Koç burcu

Hafta içi boyunca kendinizi hırslı, çalışkan ve hedef odaklı hissedebilirsiniz. Aksiyon almak istediğiniz konularla ilgili önemli kararlar vermek veya ilk adımları atmak için uygun bir zaman dilimi içerisindesiniz. İlişkileriniz de bu ilgili ve kararlı ruh halinizden olumlu yönde etkilenebilir. Hafta sonu partnerinizle romantik anlar yaşayabilir bilikte güzel bir etkinlik içerisinde bulunabilirsiniz.  

Boğa burcu

Bu hafta kendini konuşkan ve sosyal hissedecek olan Boğa burçları, empati yeteneklerini öne çıkarabilir. Bu sayede aile ve arkadaşlık ilişkilerinde var olan problemleri çözebilir ve bağlarını kuvvetlendirebilir. Hafta sonuna doğru birtakım belirsiz konularla ilgili stres yapmadan, esnekliklerini ön plana çıkarmayı tercih edebilirler. Çünkü belirsizlik karşısında sergiledikleri gergin tavırlar ilişkilerine yansıyabilir ve kritik değişikliklere yol açabilir.

İkizler burcu

Kişisel anlamda gelişime açık olan İkizler burçları, bu hafta kariyerlerinde önemli başarılar elde edebilirler. Kendilerini hırslı, kararlı ve verimli hissedebilirler. Hafta sonu İkizler burçlarını etkisi altına alacak olan Ay; aile, arkadaşlık ve özel ilişkilerde hassasiyet yaratabilir. Her zamankinden daha özenli ve duygusal hissedebilir, ilişki problemlerini çözüme kavuşturmak isteyebilir, yeni ilişkiler temellendirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Bu hafta, ilişkilerde kıskançlık konusu gündeminizde olabilir. Partneriniz size şüpheci bir tavırla yaklaşabilir ve sizi sorgulamak isteyebilir. Bu durum karşısında siz de kontrolü elden bırakmamak isteyerek karşılıklı bir güç savaşına girebilirsiniz. Ancak bunun kişisel gelişiminiz adına hiçbir faydası olmadığını hatırlamanız gerekir. Hafta sonuna doğru daha dengeli, uyumlu ve huzurlu bir ilişki ortamına erişebilirsiniz.

Aslan burcu

Bu hafta enerji ve cesaret gerektiren konularda önemli adımlar atmak için ideal bir hafta. Çünkü kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak her zamankinden çok daha güçlü hissetmeye yakınsınız. Kendinize olan güveniniz iş ya da aşk hayatınızda başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Hafta sonuna doğru gözlem yeteneğiniz kuvvetlenebilir ve karşınızdaki kişilerin hislerini algılamada daha yetkin hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Kendinize uygun fırsatları değerlendirmeniz açısından oldukça verimli bir hafta içerisindesiniz. Bu fırsatlar kariyer, eğitim, yatırım veya aşk gibi farklı alanlarda karşınıza çıkabilir. Sabırlı ve özenli davranmanın bu süreçte size dönen pozitif etkilerini gözlemlemeniz mümkün. Hafta sonu eski arkadaşlarınızla eksi günleri yad edebilir, keyifli vakit geçirerek sosyalleşebilirsiniz.

Terazi burcu

Bu hafta özgüvenleri yükselişe geçecek olan Terazi burçları pek çok konuda kendine yatırım yapabilir. Örneğin, sosyal ilişkilerini geliştirerek yeni iş arkadaşlıkları veya sosyal arkadaşlıklar temellendirebilirler. Aşk hayatlarında bazı dalgalanmalar, yeni flörtler söz konusu olabilir. Hafta sonu aile, ev veya ilişki konularında önemli kararlar vermeleri gerekebilir ve bunun için kendilerinden yaşça büyük bir kadından tavsiye almak isteyebilirler.

Akrep burcu

Eğlenceli ve arkadaş canlısı yönünüz bu hafta kendinizi rahatlamış, özgür ve mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Kendinizi doğru bir şekilde ifade edebiliyor oluşunuz ilişkilerinizde daha sağlam temeller kurmanıza olanak sunabilir. Hafta sonuna doğru beklenmedik karşılaşmalar sizi şaşırtabilir ve modunuzu düşürebilir. Pozitif ve açık fikirli olmaya özen göstermeniz gerektiğini unutmayın.

Yay burcu

Bu hafta kendinizi güçlü ve cesaretli hissedebilirsiniz. Bu nedenle üstesinden gelmekte zorlandığınız işlerin üzerine tekrardan yoğunlaşabilir, aksiyon almak için pes etmeden çaba gösterme yoluna başvurabilirsiniz. İçgüdüsellik, pozitif düşünme, risk alma cesareti gibi konularda aktif olduğunuz bir hafta içerisindesiniz. Hafta sonuna doğru klasik rutininizin dışına çıkmak isteyebilir, artık yeniliklere açık olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta kendinizi rahat ve özgüvenli hissedebilir, herhangi bir konuda öne çıkmaya çalışma veya kendini kanıtlama çabası içerisinde bulunmamayı tercih edebilirsiniz. Eğer çalışmanız gerekiyorsa tam performans çalışma hayatınıza odaklanabilir, eğer dinlenme ihtiyacındaysanız da tüm eforunuzu kendinize ayırabilirsiniz. İş etiğiniz ve sorumluluk bilinciniz hafta boyunca zor görevlerin altından kalkmanıza yardımcı olabilir.

Kova burcu

Kendinizi son derece iyi, güçlü, özgüvenli ve huzurlu hissettiğiniz bu haftanın size geri dönüşleri de aynı derecede güçlü ve huzurlu olabilir. İş hayatında başarıya ulaşabilir veya uzun zamandır tamamlamayı düşündüğünüz zor görevleri tamamlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru hayatınızda birtakım değişiklikler ve yeni heyecanlar söz konusu olabilir. Ancak bu değişiklikler de huzur ve sakinlikle gelecektir.

Balık burcu

Duygularınızla hareket ederek hem iş hem sosyal hem de aşk ilişkilerinizde huzuru yakalayabilirsiniz. Çevrenizdekilerden yardım veya iyilik istemeniz için ideal bir hafta çünkü yaydığınız enerji ve sosyal becerilerle karşı koyulması zor bir profil yaratıyorsunuz. Hafta sonuna doğru sabır ve kişisel disiplin gibi konular ön plana çıkarak önemli bir işi kısa sürede bitirmenize olanak sağlayabilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP