Koç burcu

Koç burçları pazartesi ve çarşamba günleri arası normalden daha fazla aşk ve tutku dolu hissedebilir. Hislerinizi ve sezgilerinizi daha yoğun ve kuvvetli yaşayabilirsiniz. Kimi Koç burçları ise tam zıt şekilde ani ruh hali değişimleri yaşayıp kendine düşkün davranışlarda bulunabilir. Bu durum ilişkisi olan Koç burçları için sıkıntılara sebep olacaktır. Haftanın kalan günlerinde ise adeta sosyal kelebek edasındasınız. Etkinlikler ile dolu, sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz bir hafta sonu bekliyor. Sosyal kelebek modu, yeni insanlarla tanışmanıza ya da romantik randevulara çıkmanıza sebep olabilir. Ayrıca yakın dostlarınızdan ya da partnerinizden hediyeler alabilirsiniz.

Boğa burcu

Boğa burçları pazartesi ile perşembe günleri arasında müjdeli haberler alabilir. Hem iş hayatınızda hem sosyal hayatınızda heyecanlı ve olumlu gelişmeler olabilir. Bu hafta öğrenci olan Boğa burçları ders çalışırken ya da yeni bir derse hazırlanırken rahat hissedebilir. Ayrıca yakın gelecek için seyahat ve gezi planlamalarına bu hafta girişebilirsiniz. Eğer bir arkadaşınız ile problem yaşıyorsanız sorunlarınızın nedenini konuşmak için ideal bir hafta. Hafta sonunda normalden daha fazla hayal dünyasında olabilirsiniz ve yaratıcılığınız ön plana çıkabilir. Meditasyon ya da ruhunuza iyi gelecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Dinginliğiniz aileniz ve partneriniz ile bağlarınızın daha fazla güçlenmesini sağlayabilir.

İkizler burcu

Pazartesi ve perşembe günleri arasında kendinizi dengede ve duygusal anlamda bir bütün halinde hissedebilirsiniz. Bu günler arasında bolca sevdikleriniz buluşmalar planlayıp, sosyal hayatınıza canlılık katabilirsiniz. Popüleriteniz ve aura’nız yükseliyor ve girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Eğer bir süredir görüştüğünüz biri varsa o kişiyle ilişki konuları açılabilir ve ilişkiye başlayabilirsiniz. Hafta sonunda ise popüleriteniz devam ediyor ve insanları büyülemeye devam ediyorsunuz. Uzun süredir ilişkisi olmayan İkizler burçları için her an aşk kapıyı çalabilir.

Yengeç burcu

Yengeç burçları pazartesi gününden itibaren müjdeli haberler ile haftaya başlıyor. Bu müjdeli haberler arasında özellikle iş hayatı ile ilgili haberler olabilir. Seyahat planları yapmaya başlayabilir ve hatta hızlıca biletleri alabilirsiniz. Hafta sonunda kendinizi daha cesur hissedebilirsiniz. Bu sayede başlamak istediğiniz işlere başlayabilir veya denemek istediğiniz ne varsa ona yönelebilirsiniz. Sezgilerinize kulak vermek, yeni yolları keşfetmenin anahtarı olacak. Eğer aklınızı kurcalayan bir kişi varsa ona randevu teklif etmek için ideal zaman. Açık sözlü ve cesur davranmak size olan güveni arttıracaktır. Kısaca Yengeç burçları bu hafta çok girişken!

Aslan burcu

Hafta içi bolca sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Paylaşımcılığınız etrafınıza iyi gelecek ve adeta pozitif enerji saçacaksınız. Pozitif enerji sizin kişisel gelişiminizde en büyük rol oynayan faktör ve bu sayede kendinizi daha bütün ve huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Özellikle bu hafta kişisel ve ruhsal gelişiminize katkı sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da size yol gösterecek bir kişi ile birleşebilirsiniz. Hafta sonunda ise aşk dolu anlar var. İç güzelliğiniz dışınıza yansıyacak ve aura’nız artacak. Ayrıca gireceğiniz sosyal çevrelerde en beğenilen ve ilgi gören kişi siz olabilirsiniz!

Başak burcu

Başak burçları bu hafta yeni hedefler belirliyor ve eyleme geçiyor. Optimist bakış açısı ile kendinize güveniyorsunuz ve emin adımlarla kendinize iş planı çiziyorsunuz. Aynı zamanda herhangi bir konuda kararsızlık yaşıyorsanız bu hafta kolayca karar verip ilerlemeye başlayabilirsiniz. Bu durum iletişim yönünüzün ön planda olacağının göstergesi. Grup buluşmalarında normalden daha fazla konuşkan olabilir ve ilgi çekici sohbet konuları açabilirsiniz. Hafta sonunda ise daha dikkatli davranmanızı gerektirecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sizi zorlayacak olaylar da olabilir ve kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Bu duyguları hissettiğiniz anda aile ve dostlarınızdan destek alabilirsiniz. Onlar size iyi gelecektir.

Terazi burcu

Terazi burçları bu hafta yaratıcılığı ile ön planda. Bu sanat ile iç içe girmiş bir hafta demek. Müzik, resim, film ve edebi yazılar her gününüzün en belirgin yanı olabilir. Bir anda ilham hissederek kendinizi yazılar yazarken ya da yeni bir resime başlarken bulabilirsiniz. Ayrıca yeni bir ilişkiye de her an girişebilirsiniz. Bu insan size ruhsal olarak daha yakın bir insan olabilir. Cumartesi günü yeni ay Terazi burcu için başlangıç anlamını taşıyor. Bu başlangıç yeni bir ilişki ya da kariyerinizde bir girişim olabilir.

Akrep burcu

Akrep burçları bu hafta gelecek planları ile meşgul. Zihniniz odak noktası şu an olduğunuz noktadan daha fazla ne kadar ilerleyebilirim düşünceleri ile dolu. Bu düşünceler oldukça yoğun olmasına rağmen size stres vermiyor ve kaygılandırmıyor. Çünkü optimist bir tavrınız var ve karar vermede sıkıntı çekmiyorsunuz. İletişiminiz bu hafta oldukça güçlü, hem kendinizi çok iyi ifade edeceksiniz hem de bulunacağınız arkadaş grubunun en konuşkanı ve hareketlisi olacaksınız. Hafta sonu ise sezgileriniz ile mantığınız dengeye girecek. Bu durum size doğru tespitlerde bulunmanızı ve daha duyarlı gözlem yapmanızı sağlayabilir. Etrafınızdaki insanları iyi yorumlama ve anlama gibi becerileriniz gelişecek ve bu sayede kendinizide dinleme fırsatı elde edeceksiniz.

Yay burcu

Yay burcu heyecanın en üst seviyelerinde olacağı bir hafta ile karşı karşıya. Konu ne olursa olsun merkezde heyecan ve çoşku var. İçinize güzel olay ve gelişmelerin olacağına doğru hisler gelebilir. Kendinizi normalden daha fazla şanslı hissedebilirsiniz. Eğer içinde bulunduğunuz ilişkiden memnun değilseniz daha fazla uzatmayıp bitirme kararı alabilirsiniz. Cumartesi günü yeni ay Yay burcu için olumlu gelişmeleri ve yükselen enerjiyi temsil edecek. Şüphesiz bu gelişmeler sizin neşenizi maksimize edecek türden. Hazırlıklı olun, her an partnerinizden evlilik teklifi gelebilir!

Oğlak burcu

Oğlak burçları bu hafta girişkenlikleri ile ön plana çıkıyor ve kendine yeni hedefler ve hobiler belirliyor. Kısaca Oğlak burçları çok yönlü ve renkli bir haftanın içinde. Yeni tanıştığınız insanlar ile bağlarınız derinleşebilir ve samimiyetiniz artabilir. Ayrıca kendinize yeni gezi ve seyahat noktaları belirleyebilirsiniz. Cumartesi günü yeni ay Oğlak burcu için pek olumlu anlamlar taşımıyor. Bu yüzden tedirginlik ve kaygı durumları artış gösterebilir. Fakat aynı zamanda aşk ve romantizm sizi sarabilir ve üzerinizdeki negative enerjiyi alabilir. Kaygılarınız ile baş etmenin bir yolu olarak size iyi gelmeyen insanları ve durumları tekrar gözden geçirin ve hayatınızda temizliğe girişin.

Kova burcu

Bu hafta kendinizi normalden çok daha fazla duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Aileniz veya eski dostlarınız ile vakit geçirirken eski anılarınız canlanabilir. Yükselmiş ve derinleşmiş olan duygularınızı en iyi ifade etmenin yolu ise bunları sözel olarak dile getirmek ya da yazı yazmak olacaktır. Bu sayede kalbinizin açabilir ve dostlarınıza iyi his ve dileklerinizi yansıtabilirsiniz. Cumartesi günü yeni ay Kova burcunu direkt olarak etkileyecek ve aşk, heyecan ve şans getirecek. Bu yoğun heyecan ve şans sizi kendi hayatınızda birtakım değişikliklere yönlendirebilir. Örneğin aşk hayatınızı ve duygularınızı sorgulayabilir ve beklemediğiniz bir karar alabilirsiniz. Mesela bu bir evlilik kararı olabilir. Bu İlişkisi olmayan Koç burçları ise aşkı ve tutkuyu tekrar hissediyor.

Balık burcu

Bu hafta Balık burçlarını şanslı günler bekliyor. Doğru tespitler ile hedeflerinize ilerleyen yolda ivme kazanıyorsunuz ve olumlu gelişmelerden dolayı motivasyonunuz artıyor. Hem fiziksel hem mental olarak enerjiniz yükseliyor. Bu sayede yeni planlar, yeni araştırmalar yapıp yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Özellikle uzun mesafeli bir seyahati planlamaya başlayabilirsiniz. Hafta sonu ise ikili ilişkilerinizde açıkça hislerinizi dile getiriyorsunuz. Karşınızdakine olan duygularınızı paylaşınca ilişkiniz daha da güçlenecek ve derin bir seviyeye ulaşacak. Davranışlarınızı ve düşüncelerinizi konu ne olursa olsun iyi kontrol edebiliyorsunuz ve bu yüzden bu hafta kendinize normalden daha fazla soru sorabilir ve bilinçaltınızı anlamaya çalışabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP