Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (19 Nisan – 25 Nisan 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye en tutkulu olduğunuz konuda yapacağınız sıkı çalışmalar sizi başarıya götürebilir. Hayatınızda büyük değişimler yapmanız için gereken gücü, verdiğiniz efor ve iyi şansınız sayesinde içinizde bulabilirsiniz. Kariyerinizde, ailenizde, ikili ilişkilerinizde pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem sizin kadar şanslı olmayan kişilere yardım etmek için ideal olabilir. Cömertliğiniz size iyi kapılar açacak. Cumadan pazar gününe kadar ise aklınıza sürekli olarak gelen yeni fikirleri yaratıcı projelere aktarmak isteyebilirsiniz. Sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir veya yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi aşk ve para konularında pozitif gelişmeler yaşabilirsiniz. Özellikle sosyal medya aracılığı ile tanışacağınız birisiyle yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Bu dönem orijinalliğiniz ve yaratıcılığınız üzerinizde olacak. Kıyafet, takı, dekorasyon alışverişi yapmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu içinizi saran iyi duygular, zamanınızı aileniz ve sevdiklerinizle geçirmek istemenizde neden olabilir. Sempatik tavırlarınız popülerliğinizi ve etkinizi arttırabilir. İkili ilişkileriniz açıklık ve dürüstlüğünüzden faydalanacak.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye hayal ettiğiniz büyük değişimleri yaratacak gücü içinizde hissedebilirsiniz. Motivasyonunuz ve tutkunuz sizi kararlı ve istekli kılacak. Engellerin sizi durdurmasına izin vermeyeceksiniz. Tavırlarınızın takıntılı ve sert olması yüzünden daha büyük engellerle karşılaşmaya dikkat etmelisiniz. Adaptasyon yönü kuvvetli, sürekli olarak öğrenen ve gelişen bir tutum en iyi sonuçları almanızı sağlayabilir. Hafta sonu artan espritüelliğiniz bu dönemi sosyalleşmek için ideal kılabilir. Çok farklı geçmişlerden, kültürlerden, yaşlardan kişilerle arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesinden çarşambaya artan yaratıcılığınız ve yüksek enerjiniz iletişiminizin kuvvetlenmesini sağlayabilir. Yoğun geçebilecek bu dönemde başkalarının hislerini incitmeden neler düşündüğünüzü rahatlıkla, net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu dönem düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmak, günlüğünüze yazmak için ideal olabilir. Perşembeden pazara ise şans ve aşk hayatınızda olacak. Bir insanda nelerden hoşlandığınızı görebilir ve ilk adımı siz atmak isteyebilirsiniz. Başkalarından sevgi göstergeleri de alabilirsiniz.

Aslan burcu

Hafta içi artan gücünüz ve etki alanınız pozitif gelişmeleri beraberinde getirebilir. Kariyerinizde, kişisel hayatınızda, maneviyatınızda gelişme ve büyüme şansınız var. Hayatınızda iyileştirmek istediğiniz bir kısma gereken ilgiyi verecek gücü içinizde bulabilirsiniz. Akışa bırakın ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışın. Hafta sonu iyi niyetle başlayacağınız projeler, işler ileri vadede başarı ile karşılanacak. Sevdiklerinizde beraber kaliteli zaman geçirmek ödüllendirici olabilir.

Başak burcu

Haftanın ilk yarısında amaçlarınız, iç güdüleriniz ve aksiyonlarınız aynı paralelde ilerleyecek. İletişiminizin daha güçlü, konuşmaların daha keyifli olduğunu görebilirsiniz. Kendinizi çok iyi ifade edebildiğiniz bu dönemde hayatınızda iyileştirmek istediğiniz bir konu hakkında pazarlığa oturabilirsiniz. Gergin durumlarda arabulucu rolünü üstlenebilirsiniz. Perşembeden pazara güçlü sezgileriniz sayesinde içgüdüsel biçimde her durumda söylenebilecek en doğru cümleleri kurabilirsiniz. Bu dönem sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak veya birisinde iyilik istemek için ideal olabilir.

Terazi burcu

Yeni gelen hafta size olumlu hisler ve değişimler getiriyor. Bugüne kadar yatırım yaptığınız, çalıştığınız ve emek verdiğiniz konularda beklediğiniz olumlu gelişimler şekillenmeye ve meyvelerini vermeye başlıyor. Bu dönemde odağınız neler başardığınıza yönelebilir. Şimdi kendinizle gurur duyma zamanı. Özgüveninizin ve kararlı tavırlarınızın belirgin bir şekilde güçlendiğini hissedebilirsiniz. Olumlu yöndeki bu gelişimler yakın çevrenizin de dikkatini çekebilir.

Akrep burcu

Kendinizi özgür hissetmekten keyif alacağınız ve sosyal ortamlarda rahat hissedeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Yeni heyecanlar ve romantik ilişkiler bu süreçte size çekici gelmeye başlayabilir. Cinsel hayatınızı renklendirecek yeni arayışlara da yönelebilirsiniz. Dış görüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız da tam zamanı! Her türlü ilişkinizin derinleştiğini ve başkalaştığını hissedebilirsiniz. İlişiklilerinizde ruhunuzu besleyecek küçük detaylar aramaya başlayabilirsiniz. Ailenizle ve yakın çevrenizle zaman geçirmek size bugünlerde çok iyi gelecektir.

Yay burcu

Haftanın ilk gününden itibaren hayatınızı, ilişkilerinizi ve yakın çevrenizdekilerin hayatını olumlu yönde geliştirecek fırsatlar karşınıza çıkmaya başlayabilir. Bu fırsatlar, hayatınıza güç, etki, zenginlik ve mutluluk getirebilir. Bugünlerde soyut kavramlar ve eğitim, hukuk ve seyahat gibi alanlar hayatınızda öne çıkabilir. Zihninizin her zamankine göre çok daha aktif olduğu bugünlerde yeni fikirler ve bakış açıları ile hayatınızı zenginleştirebilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken şey aşırı yoğun olmamak. Yüksek enerjiniz sonucu fazladan stres ve endişe duymamak için yavaşlamayı unutmayın.

Oğlak burcu

İletişim becerilerinizin geliştiğini ve çalışma hayatınızın bu gelişimden etkilediğini hissedebilirsiniz. Zihninizin aktifleşmesi ile düşüncelerinizi takip etmekte ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu süreçte yazı yazmak size ve zihninize çok büyük bir rahatlama sağlayacaktır. Bu süreçte etrafınızda olup bite ve ilgi alanlarınız hakkında çok fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu gelişimin sonucunda da hayat planlarınızda köklü değişiklikler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Kova burcu

Yeni insanlarla etkileşime girmekten keyif alacağınız ve fayda sağlayacağınız bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bugünlerde hayatınızın gidişatı konusunda yeni kararlar vermekle ilgili cesur olabilirsiniz. Eğitim fırsatlarını değerlendirebilir, yeni bir kariyer hedefi oluşturabilir veya taşınmak konusunu değerlendirebilirsiniz. Bugünlerde hayatınızda karşınıza çıkan yenilikler uzun dönemli etkiler bırakabilir. Rutinlerinizi değiştirmek ve içgüdülerinizin peşinden gitmek size kendinizi iyi hissettirecektir.

Balık burcu

Etkileşime açık olduğunuz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bugünlerde kendinizi farklı heyecanlar ararken, sınırlarınızı keşfederken ve yeni konularla ilgilenirken bulabilirsiniz. Günlük rutinlerinizin ve aktivitelerinizin bile renklenmesi gerektiğini hissedebilir, eve dönerken her zamankinden farklı bir yoldan yürümek, farklı bir markete gitmek veya akşam yemeğinde yeni bir lezzet denemek isteyebilirsiniz. Bu süreçte sosyal ilişkiler ruhunuza iyi gelebilir. Yakın dostlarınızla ve ailenizle zaman geçirmek, kendinizi anlamanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Lıve To Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP