Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (22–28 Nisan 2018) ile Live To Bloom’da!

Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya yeni projelere başlamak için içinizde farklı bir tutku ve girişimcilik duygusu hissedebilirsiniz. İş hayatınızda zor görevlerin üstesinden gelme gibi durumlar karşınıza çıkarken özel hayatınızda da partnerinizi farklı bir şekilde etkilemeniz mümkün olabilir. Hafta sonuna doğru ev hayatı ön plana çıkarak aile ve arkadaşlarla huzurlu ve mutlu dakikalar geçirmenize olanak sağlayabilir. Eski anılar gündeme gelerek size kendinizi nostaljik ve hassas hissettirebilir.

Boğa burcu

Hafta içi boyunca kendinizi ailenize ve sevdiklerinize karşı daha korumacı hissedebilirsiniz. Bu korumacılığı direkt olarak göstermek yerine farklı yollardan sevdiklerinize karşı hissettiklerinizi onlara belli edebilirsiniz. Bu hafta etrafınızdaki insanlar sizi dayanacak bir sırt veya ağlayacak bir omuz olarak görebilirler. Hafta sonuna doğru sosyalleşmek, aşk hayatında yükselişler yaşamak, daha sağlam ve bağlı ilişkiler kurmak için ideal bir zaman.

İkizler burcu

Bu hafta sizi şaşırtan gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gelişmeler sizi geçmişe götürebilir ve bazı anıları tekrar tekrar yaşamanıza olanak sağlayabilir. Aynı zamanda kendinize olan özgüveniniz artarak yeni insanlarla tanışma veya yeni iş girişimlerine girme konusunda sizi farklı bir boyuta taşıyabilir. Hafta sonuna doğru arkadaşlık, aşk, duygusallık gibi konular ön plana çıkarak size romantik dakikalar yaşatabilir. 

Yengeç burcu

Bu hafta ilişkilerinizde duygusallık ve uyum söz konusu olabilir. Yapmanız gereken şeyi yapmanız gereken anda gerçekleştirebilir veya söylemeniz gereken bazı cümleleri sonunda karşınızdakine itiraf etmek için cesaret bulabilirsiniz. Flört halinde değilseniz yeni bir flört için kendinizi cesaretli ve hazır hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru arkadaşlık ilişkileri ve sosyalleşme konuları ön planda olabilir.

Aslan burcu

Bu hafta kendi karakterinizle ilgili olarak birtakım aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizin hiç bilmediğiniz yanları sizi şaşırtabilir veya memnun edebilir. Aynı zamanda konfor alanınızın dışına çıkarak daha önce hiç deneyimlemediğiniz bazı şeyleri deneyebilir, yeni maceralar ortasında kendinizi bulabilir, yeni insanlarla tanışarak hem sevdikleriniz hem de yeni tanıştıklarınız üzerinde olumlu etkiler bırakabilirsiniz.

Başak burcu

Bu hafta her şeyi ölçüp tartma dürtünüz gelişmiş bir şekilde sizi bazı konularda karar vermeye sürükleyebilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz farklı bir boyuta evrilebilir, örneğin iş ilişkilerine dönüşebilir. İç güdülerinize güvenmeniz ve içinizden gelen sesi dinlemeniz de aile, arkadaşlık, aşk ilişkilerinizde uyum ve mutluluğu yakalamanıza kapı açabilir. Hafta sonu bazı arkadaşlarınızın desteğinize ihtiyacı olabilir.

Terazi burcu

Bu hafta beklemediğiniz karşılaşmalar neticesinde çok şaşırdığınızı fark edebilirsiniz. Bu karşılaşmaların size hem pozitif hem de negatif etkileri olabilir. Kendinizle ilgili bazı durumları anlamlandırmanıza yardımcı olabilecek olan bu karşılaşmalar, hafta sonuna doğru yarattığı soru işaretlerinin yerini eğlenceye, kutlamalara, sosyalleşmeye bırakabilir ve çok keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor olabilir. 

Akrep burcu

Çevrenizdekilere karşı yoğun bir koruma içgüdüsü hissedebilir hatta bu duygu nedeniyle etrafınızdakileri biraz boğulma hissine sürükleyebilirsiniz. Bu hafta hassasiyet ve aşırı düşünme haliniz sizi biraz etkiliyor olsa da hafta sonuna doğru sosyalleştiğiniz, yeni ortamlara girdiğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hiç deneyimlemediğiniz bazı duyguları deneyimleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi boyunca eğlence, hareketlilik ve asilik gibi dinamik konular yaylar için ön planda. Rutininizin dışına çıkarak her zaman yaptıklarınız dışında bambaşka eylemler gerçekleştirdiğinizi fark edebilirsiniz. Sizden çok farklı insanlarla tanışabilir, yeni ortamlarda, yeni alışkanlıklarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Kutlama, eğlence, rahatlama ve dinlenmenin söz konusu olduğu bir hafta sonu yaklaşıyor olabilir.

Oğlak burcu

Duygusal ve fiziksel olarak çok güçlü hissettiğiniz bir hafta kapıda! Hayatınıza girecek biri sizi duygusal anlamda etkileyerek pek çok konuda hiç bakmadığınız açılardan bakmanızı sağlayabilir. Perşembeden pazara kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Geçmişten biri karşınıza çıkabilir veya aklınıza gelebilir ve hafta başı gösterdiğiniz güçlü duruşu etkileyebilir.

Kova burcu

Yeni girdiğiniz bir ortamda açıkfikirlilik ve esneklik gibi duyguları ön plana çıkarmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Hızlı değişiklikler sizi zorlayabilir ancak hafta sonuna doğru hayatınıza daha fazla uyum ve dengenin dahil olduğunu fark ederek içinizi rahatlatabilirsiniz. Sosyalleşme ve cinsel çekicilik gibi konular gündeminizde olarak çevrenizdeki insanlar tarafından fark etmenize olanak sağlayabilir.

Balık burcu

Hafta içi başarma tutkusu en önem verdiğiniz konulardan biri olarak hayatınızda yer alabilir. Kendinizi her zamankinden fazla hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için çabalarken ve daimi olarak bu konuyu düşünürken bulabilirsiniz. Hafta sonuna doğru biraz daha sevecenlik, uyum ve rahatlama duyguları hayatınıza girebilir ve sizi stresli ruh halinden uzaklaştırabilir. Sevdiklerinizle güçlü bağlar geliştirmek için ideal bir zaman. 

BLOOM SHOP