Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya heyecanlı bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha özgür hissettmek istediğiniz bu süreç içerisinde rutini kırmak isteyebilir ve normal aktivitelerinizin dışındaki yeni aktivitelere yönelmek isteyebilirsiniz. Esneklik ve açık fikirlilik size beklemediğiniz sürprizler yaşatabilir. Perşembeden pazara kadar ise arkadaşlıklar ve duygusal ilişkiler sizin için daha özel bir anlam kazanabilir ve sevdiğiniz kişiye karşı daha hassas davrandığınızı fark edebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı günleri sizin için mükemmel bir romantizm, hayalperestlik ve rahatlama süreci. Aşk hayatınız bu kendinizi son derece rahat hissettiğiniz yeni ruh halinizden olumlu yönde etkilenebilir. Bu süreçte etrafınızdaki nesneleri güzelleştirebilir, yeni filmler, müzikler keşfedebilirsiniz. Çarşambadan pazara kadarki süreçte ise çekiciliğinizin arttığını fark edebilir ve etrafınıza olumlu duygular aşılamaya devam edebilirsiniz. Para, hediye, yeni fırsatlar gibi kazançlarınız söz konusu olabilir.

İkizler burcu

Haftanın ilk günlerinde içgüdüselliğiniz ve bazı öngörüleriniz sayesinde kendinizi keşfetme sürecine girebilirsiniz. Bu öngörüler size özgüven kazandırmakla birlikte kendinizi karşınızdakilere daha iyi ifade edebilme gücü aşılayabilir. Konfor alanınızı bırakmanız için aslında ideal bir zaman. Perşembeden pazara başarmak istediğiniz konularda daha kararlı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Güçlü bir çalışma prensibi ve konsantrasyonla başaramayacağınız iş yok!

Yengeç burcu

Yeni bir aşk ihtimali bu hafta kapınıza gelebilir. Pazartesi ve salı günleri konuştuğunuz yeni birinden etkilenmeye başlayabilirsiniz veya var olan ilişkilerinizde bir derinleşme yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu hafta hobilerinize odaklanmanız veya keyifli bir şeylere başlayarak rahatlamanız için harika bir zaman. Hafa sonu da sizin için sevgi, ilgi, anlayış gibi konularla keyifli bir hale gelerek oldukça yumuşak bir zaman dilimi olarak geçecek.

Aslan burcu

Hırs, tutku ve cinselliğin ön planda olduğu bu hafta size neyi gerçekten istediğinizi anlamanız için güzel bir fırsat sunuyor. Dayanıklılığınız sayesinde zor görevler karşısında başarı elde edebilirsiniz. Ayrıca yaratıcılığınız hayatınızı dönüştürmenize yardım sağlayabilir. Hafta sonuna doğru gücünüzü mental görevler üzerinde kullanmayı tercih edebilir ve sabırla ulaşmak istediğiniz hedeflere doğru ilerleyebilirsiniz. Kişisel disiplininizden vazgeçmeyin.

Başak burcu

Pazartesi ve salı günleri aşk hayatınızda bazı duygusal gelişmeler olabilir. Artan duyarlılığınız karşınızdaki hassas ve ilgili insanı etkisi altına alabilir. Spiritüel anlamda ruh eşinizi bulduğunuzu hissedebilirsiniz. Çarşambadan pazara kadarki süreçte de derin ve yoğun seviyelerde duygularınıza odaklanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz kişi sürekli olarak aklınızda olabilir ve onlarla temasa geçmek isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Hayatınızı etkileyecek güzel haberler kapıda! Yeni konular öğrendiğiniz ve ilgi alanlarınızı geliştirdiğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Rüyalarınızın da etkilerini arttırdığı bu süreçte kendi içinize dönerek yepyeni özelliklerinizi keşfetmeniz an meselesi. İlişkilerinizde odağınızın eğlence ve tatmin konularında yoğunlaşması partnerinizin size karşı olan ilgisini arttırabilir. Aşk ve sevgiyi sonuna kadar hissetmek isteyeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor.

Akrep burcu

Yeni bir ilgi alanı edinmek ve yeni şeyler denemek için bu hafta boyunca oldukça güzel enerjiler sizlerle. Bilincinizin derinleştiğini fark edeceğiniz bu süreçte içsel anlamdaki gelişiminize odaklanmak ve kendini ihtiyaçlarınızla ilgilenmek sizi tatmin edebilir. İçinizden geldiği gibi davranmak ve duygularınız hakkında konuşmak konusunda kendinizi her zamankinden daha rahat hissedebilirsiniz. Kendinizi sevgi dolu, mutlu ve iyimser hissedebileceğiniz bu süreçte sevdiklerinizle içinizden geçen olumlu duyguları paylaşmak ruhunuza iyi gelebilir.

Yay burcu

Amaçlarınıza odaklandığınız bu hafta boyunca neredeyse tüm enerjinizi başarmak istediklerinize yöneltebilirsiniz. Enerjinizin artmasına ve tutkularınızın daha çok ortaya çıkmasına yardımcı olacak olan bu süreç kendinizi tanımanız ve uzun vadeli planlar yapmanız için oldukça uygun bir hafta olabilir. Üretime ve yaratma tutkunuzdan beslendiğiniz bu hafta sevdiklerinizle iletişim kurmak sizi mutlu edebilir. Emek verdiğiniz ve kafa yorduğunuz konularda yavaş yavaş emeklerinizin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Bu durum da motivasyonunuzun yükselmesine yardımcı olabilir.

Oğlak burcu

Haftanın ilk günlerinde her zamankine göre biraz daha içinize dönmeniz ve kendinizi keşfetmeye çalışmanız size uzun vadede çok büyük bir netlik kazandırabilir. Beklemediğiniz planlarla karşılaştığınız bu hafta sizin için köklü değişiklikler getiriyor olabilir. Yeni konulara merak saldığınız ve yeni planlar kurabileceğiniz bu süreçte farkındalığınız hiç olmadığı kadar yüksek olacak. Aşk, uyum, mutluluk ve şans konularında evrendeki tüm enerjiler bu hafta arkanızda!

Kova burcu

Hedeflerinizi başarmak için tüm evren arkanızda! Hedef odaklı yapınız ve attığınız kararlı adımların sizi getirdiği yerlere inanamayacaksınız. Uzun dönemli çabalarınızın sonuçlarının bir bir ortaya çıkmaya başlamasıyla motivasyonunuz tavan yapabilir. Hafta boyu sürecek olan başarı odaklı yapınızın yanında cinsel anlamda da kendinizi her zamankinden daha aktif ve çekici hissetmeniz olası. Yapabileceklerinizi ve sınırlarınızı keşfetmeniz için çok güzel bir hafta sizleri bekliyor.

Balık burcu

Bu hafta boyunca hayatınızda köklü değişikliklere neden olabilecek pek çok yenilikle karşılaşabilirsiniz. Her zamankine göre çok daha açık fikirli ve yenilik odaklı bir zihin yapısında olduğunuz bu yeni hafta hayatınızın her alanını etkileyecek pek çok değişiklik yapabilirsiniz. Sosyal anlamda da oldukça aktif olduğunuz ve insanlarla kurduğunuz iletişimden her zamankine göre çok daha fazla keyif aldığınız bu süreçte sevdikleriniz size adeta ilham verebilirler. Çekiciliğinizin ve pozitif algınızın yükseldiği yeni haftada yepyeni ilişkilerle hayatınız renklenecek gibi görünüyor!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP