Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (20 Ocak – 26 Ocak 2020) Live To Bloom’da!

Koç burcu

Pazartesi ve salı günleri kendinizi yaptığınız işlerde son derece enerjik ve hırslı hissedebilirsiniz. Fiziksel anlamda da güçlü olacağınız bu süreçte çok ben merkezli düşünmediğiniz takdirde birçok başarı elde edebilirsiniz. Ilımlılık bu hafta sizin için anahtar kelime! Hafta sonuna doğru bazı iş anlaşmaları söz konusu olabilir. Kendinizi ifade etmekte hiçbir zorluk çekmediğinizi fark edebilir ve bunun meyvelerini toplayabilirsiniz. 

Boğa burcu

Hafta içi boyunca kendinizi sosyal ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Etrafınızdakilere pozitif enerjiler saçabilir, ilişkiniz yoksa yeni flörtlere yönelebilir, eğer ilişkiniz varsa da daha derin bir iletişim yakalayabilirsiniz. Hafta sonu yaratıcılık, duygusallık, içgüdüsellik ve hayal gücü odaklı ilerleyebilir. Düşünceleriniz değişirken bazı aydınlanmalar yaşadığınızı fark edebilirsiniz ve rahatlayabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşamba gününe kadar olan süreçte, eğlence ve sevgi odaklı yaklaşımlarla kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Sosyalleşmek her zamankinden daha keyifli ve stressiz bir hal alabilir. Var olan ilişkilerinizde daha derin bağlar kurduğunuzu fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru daha kararlı ve keskin bir ruh haline ulaşacağınız için bazı planlar yapmaya başlamanız için ideal. Pozitif yönünüz ve kendinize güveniniz birçok işi kolaylaştırabilir.

Yengeç burcu

Hafta içi boyunca keyif, optimizm ve bol bol aşk kapınızı çalıyor olacak! Çevrenizdekiler stressiz, çekici ve hoşgörülü olduğunuzu düşünebilir. Şanslı yönünüz sayesinde aşk hayatınızı yoluna koyabilir, bu hafta içerisinde hediyelere ve iltifatlara boğulabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri rahatlamak, yaratıcılık, iletişim gücünde artış gibi birçok pozitif gelişmeyle sizi destekliyor olacak. 

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya düşünmek ve geleceğinizi planlamak için yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Düşünme aşamasında pozitif kalmanız, kendinizi doğru ifade etmeniz, gerekli kişilerle iletişimde bulunmanız işinizi kolaylaştırabilir. Konsantrasyonunuzun arttığı bu hafta içerisinde her zamankinden daha az stresli hissederek sınav, ödev, iş projeleri gibi alanların kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Başak burcu

Rahat ve keyifli bir atmosfer bu hafta Başak burçlarının hayatına dahil oluyor. Eğlenmenin yanı sıra ilişkinizdeki problemlerin üstesinden gelebilir, karşılıklı sevgi ve faydaya dayalı ilişkiler geliştirebilirsiniz. Sanat, moda, güzellik alanlarında şanslı olduğunuz bir hafta olabilir. Hafta sonu ise özgüveniniz ve hırslı yönünüz yükselişe geçerek hedeflerinize odaklanmanıza destek sağlayabilir.

Terazi burcu

Yeni gelen haftayla pozitif bir bakış açısı, cömert tavırlar, iyi şans ve güzel haberler kapınızı çalıyor. Güçlenen içgüdülerinizin ve olumlu bakış açınız sayesinde gelecek hakkında plan yapmak her zamankine göre çok daha kolay olacak. Sosyalleşmek, tatil planları yapmak, yeni iş ve çalışma gruplarına dahil olmak için de oldukça verimli bir hafta sizleri bekliyor. Sosyal anlamda oldukça aktif olduğunuz bu süreci, yeni insanlarla tanışmak için veya var olan ilişkilerinizi güçlendirmek için kullanabilirsiniz.

Akrep burcu

Sosya ortamlarda öne çıkacağınız bu hafta, yeni kurulacak romantik ilişkiler için ideal görünüyor. Sosyal ortamlarda kendiniz tamamlanmış ve mutlu hissetme eğiliminde olduğunuz bu hafta, size gelecek iyi haberler ve hediyeler olabilir. Karizmanızın oldukça yüksek olduğu hafta boyunca, var olan romantik ilişkilerinizi iyileştirmek veya yeni ilişkiler kurmak için oldukça elverişli olacağa benziyor. Duygularınızla iletişim kurmaktan ve hissettiklerinizi yakın çevrenizle paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.

Yay burcu

Kişisel hayatınızın, ailenizin ve yakın çevrenizin yani kısaca en özelinizin hafta boyunca gündeminizde oluyor. Duygularınızın aktifleşmesiyle her zamankinden daha hassas hissedebilirsiniz. İçinize döndüğünüz bu hafta, ilişkilerinizi konuşmak ve iyileştirmek için oldukça elverişli görünüyor. Özgüveniniz sayesinde ne istediğini bilen ve sağlam adımlar atan bir yapıda geçireceğiniz bu hafta, zihniniz de oldukça aktifleşiyor. Kendinizi yeni işlerle meşgul etmek ve yepyeni konuları araştırmaya başlamak için oldukça elverişli bir hafta olacağa benziyor.

Oğlak burcu

Yeni projelere başlamak ve risk analizi yapmak için oldukça elverişli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Artan pozitif enerjiniz, ileri görüşlülüğünüz, güçlü sezileriniz ve temkinli yaklaşımınızla bu hafta boyunca yeni işlere başlamak ve sağlam ortaklıklar kurmak için oldukça uygun görünüyor. Hızlı karar verme eğilimde olabileceğiniz bu hafta, kendinize zaman vererek her konuda çözüme giden yolu bulabilirsiniz. Özgüveninizin artmasıyla yeni arkadaşlıklar kurma eğiliminde olacağınız bu hafta, sosyal ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Hafta boyunca sevdiklerinizle zaman geçirmek öncelikli amacınız olacak gibi görünüyor.

Kova burcu

Yeni insanlarla tanışmak ve özellikle romantik ilişkilerin temelini atmak için oldukça verimli enerjiler hafta boyu sizlerle! Karşınızdaki insanların ve o kişilere karşı olan gerçek hislerinizin farkına varacağınız bu hafta dinamikleriniz değişebilir. Yumuşak iletişim becerileriniz sayesinde iş ve özel hayatınızda istedikleriniz oldukça rahat bir şekilde elde ediyorsunuz. Mental olarak da aktifleştiğiniz bu hafta sizin için oldukça verimli geçecek gibi görünüyor.

Balık burcu

Aşk, uyum ve mutluluk dolu bir hafta sizleri bekliyor! Bugüne kadar ortaya koyduğunuz tüm özverili çalışmanın ve eforun karşılığını alacağınız ve sizin için her anlamda olumlu geçecek bir haftaya giriş yapıyorsunuz. İçse huzura ve dengeye ulaşacağınız ve adeta ışık saçacağınız bu güzel hafta boyunca sosyal ortamların aranan kişisi siz olacaksınız. İçinizden geçenleri, hislerinizi ve düşüncelerinizi de hiç olmadığı kadar net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP