Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (23 Mayıs – 29 Mayıs) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye keskin bir zihin, dürüst ve anlaşılır bir iletişim tarzı, kendinizi ifade etme konusunda kendinizden daha emin olmanızı sağlayabilir. Bu, çevrenizdekilerle uzlaşma veya ricada bulunma konusunda iyi bir hafta olabilir. Cumadan pazara, en yakın ilişkileriniz üzerinde yoğun bir baskı hissedebilirsiniz. Bir anda siz veya partneriniz aşırı derecede şüpheli, kıskanç, sahiplenici bir konuma düşebilir.

Boğa burcu

Pazartesiden cumaya sıkı bir çalışma ve gerçekçi bir yaklaşımla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte manevi hedeflerinizi ve bunların büyük resme nasıl uyduklarını daha derinden anlayabilirsiniz. Cumartesi günü ise kendinizi daha sevgi dolu ve sevecen hissedebilirsiniz. Duygularınızı paylaşmaktaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, gerçek dostluğu ve gerçek sevgiyi destekleyebilir. Yeni arkadaşlar edinebilir, ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı gününden itibaren daha dışa dönük, iyimser, cömert ve şanslı olmayı bekleyebilirsiniz. Sınırlarınızı test etmek ve hayatı dolu dolu yaşamak için harika bir zaman olabilir. Başlattıklarınız, uzun vadede olumlu sonuçlanabilir. Çarşambadan pazar gününe kadar başarı şansınız artabilir. Yeni veya zor bir şeyi üstlenecek cesarete ve güvene sahip olabilirsiniz. Artan cinsel dürtü ve çekiciliğiniz, romantik ilişkilerinizi canlandırabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya daha meraklı, konsantre ve kararlı olabilirsiniz. Ciddi, derinlikli konular hakkında kapsamlı bir anlayış kazanabilirsiniz. Bu, karmaşık ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zaman olabilir. Etkili iletişim tarzınızı iyilik istemek, fikirlerinizi paylaşmak ve planlarınız için destek almak için kullanabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günü ise yeni projelere başlamak için gerekli riskleri alabilecek heves ve hırsa sahip olabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesi ve salıya keskin bir zihin ve dil ile başlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenebilir ve onlara göre hareket edebilirsiniz. Güçlü bir amaç duygusuyla başarılı olmak için son derece motive olabilirsiniz. Sözleriniz ve beden dilinizle aşk hayatınızı güçlendirebilirsiniz. Çarşambadan pazara daha güçlü, cesaretli ve cömert olabilirsiniz. Herhangi bir görevi iyi bir enerji, tutku ve iyimserlikle karşılayabilir, rahatlıkla inisiyatifinizi kullanabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya artan hassasiyet ve duygusallığınız tutkulu karşılaşmalar ideal zemini oluşturabilir. Artan manyetik çekiciliğiniz, şefkatli ve nazik bir partneri hatta gerçek ruh eşinizi size çekebilir. Evinizi güzelleştirecek, hayatınıza lüks bir dokunuş katacak alışverişler yapabilirsiniz. Sakinleştirici etkiniz çevrenizdeki insanların ruh durumlarını yükseltebilir. Sosyalleşmek herkes için keyif verici geçebilir.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya kendinizi sakin, cömert ve mutlu hissedebilirsiniz. Baskın pozitif duygular sayesinde bu hafta yeni başlangıçlar yapmak, yeni ilişkilere başlamak ya da yeni seyahat planları yapmak için uygun bir hafta olabilir. Cumartesi ve pazar günleri yüksek motivasyonunuzu kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Öz disiplini elden bırakmamaya ve dürtüsel kararlar vermemeye dikkat etmeniz gerekebilir.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya hayattan ne istediğinize dair düşünceleriniz netlik kazanabilir. İçinde bulunduğunuz gerçeklik hakkında farkındalığınızı korumaya devam ederken geleceğiniz ile ilgili hayalperest ve motive hissedebilirsiniz. Bu durum size hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli olan özgüveni sunabilir. Hafta sonu artan çekiciliğiniz ve iletişim becerileriniz sosyal çevrenizde ve iş hayatınızda ortaklıklara imkan sunabilir.

Yay burcu

Haftanın ilk günlerinde sosyal ilişkilerle ilgili konular gündeme gelebilir. Aile, arkadaş ya da romantik ilişkilerinizde sizi zorlayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. İletişim kurarken küçük detaylara dikkat etmek ve karşı tarafı anlamaya çalışmak, ilişkinizin dengesini bozmadan devam etmenize olanak sağlayabilir. Çarşambadan pazara özgüveniniz artabilir, bu sayede yeni. İlişkiler kurmak ya da anlaşmalara imza atmak isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden cumaya insanlar üzerindeki etkinizde bir artış olabilir. İkna kabiliyetinizin ve iletişim becerilerinizin artması çözülmemiş sorunları çözme şansınızı arttırabilir. Bu becerileriniz sayesinde içinizdeki çözülmemiş konulara da odaklanabilir ve kendinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi enerjik ve hırslı hissedebileceğinizden, spor gibi fiziksel rekabetin söz konusu olduğu aktivitelerde başarılı olma ihtimaliniz artabilir.

Kova burcu

Hafta başında pozitif enerjiniz artabilir. Kendinizi mutlu ve sosyal hissedebilirsiniz. Dolayısıyla, sosyal ilişkilere öncelik vermeniz ve ilişkilerinizde pozitif gelişmeler gözlemlemeniz olasıdır. Çarşambadan pazara artan hırsınız, başladığınız işlerde başarılı olmanız için iyi bir hafta sunabilir. İş, aile ve sosyal yaşam gibi her alanda aldığınız kararların ya da attığınız adımların başarı ile sonuçlanma ihtimali yüksektir. Hedeflerinize odaklanmak ve planladıklarınızı hayata geçirmek için iyi bir hafta olabilir.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya, güçlü bir irade ve yoğun bir kararlılık hissedebilirsiniz. Bu hisleriniz ve artan enerjiniz sayesinde en zorlu ve karmaşık görevlerde başarılı olabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve etki sahibi hissedebileceğinizden, gücünüzü akıllıca kullanmakta fayda olabilir. Cumartesi ve Pazar, sevgi ve şefkat, vermek ve almak, sevdiklerinizle vakit geçirmek ve arkadaşlarınızla sosyalleşmek için mükemmel bir zaman olabilir. İlişkiler, özellikle aşk ilişkileri, çekici enerjiniz ve artan kişisel güzelliğiniz nedeniyle pozitif yönde ilerleyebilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP