Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya Koç burcundaki ay, özel hayatınıza ve aile konularına odaklanmanıza yardımcı olabilir. Kendinizi her zamankinden daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Bu nedenle ilişki problemlerini çözüme ulaştırmak ve kırgınlıkları çözmek için ideal bir zaman. Hafta sonu içgüdüselliğiniz ve özgüveniniz artış gösterebilir bu nedenle maceraperest yönünüzün harekete geçtiğini hissedebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya aşk ve denge sizinle olabilir. Etrafınızdaki insanlar veya yeni tanıştığınız kişiler sizi çok çekici bulabilirler. Bu nedenle bu haftayı flört ve yeni arkadaşlıklara ayırmayı tercih edebilirsiniz. Kişisel veya profesyonel hayatınızdaki pürüzleri gidermek için de oldukça uygun bir hafta. Perşembeden pazara kendinizi heyecanlı, özgür, rutinin dışına çıkmak isteyen bir ruh halinde bulabilirsiniz.

İkizler burcu

Bu hafta sizler için duygular ve iletişim ön planda. Duyularınız harekete geçebilir ve etrafınızdaki titreşimsel enerjileri çok daha yoğun bir biçimde hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu haftayı yaratıcı işlere vakit ayırarak geçirebilirsiniz. Cumadan pazara ailenizi veya partnerinizi koruma gibi içgüdüleriniz ortaya çıkabilir. Onları ne kadar önemsediğinizi göstermek isteyebilir, derin ve ciddi duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya dengeyi yaratmanın peşinde olabilirsiniz. İş ve özel hayat arasında yaratacağınız bu denge hem potansiyelinizin daha fazla ortaya çıkmasına hem de duygusal desteğinizin artmasına yardımcı olabilir. Hafta sonu kendinizi keşfetmek konusunda önemli adımlar atabilir, değişimlere yönelmek ve yeni teknolojilerden avantaj elde emek isteyebilirsiniz. İnternet üzerinden flörtleşmek için ideal bir zaman.

Aslan burcu

Büyük resme odaklandığınız, küçük detayların canınızı sıkmadığını fark ettiğiniz bir hafta sizin için başlıyor. Hayal gücünüzün, içgüdüselliğinizin, yaratıcılığınızın arttığı bu hafta içerisinde spiritüel pratiklere, sanat işlerine, rüyalarınıza, şiire ve yaratıcı yazıma odaklanabilirsiniz. Hafta sonu içinizdeki arkadaş canlısı tarafınız harekete geçebilir ve arkadaşlarınızı aramak onlarla iletişime geçmek, problemleri çözmek isteyebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya duygusallık sizin için ön planda. Sizi derinden etkileyen bir kişi hayatınızda önemli bir etki bırakabilir. Duygusal bağlarınız yeni ilişkilere ortam hazırlayabilir. Perşembeden pazara değişime gitmek ve kendinize minik heyecanlar yaratmak için oldukça uygun bir süreç. Son derece özgür ve yerleşimden hoşlanmayan tavrınızla bu hafta karakterinizin yeni yönlerini keşfedebilir daha açık görüşlü olabilirsiniz.

Terazi burcu

İletişim kanallarınızın geliştiğini hissedebileceğiniz bu hafta boyunca karşılaştığınız insanların üzerinde her zamankinden çok daha fazla etki bırakabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz konusunda yardım istediğiniz kişiler size hiç beklemediğiniz kapılar açabilir. Enerjinizin yükseldiğini hissedebileceğiniz bu hafta çevrenizde olup biten olaylara ve yeni tanıştığınız insanlara dikkat edin. Uzun dönemli planlarınızı etkileyebilecek pek çok gelişme kapınızı çalabilir. Çalışma disiplininiz ve azminizle başladığınız işleri bitirdiğiniz, sevdiklerinizin desteğiyle beslendiğiniz ve hayata dair planlarınızı gözden geçirdiğiniz bir haftaya giriş yapıyor olabilirsiniz.

Akrep burcu

Rahatlamak, yaratıcılık, iletişim ve içinizdeki ses bu hafta sizin için öne çıkan konular olabilir. Sevdiklerinizle zaman geçirmekten ve onların yanında bulunmaktan keyif alacağınız bu günler, düşüncelerinizi ve duygularınızı anlamak için de oldukça uygun bir süreç gibi görünüyor. Sakinlikten keyif alacağınız bu hafta sizin desteğinize ihtiyacı olan insanları fark edebilir ve onlara desteğinizi sunabilirsiniz. Ruhsal konuların gündeminize gelmesiyle var olan ilişkileriniz farklı bir boyut kazanabilir ve sizi daha fazla tatmin edecek bir boyuta doğru derinleşebilir.

Yay burcu

Havada uçuşan yaratıcı fikirlerinizi geleceğinizi şekillendirebilecek fırsatlara çevirebileceğiniz bir haftaya giriş yapıyor olabilirsiniz. Son zamanlarda gündeminizde bulunan ruhsal ve mistik konular bu hafta yepyeni bakış açıları keşfetmenize olanak sağlayabilir. Meditasyon yapmak kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize ve fikirlerinizi toparlamanıza yardımcı olabilir. İletişim yeteneğinizin her zamanki kadar güçlü olduğu bu hafta, iletişim kurmak istediğiniz kişi iç benliğiniz olabilir ve bu sayede geleceğinizle ilgili somut kararlar vermeye başlayabilirsiniz.

Oğlak burcu

İlişkilerinizde yaşanabilecek krizlere karşı sakin ve sabırlı olmayı tercih edeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Güçlendiğinizi ve kontrolünüzü tamamen elinizde tuttuğunuzu hissettiğiniz bu hafta kişisel hayatınızı ilgilendiren konularda sağlıklı kararlar alabilirsiniz. Kendinizi özgür hissedeceğiniz bu hafta yakın çevrenizle daha fazla zaman geçirmek ve içinizden geçen hisleri paylaşmak sizi rahatlatabilir. Değer verdiğiniz kişilerin görüşlerini almak hayatınızda bir denge yakalamanıza yardımcı olabilir.

Kova burcu

Bu hafta iç dünyanızı baştan keşfetmenizi ve kararlarınızı gözden geçirmenizi sağlayacak bir durumla karşılaşabilirsiniz. İç dünyanızın, tepkilerinizin, duygularınızın ve konuyu ele alışınızın farkına varmanızı sağlayacak olan bu durum kendinizi baştan tanımanızı ve eksik gördüğünüz konuları geliştirmeye yönelmenizi destekleyebilir. Yakın çevrenizle hedeflerinizin yeniden belirlendiği ve ihtiyaçlarınızın göz önüne alındığı konuşmalar yaşayabilirsiniz. Sınırlarınızı çizmek, istek ve ihtiyaçlarınızı görmek, hedeflerinizi gözden geçirmek ve amacınızı fark etmek konusunda iç sesinize güvenin!

Balık burcu

Yeni ilişkilerin gündeme geldiği bir haftaya giriş yapıyor olabilirsiniz. Kendinizin ve isteklerinizin farkında olarak sınırlarınızı baştan çizdiğiniz bir süreç daha sağlıklı ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir. Bugüne kadar emek verdiğiniz konularda başarılı olduğunuzu, ne kadar yol kastettiğinizi ve nereye gitmek istediğinizi düşünerek motivasyonunuzu yükseltmek size yeni girişimler konusunda da ilham verebilir. Yakın çevrenizle zaman geçirmek, güvendiğiniz insanlarla sohbet etmek ve ruhunuzu besleyen aktivitelerde bulunmak kendinizi değerli ve mutlu hissetmenize yardımcı olabilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP