.

Kova burcu

Bazı konularda inatçı olmak ve kararlı olduğunu göstermek için ısrar etmek doğru olmayabiliyor. Akışına bırakmak ve değişen koşullar karşısında uyum göstermek bu hafta sizin için doğru bir hamle olabilir. Arkadaşlarla ve aileyle eğlenceli zaman geçirmek için güzel bir hafta sonu sizi bekliyor. Duygularınızı ve düşüncelerinizi rahatlıkla paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz.

Balık burcu

Doğru yanlış hesabı yaparak yeni riskler alabilir, yeni kararlar verebilir ve iş projelerine başlayabilirsiniz. Stratejik olmalı ve kendinizi korumaya almalısınız. Hafta sonuna doğru aile, bağlılık, sevgi ve ev hayatı gibi konular gündeminizde olacak. Kendinizi oldukça korumacı ve duygusal hissedebilirsiniz. Bu korumacılık hissi sevdikleriniz için bazen bunaltıcı olabilir, bunu unutmamalısınız. 

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP