Koç burcu

Pazartesiden perşembeye kadar ki süreçte, iletişim alanındaki konular sizin için oldukça önem kazanıyor olacak. Başkalarıyla etkileşimde bulunarak fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Kalabalık toplulukların önünde konuşurken kendinizi çok rahat hissedebilir, anlattıklarınızla çevrenizdekilerin sempatisini toplayabilirsiniz. Hafta sonu sosyallik, popülerlik, yeni arkadaşlıklar gibi konular gündeminizde olacak.

Boğa burcu

Hayatınızda sizi sınırlayan ne varsa artık vakit onlardan kurtulma vakti. Değişime, enerjiye, tutkuya ve cesarete ihtiyacınız var. Yeni maceralar ve başlangıçlar arayışı içerisindesiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle rahatlamak, hoş vakit geçirmek ve partileyerek eğlenmek için ideal bir zaman olabilir. Kendinizi topluluk içinde daha rahat ve konuşkan hissedebilir bu nedenle yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi boyunca yapmanız gereken işlere odaklanarak kendinizi mental açıdan çok yoğun hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken pek çok kağıt işi, aramanız gereken birçok insan, cevap vermeniz gereken e-mailler size kendinizi biraz sıkışık hissettirebilir. Hafta sonu sevdiklerinizle ve özellikle de ailenizle geçireceğiniz hoş vakitler sizi rahatlatıp hafta içinin yoğunluğundan uzaklaştırabilir.

Yengeç burcu

Hayatınızın yeniliğe açık olan bir dönemine giriş yapmış olabilirsiniz. Belki de iş hayatınızda, arkadaş çevrenizde, duygusal ilişkilerinizde tamamen farklı ve özgün bir şeyler arıyorsunuz. Bu farklılığı yakalamak için gereken güç ve cesareti kendi içinizde bulabilir ve bir şeyleri değiştirmeye şimdiden başlayabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi cesaretli ve tutkulu hissettiğiniz bir süreç olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye aktif düşünce gücünüz sizi mental konularda ileriye taşıyabilir. Yapmanız gereken işleri kısa sürede halledebilir, kendinizi yazılı veya sözlü olarak çok daha iyi ifade ettiğinizi fark edebilirsiniz. Planlarınızı netleştirmeniz ve istediklerinize ulaşmak için bir rota çizmeniz için harika bir zaman. Hafta sonu sevdiklerinizle; arkadaşlarınız, aileniz, partneriniz ile birlikte keyifli vakit geçirmeniz için ideal bir zaman

Başak burcu

Pazartesiden cumaya sizin için eğlence ve heyecan gündemde olacak gibi görünüyor. Hayatınızda değişiklikler yapmak, yeni adımlar atmak, farklılıklar yaratmak için kendinize motivasyon aşılamak için ideal bir zaman. Ayrıca hafta sonu, içinizde cesaret bularak adım atmanız gereken bir konuda ilk adımı atabilir, özellikle de ilişki anlamında güzel bir başlangıç yaratabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye zihninizi ve iletişim gücünüzü yönetmede hiçbir zorluk çekmeyerek üstesinden gelmeniz gereken mental işlerin kolaylıkla altından kalkabilirsiniz. Hafta sonu eski arkadaşlarınızla ve ailenizle daha derin bağlar kurabileceğiniz etkinlik veya organizasyonların içerisinde bulunabilirsiniz. Aranızda problem olan kişilerle buzları eritebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Akrep burcu

Hafta içi ilişkilerinize eğlence ve heyecan geleceğini söyleyebiliriz. Hoşlandığınız biri için ilk adımı atacak istek ve cesareti içinizde bulabilirsiniz. İnsanları her zamankinden farklı bir yönde etkilediğinizi fark edebilirsiniz. Yatak odasında deneysellik romantizm ihtimallerini arttırabilir. Hafta sonu arkadaşlarınızla veya ailenizle kendinizi yenilemek, rahatlatmak, enerjinizi tazelemek için özel fırsatlar bulabilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye dengeli ve özverili düşünme yöntemi ilişkilerinizde ve çevrenizdekilerle iletişiminizde çok daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacak. Düşüncelerinizi ve isteklerinizi daha kolay dile getirebilir hale geleceksiniz. Hafta sonu sizin için sosyal olduğu kadar romantik, duygusal ve hassas anlarla geçebilir. Yapmanız gereken iş, ders veya sınavlara odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Sıkıcı ve rutin olanı kırıp atmak için dayanılmaz bir istek duyuyorsunuz. Yeni projelere veya planlara adım atmak için ideal bir zaman olabilir. Hafta boyunca içinizde yükselen adrenalin duygusu ve çevrenizdekileri etkileme gücünüz enerjinize enerji katarak sizi daha dinamik bir ruh haline yükseltebilir. Hafta sonu sizin için aşk, şefkat ve uyum gibi konularla bağdaşarak kendinizi romantik anlar içerisinde bulmanızı sağlayabilir.

Kova burcu

Hafta içi boyunca iletişimde olduğunuz kişilerle dengeli, anlayışlı ve objektif bir iletişim dili geliştirmeniz ilişkilerinizin sağlığı için oldukça faydalı olacak. Yapacağınız tatil planlarında birtakım gelişmeler olabilir. Hafta sonu kendinizi her zamankinden hassas hissedebilir, evinizde ailenizle sıcak ve güven içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Eski anılar hassasiyetinizi pekiştirebilir.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya içinizi tamamen boşaltabilir ve bazı riskler aldığınızı fark edebilirsiniz. Yeni duygular ve ilişki ihtimalleri içerisinde olabilirsiniz. Cinsel çekiciliğiniz ve enerjik tavrınız etrafınızdakileri etkilemenize neden olabilir. Hafta sonu sonucunu düşünmeksizin sevgi ve ilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Biriyle flörtleşiyorsanız ona karşı bir şeyler hissetmeseniz bile yalnız kalma korkusu nedeniyle onun yanında olabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP