Bu hafta, Başak burcundaki hasat zamanını bitirip Terazi burcunun zamanını karşılıyoruz. Hoş geldin sonbahar ekinoksu!

Bu hafta Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle dengenin, ahengin, ilişkilerin, sanatın ve benden bize doğru yol alabilmenin dönemi başlıyor olacak.

Hafta genelinde Mars, Merkür ve Satürn’ün birbirileriyle yaptığı sert paylaşımlara şahit olacağız. Bu da zaman zaman gerilimi yükseltecek ve iletişimi sertleştirecek.  

Hafta sonuna doğru Merkür’ün burç değiştirerek Akrep burcuna geçmesiyle iletişimden yana beklentilerimiz değişecek. Konuları daha derinlemesine araştırmak isteyeceğiz. Akrep burcunun yönetici gezegeni Mars’ın, Koç burcunda ve Retro’da olması sebebiyle yarım kalan imza işleri gündeme gelebilecek.

Fikir çatışmalarına dikkat etmemiz gereken zamanlar etkisini sürdürüyor olacak. Merkür, 28 Ekim’e kadar Akrep burcunda ilerleyecek ve bu süreçte manipülasyon içeren durumlara maruz kalmamak için biraz daha fazla enerji harcamamız gerekecek.

Güzellikler getiren bir hafta dilerim.

Koç burcu

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar;

Hafta geneline Merkür, Mars ve Satürn’ün sert etkileri damga vuracak. Mars sizin burcunuzda geri hareket ettiği için enerjinizde dalgalanmalar hissedebilirsiniz. Ayrıca Mars’ın sert etkileri size kendinizle veya hayatınızla ilgili bazı konularda hoşnut olmadığınızı fark ettirebilir. Bu hafta kendinize karşı daha şefkatli davranmanız gerekebilir.  

Kariyerinizle ilgili konularda da bazı gerginlikler yaşayabilir ve bu gerginliklerin yansımalarıyla bazı değişiklikler yapmaya niyetlenebilirsiniz. Mars’ın Retro harekette olması nedeniyle karar almadan önce iyice düşünmüş olmaya dikkat edin. Bu hafta genelinde, konu ne olursa olsun, öfkeyle hareket etmemeye özen gösterin.

22 Eylül tarihinde Güneş burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Önümüzdeki bir ay ikili ilişkiler ve ortaklık konuları gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Yeni partnerlikler kurmak ya da evlilik konusunda yeni adımlar atmak gündeme gelebilir.

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar kalacağı Akrep burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün burç değiştirmesiyle partner ve ortaklarınızla ortak kazanımlarınız üzerine bol bol konuşmalar yapabilir ve gelir gider dengenizi sağlamaya çalışabilirsiniz. Ayrıca hayatın daha derin anlamlarını araştırmaya başladığınız bir dönem de sizi bekliyor olacak.

Boğa burcu

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar;

Bu haftaya Merkür, Mars ve Satürn’ün arasındaki gerilim damga vuracak. Bir süredir gerileme hareketinde olan Mars, zaman zaman enerji düşüklükleri, güvensiz hissetme ve bazı olayların tekerrür etmesiyle hesaplaşmalar yaşatıyor olabilir.

Bu hafta genelinde hayatta ilerlemek istediğiniz yolu gözden geçirmeniz gerekebilir. Bazı konularda hakkındaki doğrularınızın yeniden üstünden geçmek isteyebilirsiniz. Hayatınızla ilgili ani kararlar vermemeniz ve olayları serinkanlılıkla izlemeniz bu hafta genelinde önemli olabilir.

22 Eylül tarihinde Güneş, burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Önümüzdeki bir ay odağınız iş hayatınızda ve iş ortamınızda olabilir. İş ortamınızda daha çok parlayabilir ve daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili de şanslı etkiler aldığınız bir döneme giriş yapıyor olabilirsiniz.

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar Akrep burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün burç değiştirecek olmasıyla partner ve ortaklarınızla iletişiminiz güçlenebilir, ayrıca partnerinize ve ortaklarınıza karşı kendinizi daha iyi ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Ayrıca yeni ticari birliktelikler de bu dönemde karşınıza çıkabilir.

İkizler burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar;

Bu haftaya Merkür, Mars ve Satürn’ün birbirleriyle olan gerilimli temaslarıyla başlıyoruz. Gezegenler arasındaki bu gerilim sizlere sosyal hayatınızda dikkat etmenizi söylüyor. İkili ilişkilerinizde zaman zaman tansiyonun yükseldiğini ve yanlış anlaşıldığınızı hissedebilirsiniz.

Sosyal ortamınızda da kimselerle maddi konularda gerginlik yaşamamaya özen gösterin. Ayrıca bu hafta bazı aktivitelere yetişemediğinizi de hissedebilirsiniz. Çocukları olan bir İkizler burcuysanız, çocuklarınızın hayatına ilişkin uğraşlarınız artabilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

 22 Eylül tarihinde Güneş burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Bu hafta gergin temasları sakinlikle atlatabilen İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar için önümüzdeki bir ay aşk, flört, eğlence ve sosyal hayat canlanıyor olacak! Yeni hobiler edinebilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar.

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar kalacağı Akrep burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün burç değiştirecek olması kariyer hayatınızla ilgili yeni fikirleri ve yeni araştırma konularını önünüze getirebilir. Akrep burcuna geçen Merkür, iş arkadaşlarınızla iletişimde derinleşmenize yardımcı olabilir. Günlü hayatınızda kurduğunuz ilişkilerin daha sağlıklı olduğunu hissedebilirsiniz.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar;

Bu haftaya Merkür, Mars ve Satürn’ün arasındaki gerilim damga vuracak. Bir süredir gerileme hareketinde olan Mars, Merkür ve Satürn’ün huzursuz etkiler altına girdiğinde sizler de bunu hafta genelinde hissediyor olacaksınız.

Özellikle aile hayatınızda veya eşinizle olan durumlarda dikkat etmeniz gereken bir hafta sizleri bekliyor. Zaman zaman anlaşılamadığınızı hissedebilirsiniz. Ailenizin üstünüzde baskı yarattığını ya da aile ilişkilerini yönetmekte zorlandığınızı hafta genelinde deneyimleyebilirsiniz. Çalışan Yengeç burçları ise patronlarıyla gerilime dikkat etmeliler.

22 Eylül tarihinde Güneş burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Bu haftanın gerginliklerinin üzerine Güneş’in burç değiştirmesi aile hayatınızda sizlere güzel zamanları getiriyor olacak. Odağınız daha çok aileniz ve yaşam alanınızda olacak. Yer değişikliği planınız varsa bunları gerçekleştirebilir ya da ailenizin yardımına koşabilirsiniz.

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar kalacağı Akrep burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün Terazi doğasından çıkarak Akrep doğasına geçmesiyle aşk hayatınızda yaşanan yanlış anlaşılmaların ortadan kalktığını deneyimleyebilirsiniz.

Kendinizi sevgide, aşkta, ikili ilişkilerinizde iyi ifade edebilir ve daha derin bağlar kurduğunuzu hissedebilirsiniz. Yeni hobiler edinmek ve size keyif veren alanlarda derinleşmek, hayatınızla daha sağlam bağlarla kurmanıza yardımcı olabilir.  

Aslan burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar;

Bu hafta geneline Merkür, Mars ve Satürn’ün sert etkileri damga vuracak. Gökyüzünde yaşanacak bu gerilim sonucunda hafta genelinde bazı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Sonucunu beklediğiniz konularla ilgili negatif dönüşler alabilir ve motivasyonunuzu düşürebilirsiniz. Fakat Venüs’ün hala sizin burcunuzda ilerliyor olması sizlere keyifli etkiler vermeye devam edecek.

Ayrıca bu hafta genelinde eğer iş seyahatleri ya da ufak yer değişiklikleriniz varsa her şeyi iyi organize ettiğinizden emin olun. Bazı aksaklıklar da hafta genelinde gündeme gelebilir.

Güneş’in 22 Eylül’de burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek olması, artık gökyüzünde daha uyumlu bir ayı karşılayacağımızı da müjdeleyecek. Her ne kadar birçok Retro gezegenle mücadele ediyor olsanız da önümüzdeki ay Aslan burçları için yakın çevreleriyle daha kolay ilişkiler getirecek. Eğitim hayatında yenilikler planlayan Aslan burçları için de destekleyici bir atmosfer oluşacak. 

Bu haftanın son günü ise Merkür burç değiştirecek. Akrep burcuna geçiş yapacak olan Merkür, 28 Ekim tarihine kadar sizlere aile hayatınızda daha derin bağlar kurma şansı verecek. Güven duygunuzu daha çok geliştirebileceğiniz ve hayata daha fazla köklendiğinizi hissedebileceğiniz bir dönem sizi bekliyor olacak.

Başak burcu

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar;

Bu haftaya Merkür, Mars ve Satürn’ün arasındaki gerilim damga vuracak. Bu hafta genelinde özellikle ödemeleriniz, borçlarınız, maddi konularınız ve bu konularla ilgili görüşmeleriniz gündemde olacak. Zaman zaman bu konularla ilgili tamamlanmamış durumların yeniden gündeme geldiğine de şahit olabilirsiniz.

Ayrıca sosyal hayatınız ve aşk ilişkilerinizden yana da bazı fevri hareketlere dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak. Mars hala Retro hareket içerisinde olduğu için Kasım ayına kadar bu hatırlatmaları kendinize yapmanızda fayda var.

22 Eylül tarihinde Güneş, bir aydır sizin burcunuzda sürdürdüğü hareketini sonlandırarak Terazi burcuna geçiş yapacak. Bir süredir kendiniz ve hayatınızla ilgili motive olduğunuz bir dönem geçirmiş ve sizin burcunuzda gerçekleşen yeni ayın etkisiyle de bazı yeni başlangıçlar yapmış olabilirsiniz. Güneş’in artık Terazi burcuna geçmesi, sizlere finansal anlamda destekleyici bir dönemin başladığını müjdeleyecek.

Bu hafta genelinde yaşayacağınız finansal kısıtlamaları çözümleyebilirseniz, Güneş’in desteğiyle önümüzdeki bir ay süresince maddi anlamda daha rahat hissedeceksiniz.

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar kalacağı Akrep burcuna geçiş yapacak. İletişim yönünden çok yoğun bir dönem sizleri bekliyor olacak. Bu dönemde bazı anlaşmalar ve imzalar gündeme gelebilir. Ayrıca yakın çevrenizle daha kolay ve akıcı bir iletişim kurduğunuzu fark edebilirsiniz. Eğitim öğretim hayatına başlayacak Başak ve yükselen Başaklar için ise güzel zamanlar kapıda!

Terazi burcu

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar;

İyi ki doğdunuz! 22 Eylül tarihinde Güneş burç değiştirerek Terazi burcuna geçtiğinde motivasyonunuzun arttığını fark edebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay kendinizde ve ikili ilişkilerinizde yenilikler deneyimleyebilirsiniz. 

Ancak hafta genelinde dikkat edilmesi gereken durumlar söz konusu.

Bu hafta Merkür, Mars ve Satürn’ün arasında soğuk rüzgarlar esecek. Mars bir süredir sizin gibi öncü bir burçta geri hareket ettiği için bazı huzursuzluklar deneyimliyor olabilirsiniz. 

Sizin burcunuzda ilerleyen Merkür ile Satürn ve Mars arasındaki bu soğuk rüzgarlar sizlere ikili ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir hafta olduğunu söylüyor olacak. Zaman zaman partnerinizle gerginlikler zaman zaman da aile içinde huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.

Haftanın son günü ise sizin burcunuzda ilerleyen Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar kalacağı Akrep burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün burç değiştirecek olmasıyla zihniniz, maddi kaynaklarınızı geliştirmek konusuna odaklanacak. Finansla yatırımlar yapmak için yeni fikirlerin başladığı bir dönem de sizi bekliyor olacak.

Akrep bucu

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar;

Bu haftaya Merkür, Mars ve Satürn’ün arasındaki gerilim damga vuracak. Bir süredir gerileme hareketinde olan Mars, Merkür ve Satürn’ün huzursuz etkileri altına girecek ve bu durum hafta genelinde hissediliyor olacak. Ofis ortamınızda, çalıştığınız kişilerle gerilimler yaşayabilir ve bazen sabrınızın taştığını hissedebilirsiniz.

Ayrıca hafta genelinde sağlığınızla ilgili konulara da dikkat etmeniz gerekiyor. Kendinizi çok fazla yıpratmamaya özen göstermeli ve dinlenmeye de vakit ayırmalısınız.

22 Eylül tarihinde Güneş burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Bu haftanın gerginliklerinin üzerine, Güneş’in burç değiştirmesi hayatınızda çözümsüz gibi gözüken olayların aydınlanmasını sağlayacak. Bazı sırlar artık sır olmaktan çıkacak ve kafa karışıklıkları yaratan olaylar netleşecek. Ayrıca ruh sağlığınız yönünden de güzel etkiler oluşacak. Terapi ve manevi yardımlar almak gibi konular için oldukça güzel bir döneme giriş yapıyor olacaksınız.

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar sizin burcunuza yani Akrep burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün bu hareketiyle birlikte iletişim trafiğiniz artacak. Ekim sonuna kadar kendinizle ilgili kararlar vermeniz kolaylaşacak. Fikirleriniz etraf tarafından daha fazla önemsenecek ve sözünüzün kıymeti daha çok bilinecek. 

Yay burcu

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar;

Bu hafta geneline Merkür, Mars ve Satürn’ün sert etkileri damga vuracak. Gökyüzünde yaşanacak bu gerilim ile sizler bu hafta genelinde iletişimde bazı zorlanmayalar yaşayabilirsiniz. Özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili bazı gerilimli durumlara çekilmeniz olası.

Ayrıca sosyal hayatınız ve aşk ilişkilerinizde fevri hareketlere dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak. Zaman zaman partnerinizle birbirinizi anlamadığınızı hissedebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınız ve partneriniz arasında kalabilirsiniz.

Mars hala Retro hareket içerisinde olduğu için Kasım ayına kadar sakinliğinizi korumanız önemli.  

22 Eylül tarihinde Güneş Başak burcundaki hareketini tamamlayarak artık Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki bir ay süresince sosyal çevrenizle geçirdiğiniz vakitler artacak. Her ne kadar sosyalleşirken hala temkinli olmak gerekse de, önümüzdeki bir ay boyunca kendinizi dışarı atmak, eğlenmek ve sosyalleşmek için güçlü bir arzu duyacaksınız. Ayrıca yeni çevrelere, ortamlara, dernekler veya kuruluşlara da bu dönemde girebilirsiniz.

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar kalacağı Akrep burcuna geçiş yapacak. 28 Ekim tarihine kadar bilinçaltınızın aktive olduğunu hissedebilirsiniz. Hisleriniz kuvvetlenebilir ve araştırmacı yönünüz öne çıkabilir. Sanatla ilgilenen bir Yay burcuysanız yaratıcılığınızın arttığı ya da faaliyetlerinizin toplumla buluştuğu bir dönem sizi bekliyor.  

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar;

Bu haftaya Merkür, Mars ve Satürn’ün arasındaki gerilim damga vuracak. Özellikle iş ortaklarınız veya eşinizle olan durumlarda dikkat etmeniz gereken bir hafta sizleri bekliyor. Ani kararlar vermemeye ve vereceğiniz kararlarda Mars’ın Retro’da olduğunu unutmamaya özen gösterin. Mars’ın yaşatacağı bu gerilim bazı sonlanma ve kopuşları da beraberinde getirebilir. 

22 Eylül tarihinde Güneş burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Bu haftanın gerginliklerinin üzerine Güneş’in burç değiştirmesi ile kariyer hayatınızda oldukça yoğun bir döneme giriş yapacaksınız. Bu süre zarfında işinizi geliştirmeniz kolaylaşacak. Ayrıca iş hayatınızdaki başarılar başkaları tarafından fark edilir hale gelecek. Kendinizden daha emin olduğunuz bir döneme adım atacaksınız. 

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar kalacağı Akrep burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün Terazi doğasından çıkarak Akrep doğasına geçmesiyle arkadaşlarınızla iletişiminiz artacak. Yoğun mesajlaşma ve telefon trafiği Ekim ayının sonlarına kadar sizi bekliyor olacak. Kendinizi sosyal çevrenizde ve ikili ilişkilerinizde iyi ifade edebilecek ve daha derin bağlar kurmaya başladığınızı hissedeceksiniz.

Kova burcu

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar;

Bu hafta geneline Merkür, Mars ve Satürn’ün sert etkileri damga vuracak. Gökyüzünde yaşanacak bu gerilim ile sizler bu hafta genelinde iletişimde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bir süredir iletişimi yöneten alanınızda gerileyen Mars, sizleri de bazı yanlış anlaşılmaların içine çekebilir. Bu hafta bu negatif etkiler biraz artacak. Ayrıca yüksek eğitim konuları, hukuksal işler ve bazı beklenen haberlerde de bu hafta aksamalar yaşanabilir. 

Satürn’ün Mars ile yaşayacağı etkileşimde yakın çevrenizden bazı kişilerle ilgili güvensizlikler yaşayabilir ya da çevrenizde gerilimi yükselten kişilerle yol ayrımlarına gidebilirsiniz.

Haftanın sert etkilerinin yanında, Güneş’in 22 Eylül’de burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay seyahatleriniz artabilir ve bazı beklenen konuların çözümlenmesi mümkün olabilir. İnançlarınızın ve hayata karşı tutumunuzun farklılaştığı, ayrıca beklentilerinizi güncellediğiniz de bir dönem olabilir.

Bu haftanın son günü ise Merkür burç değiştirecek. Pazar itibariyle Akrep burcuna geçiş yapacak olan Merkür 28 Ekim tarihine kadar bu burçta kalacak.

Merkür’ün burç değiştirmesi ile kariyer alanınızda yepyeni fikirler gündeme geliyor olacak. İş hayatınızda beklediğiniz imza işleriniz varsa bunları tamamlayabilirsiniz. Retro Mars’ın etkisiyle iş ve kariyer hayatınızda yarım kalmış ya da tamamlanmasını beklediğiniz durumların Merkür yardımıyla çözüldüğünü fark edebilirsiniz.

Balık burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar;

Bu hafta geneline Merkür, Mars ve Satürn’ün sert etkileri damga vuracak. Gökyüzünde yaşanacak bu gerilim sizleri hafta genelinde finansal işlerinizle ilgili yoğun bir iletişim trafiğine sokacak. Borç, kredi, ortaklaşa kazanımlar gibi konulara enerji harcamanız gerekecek. Zaman zaman bu alanlarda engellenmelerle karşılaşabilir ya da beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilirsiniz.

Ayrıca sosyal ortamlarınızda, üyesi olduğunuz kuruluşlarda ve arkadaşlarınızla da gerginlikler yaşamamaya özen göstermeniz hafta genelinde önemli olacak. 

22 Eylül tarihinde Güneş Başak burcunu terk ederek Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki bir ay süresince maddi konularınızı yapılandırmanız kolaylaşacak. Güneş sizlere hayat planı oluşturmak, finansal dengenizi sağlamak gibi konularda destek olacak. Hayatınızı paylaştığınız kişilerin de maddi durumunda yaşanacak düzelmeler sizlere olumlu anlamda etki edecek.

Haftanın son günü ise Merkür burç değiştirerek 28 Ekim tarihine kadar kalacağı Akrep burcuna geçiş yapacak. 28 Ekim tarihine kadar uzaklardan beklenen haberler ve yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelecek. Ayrıca yükseköğretim hayatına başlamayı düşünen bir Balık burcuysanız bu alanda Merkür’ün desteğini alacaksınız. Eğitim, öğretim sektöründe çalışan Balık burçları için ise yeni projeler veya yaratımlar gündeme gelebilir.

İlginizi çekebilir: Eylül 2020 Astroloji Yorumları

Astrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP