Koç burcu

Pazartesiden perşembeye, kendinizi gergin veya endişeli hissettiğiniz konularla ilgili olumlu ilerlemeler kaydedebilmek adına içinizde güçlü bir değişim potansiyeli hissedebilirsiniz. Yeni bakış açınız size orijinal fikirler bulabilmeniz için kapı aralayabilir. Hafta sonuna doğru ise enerjik, cesaretli ve girişimci yönünüz ön planda olabilir. Bu sayede iş, aşk veya sosyal hayatınızda birtakım yeniliklere yönelebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi size adeta aşk ve sosyal hayatınızı güzelleştirmek için geliyor. Sevdiklerinizle paylaşacağınız samimi ve keyifli duygular kendinizi oldukça iyi hissettirebilir. Özellikle sosyalleşmek, yüksek enerji ve cazibe gücünüz nedeniyle çok hoşunuza gidebilir. Hafta sonuna doğru sizin veya size yakın olan birisinin ruh halinde ufak gerginlikler ve tartışma hali gözlemlenebilir. Konuların üstüne gitmeyerek zamana bırakmak en mantıklı seçenek olacaktır.

İkizler burcu

Neşe, optimizm ve aşk bu hafta sizin gündem konularınızda yerlerini alacak. Kendinizi ifade etme gücünüzün kuvvetli olduğunu hissedebilir, bu nedenle huzurlu ve mutlu bir ruh haline bürünebilirsiniz. Yeni bir aşk veya halihazırdaki ilişkiniz için iyileştirmeler söz konusu olabilir. Hafta sonu güç, enerji, içgüdüsellik ön plana çıkarak iş ve aşk hayatınız için size bazı kazançlar sunabilir. Bu kazançlar neticesinde kendinizi bazı durumlarda üstün hissedebilirsiniz.

Yengeç burcu

Bu hafta ihtiyaçlarınızın ve arzularınızın yoğunluğu içinizden taşacakmış gibi hissedebilir ancak bunları dile getirmede ve kendinizi ifade etmede zorlanabilirsiniz. Çevrenizdekilere direnç göstermeniz hayal kırıklığı ve mutsuzluk yaratabilir bu nedenle bu hafta boyunca sakin ve korumacı olmaya özen göstermeyi tercih edebilirsiniz. Hafta sonu aşk, uyum, arkadaşlık ve huzur gibi temalarla size yaklaşıyor olacak. Yeni ortam ve arkadaşlar söz konusu olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye aşk, para, uyum ve mutluluk gibi konular sizin için yükselişe geçiyor. İyi karmanın getirilerinden faydalanabileceğiniz bir süreçtesiniz. Hem dış hem de iç güzelliğiniz sayesinde sosyal ortamlarda dikkat çekebilir, yeni bir aşk ihtimalini gündeme getirebilirsiniz. Hafta sonu güçlü içgüdülerin, pozitif duyguların ve risk alma cesaretinin söz konusu olduğu bir süreç olabilir. İş, spor, aşk gibi konularda popülerliği yakalayabilirsiniz.

Başak burcu

Bu hafta eğlenceli vakitler geçirmek için oldukça uygun bir zaman ancak aynı şeyi sıkı çalışmak konuları için söyleyemeyebiliriz. Kendinizi mutlu, olumlu, cömert ve sosyal hissedebilirsiniz. Kariyerle veya kendinizle ilgili ciddi konularda çok fazla düşünmek ve korumacı davranmak birtakım problemlerin gün yüzüne çıkmasına sebep olabilir. Hafta sonuna doğru yeni bir flört gündeme gelebilir. İlk adımı atmak için kendinizi cesaretli ve hazır hissedebilirsiniz.

Terazi burcu

Bu hafta gergin hissettiğiniz konular için pozitif bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Hayatın temposunda kaçırdığınız bazı şeyler olduğunu fark edebilir bu konuyla ilgili duygularınıza yoğunlaşabilirsiniz. Hafta sonu başarı, cesaret ve iyi şansla kapınızı çalabilir. Cömert bir tavır içerisinde olabilir ve artan popülerliğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Profesyonel ya da özel hayatınızda birini etkilemek için oldukça uygun bir dönem içerisindesiniz.

Akrep burcu

Hafta içi rahatlamak ve kendinizi iyi ifade ederek karakterinizin yeni özelliklerine kucak açmak için harika bir dönem. Sosyal ortamlardaki popülerliğinizin ve cazibenizin artmasıyla yeni bir flört durumu ya da aşk hayatında iyileştirmeler yaşanabilir. Hafta sonu bazı konularda çok düşünceli olmanız nedeniyle çevrenizdekilerle yanlış anlaşılmalar ve iletişimsizlik problemleri yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmaya özen gösterin.

Yay burcu

Güzellik ve estetik bu hafta ön planda bulunan konularınız olabilir. Hem kendinize hem de çevrenizdeki güzelliklere odaklanarak bu hafta sosyal ortamlardaki popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Yeni flörtler veya halihazırdaki flörtlerde ilerlemeler için harika bir dönem. Çekiciliğiniz ve kendinden emin tavırlarınız sayesinde etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz. Gördüğünüz ilgi sonucunda daha fazla beklenti içine girmemeye özen göstermelisiniz.

Oğlak burcu

İçinizdeki tutkuyu ifade etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu hafta yeni projelere başlamak veya tutkularınızı takip etmek için uğraşmaktansa elinizde olanlara odaklanarak ve onların tadını çıkararak kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Sabır ve odaklanma sizi hedeflediğiniz yere getirecektir. Hafta sonu arkadaşlarla veya aileyle vakit geçirerek hoş anılar biriktirmek için oldukça ideal bir zaman. Yeni kutlamalar, partiler ve flörtler söz konusu olabilir.

Kova burcu

Bu hafta şanslı, cömert ve kendinden emin bir tavır sergileyebilirsiniz. Sosyalleşmek ve yeni birileriyle tanışmak için oldukça ideal bir dönemdesiniz. Bir seyahat planı söz konusu olabilir, farklı kültürleri tanımak konusunda kendinizi heyecanlı hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinize ve içgüdülerinize duyduğunuz güven artabilir, bu özgüven duygusu sayesinde aşk hayatınızda önemli gelişmelerin temellerini oluşturabilirsiniz.

Balık burcu

Bu hafta kendinizi çalışma konusunda motivasyon ve odaklama için yeterince disiplinli hissedemeyebilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız rahatlayabilir ve başka şeylerin tadını çıkarabilirsiniz ancak çalışıyorsanız işleriniz için tetikleyici bir motivasyon kaynağı bulmanız gerekebilir. Hafta sonuna doğru çekiciliğiniz ön planda olabilir. Başkalarının desteğini ve ilgisini üzerinize çekebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP