Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (20 Eylül – 26 Eylül) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı tüm ilişkileriniz; özellikle romantik bağlarınız için keyifli bir zaman olabilir. Çevreniz sizi daha çekici bulabilir. Yeni arkadaşlıklar kurmak veya flörtleşmek isteyebilirsiniz. Bu dönemi ilişkilerinizdeki gerginlikleri gidermek için kullanabilirsiniz. Çarşambadan pazara zorlu, detaylı işlere efor verebildiğinizi ve konsantre olabildiğinizi fark edebilirsiniz. Güçlü iş etiğiniz ve dayanıklılığınız size saygı ve başarı getirebilir. Sonuçlar kendilerini hemen göstermeseler de oto-kontrolünüz ve sabrınız sayesinde iyi gelişmeleri bir süre beklemeniz gerektiğini bileceksiniz.

Boğa burcu

Hafta içi samimi ilişkilerinizi besleyecek derin duygusal deneyimler yaşayabilirsiniz. Kötü alışkanlıklarınız üzerinde çalışmayı ve iyi rutinler edinmeyi deneyebilirsiniz. İç dengenizde güvenebilir, ailenize, işinize, toplumunuza daha derin bir aidiyet bağı hissedebilirsiniz. Hafta sonu sürekli olarak değişen ruh haliniz ve modunuz olası ilişki problemlerini de beraberinde getirebilir. Yalnız kalmamak için standartlarınızın altında olan birisi ile vaktinizi geçirebilirsiniz. Duygusal olarak tatmin olmak için konfor yemeklerinizi yemeye istekli olabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı duygusal hassasiyetinizin ve sezgilerinizin kuvvetlendiğini fark edebilirsiniz. Olayları daha derinden yaşayabilir ve güçlü duygusal tepkiler verebilirsiniz. Bir kişi sizi derinden etkileyebilir hatta hayatınız üzerinde güçlü bir etkisi olabilir. Aranızda kurulan duygusal bağ yeni bir ilişkiye veya arkadaşlığa dönüşebilir. Çarşambadan pazara zorlu işleri layığıyla yapabilmek için gerekli olan güce, hırsa, dayanıklılığa sahip olabilirsiniz. En kısa zamanda en çok ve nitelikli işi yapmanın yollarını bulabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya sevgi dolu olabilir, yeni bir ilişkiye başlamak veya var olan ilişkinize heyecan katmak isteyebilirsiniz. Rutininizin dışına çıkarak yeni aktiviteler yapmayı deneyebilirsiniz. Hafta sonu eğlenceli ve arkadaş canlısı enerjiniz sizin ve etrafınızdaki herkesin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilir. İlişkilerinizin sorunsuz ve dengeli olması sosyalleşmenin üzerindeki potansiyel stresi alabilir. Sevginizi sözlü veya fiziksel olarak daha iyi ifade edebilmeniz tüm ilişkilerinizde fayda getirebilir.

Aslan burcu

Pazartesi ve salı herkes ile iyi ilişkiler kurmak için harika bir zaman olabilir. Artan cazibe ve popülaritenizi; herhangi bir suçluluk hissetmeden kendi avantajınız için kullanabilirsiniz. Maddi ihtiyaçlarınız için bankalar ile görüşebilir veya bozulan ilişkilerinizi onarmak için adımlar atabilirsiniz. Çarşambadan pazara, kararlılık ve dayanıklılığınız ile aklınıza koyduğunuz tüm ilerde başarı ile karşılaşabilirsiniz. Fakat yapacağınız işleri verimli bir şekilde planlamalısınız. Güçlü iş ahlakınız ve ayrıntılara göstereceğiniz özen ile en karmaşık ve zorlu işlere rahatlıkla girişebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya, yeni bir şeyler denemek ve dışarı çıkmak için daha fazla özgürlük ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu hafta sosyal hayatınız, mali durumunuz ve aşk ilişkilerinizi için oldukça heyecanlı olabilir. Çekici bulduğunuz veya elektrik hissettiğiniz kişiler ile flört edebilirsiniz. Hayatınıza yeni giren kişi; oldukça açık fikirli ve yardım sever biri olabilir. Cumartesi ve pazar, iş ve ev arasında güzel bir denge kurabilirsiniz. Aileniz iş yaşamında tam potansiyelinize ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz duygusal desteği size sunabilir. Doğum günü gibi çeşitli kutlamalara katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir topluluk önünde yapılan iş sunumlarında da başarı elde edebilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın ilk iki günü, insanlara bir şey hakkında gerçekten nasıl hissettiğinizi söylemek için kendinizi her zamankinden daha öz güvenli hissedebilirsiniz. İnsanların dürüst tavrınızdan dolayı size olan saygılarının artacağı bu dönemde, kişisel haklarınızı ve sevdiklerinizin haklarını savunmak için de cesur adımlar atabilirsiniz. Çarşambadan pazara ise en zor görevleri tamamlamak için gereken dayanıklılık ve sabrı içinizde hissedebilirsiniz. Bu, son zamanlarda yaşadığınız herhangi bir hayal kırıklığını veya öfkeyi zorlu fiziksel çalışmaya veya yaratıcı bir projeye yönlendirmek için de iyi bir zaman olabilir. 

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreç size diğer insanlar ile yoğun etkileşimler getirebilir. Bu süreçte çeşitli sırları ve gizemleri ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm bunları yaparken düşüncelerinizi ifade etmek için zorlayıcı yöntemlerden uzak durmalısınız. Açık fikirli bir tutum sergileyerek tartışmaları, eleştirileri ve çatışmaları engelleyebilirsiniz. Perşembeden pazara, uzun vadeli başarıya ulaşmak için gereken tutku, cesaret, özveri ve dayanıklılığa sahip olabilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve öz disiplininiz ile insanların saygı ve desteğini kazanabilirsiniz. Dikkatinizin ve cesaretinizin artması; risk almak için uygun bir temel oluşturabilir. Uzun süreli ilişkinizi resmiyete de kavuşturabilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye, aşk hayatınızda değişim ve heyecan yaşamak isteyebilirsiniz. İlişkinizde yaşanabilecek kısa süreli sorunu esnek ve açık fikirli düşünce yapınız ve uzlaşma arzunuz ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Yaratıcılığınız ile sorun yaşıyorsanız; yeni teknikler ve farklı çözüm yöntemleri deneyebilirsiniz. Cumadan pazara sıcak, samimi ve arkadaş canlısı duruşunuz ile ilişkilerinizi zenginleştirebilirsiniz. Diğer insanların duygusal ihtiyaçlarına karşı ekstra hassas oluşunuz derin bağlar kurmanızı sağlayabilir. Çevrenizdeki insanlar en özel duygularını sizinle paylaşabilir, üzgün anında sizden destek bekleyebilir. Bu süreçte kendi duygularınızı da daha iyi anlayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Hafta içi, aşka, paraya ya da her ikisine de kavuşabilir, heyecanlı başlangıçlar yapabilirsiniz. Yaratıcı yeteneğinizden yararlanmak için ideal olan bu süre boyunca kendi benzersiz tarzınızı geliştirebilirsiniz. Sürprizler, davetler, hediyeler ve iltifatlar alabilirsiniz. Hafta sonu ise artan cazibeniz ve kuvvetli iletişim tarzınız sayesinde, sosyal açıdan kendinizi oldukça öz güvenli hissedebilirsiniz. İnsanları bir araya getirebilir, organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu süre ayrıca, anlaşmazlıklara barışçıl çözümler bulmak ve ilerlemenin önündeki tüm engelleri yıkmak için de harika bir zaman.

Kova burcu

Haftanın ilk iki günü, kendinize ve yeteneklerinize olan güveniniz artabilir. Yüksek beklentilerinizi karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu içinizde hissedebilirsiniz. Ayrıntılara dikkat edebilir ve tüm becerilerinizi ve kaynaklarınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Çarşambadan pazara ise uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için dayanıklılık kazanabilirsiniz. Sabır ve hırsın mükemmel karışımı, ne kadar uzun sürerse sürsün elinizden gelenin en iyisini yapmaya kararlı olmanızı sağlayabilir. Güçlü iş ahlakınız, detaylara verdiğiniz önem ve güvenilirliğiniz sayesinde üstlerinizin saygısını ve hayranlığını kazanabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya, sosyal ilişkileriniz, aşk hayatınız ve yaratıcılığınız için teşvik edici bir zaman. Daha açık fikirli ve ilerici bir bakış açısı, sosyal ilişkileriniz sırasında sizi rahat ettirebilir. Daha ilginç ve heyecan verici göründüğünüz için yeni arkadaşlar edinebilir, mevcut bir ilişkiniz yoksa ilginizi çekecek biriyle tanışabilirsiniz. Bu popülerliğin tadına çıkararak giriş yapacağınız hafta sonu ise ortak bir amacı gerçekleştirmek için bir gruba dahil olabilirsiniz. İnsanların dürüstlüğünüzü, empatinizi ve duygusal desteğinizi takdir edeceği bu dönemde, yeni bir ortaklık kapınızı da çalabilir. 

BLOOM SHOP