Koç burcu

Sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar, Mars bir süredir sizin burcunuzda yer alıyordu. Bu nedenle kendinizi daha dinamik ve enerjik hissettiğiniz günler geçiriyor olabilirsiniz. Ancak, Mars ve Satürn’ün bu hafta başına damga vuracak teması sizi profesyonel hayatınızda biraz öfke kontrolüne davet edecek. Özellikle üstlerinizle ve otorite figürleriyle iletişime dikkat etmenizde fayda var. Hafta ortasına doğru odağınız çalışma hayatınıza kayacak.

Venüs’ün Yengeç burcunda yer alması ve hafta genelinde yapacağı temaslar ile de ailenizle vakit geçirmek her zamankinden daha önemli olacak. Özellikle hafta ortasında ev ortamınızı güzelleştirmek isteyebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru enerjiler yeniden gerginleşebileceği için haftasonunuzu evde vakit geçirmeye, zihninizle baş başa kalmaya ve kafanızın içindeki düşünceleri fark etmeye ayırabilirsiniz.

Boğa burcu

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Bir süredir enerjinizde bir düşüklük hissediyor olabilirsiniz. Hafta başında da bu hafif enerji düşüklüğü devam edebilir. Ancak hiç üzülmeyin, gökyüzünde yer alan toprak vurgusu toparlanmanız için sizlere destek olacak!

Hafta ortasına doğru gökyüzündeki toprak enerjileri, bazı fırsatların karşınızda aniden belirmesine neden olabilir. Aşk ve ilişkilerle ilgili de sürprizlere açık olmanızda fayda var.

Hafta sonuna doğru kısa seyahatler, yurtdışı kaynaklı işler, kardeşler ve yakın çevreyle ilgili olan durumlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Hafta sonu ise özellikle aşk, para ve yakın arkadaşlarla ilgili olan durumlarda yanlış anlaşılmamak için özen gösterebilirsiniz. Hayal kırıklıklarına uğramamak için “garantici” yönünüzden faydalanın.

İkizler burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, bir süredir profesyonel hayatınızda oldukça faal günlerden geçiyorsunuz. Maddi konularda hem sınavlar verdiniz hem de son dönemde yeni fırsatlarla karşılaştınız.

Hafta ortasında ailenizle ve evinizle ilgili gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugüne kadar ertelenen bazı işlerin de artık sonuca bağlanması gerekebilir.

Hafta sonu maddi konularda yetersizlik ve kısıtlanma hissedebilirsiniz. Sizin için hayattan keyif almak, eğlenmek ve sosyalleşmek çok önemli olsa da bu haftalarda maddi engellerden dolayı sosyalleşmek bile içinizden gelmiyor olabilir. Maddi konularda karşınıza çıkan engelleri aştığınızda yeniden sosyal hayata keyifle karışmak sizin için hiç zor olmayacaktır.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bir süre önce sizin burcunuza geçen Venüs hayattan keyif almanızı kolaylaştırdı. Kendinizi daha ılımlı, daha dışa dönük ve özgüvenli hissediyorsunuz. Ancak bu hafta başında kesinleşen Mars ve Satürn arasındaki gerilimli açı son zamanlarda hissettiğiniz keyifli halinizi biraz sekteye uğratabilir. Partnerinizle iletişiminizde ve hayatta ilerlemek istediğiniz yollar ve hedeflerde bazı engellerle karşılaşmanız da olası.

Hafta ortasında enerjiler biraz rahatlarken Venüs’ün Neptün’den alacağı destek ile kendinizi ruhsal anlamda güçlü ve yaratıcı hissedeceksiniz.

Hafta sonu ise yine gündeminizde ikili ilişkileriniz olacağından, partnerinizle ve ortaklarınızla mümkün olduğunca gerginliklerden uzak durmaya çalışın. Aman yanlış anlaşılmalara dikkat!

Aslan burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar, bir süredir Güneş sizin burcunuzda yer alıyordu ve güzel kutlamalara, eğlenceli aktivitelerle dolu bir ay geçirmenizi sağlamıştı. Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle bu hafta itibariyle artık kutlamalar yerini sorumluluk ve maddi konularda düzen arayışına bırakacaktır.

Hafta ortasında ilginiz daha çok sağlık konularında ve günlük rutinlerinizde olacak. Bu süreçte kendinize daha çok özen göstermeye karar verebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru gerginleşen gökyüzü ile iradeniz dışında gelişen olaylara çekilmeniz söz konusu olabilir. Gökyüzü bu hafta sonu için dikkat çağrısında bulunurken hem gerginliklere hem de hayal kırıklıklarına dikkat etmelisiniz.

Başak burcu

İyi ki doğdunuz başak burçları! Güneş bu hafta sizin burcunuza geçti ve Merkür’ü de yanına aldı! İletişim yönü çok zengin bir haftayı karşılayacaksınız. Bu hafta detaylarla ilgilenmek sizin için her zamankinden daha önemli olacak.

Hafta ortasına doğru iş ve kariyer alanında yeni gelişmelere karşı oldukça şanslı olacaksınız. Uzun zamandır hak ettiklerinizi hiç beklemediğiniz bir anda almanız mümkün.

Hafta sonuna doğru sosyalleşmek için ekstra bir arzu duyabilir ve kendinizi ruhsal ve manevi yönü zengin yeni çevrelerde bulabilirsiniz.

Ancak hafta sonu gerilen gökyüzündeki enerjiler sizleri de arkadaşlıklar ve gruplarda çıkabilecek huzursuzluklara karşı temkinli olmanız yönünden uyarıyor. Kalp kırmamaya ve beklenti yaratmamaya dikkat edin. Elbet siz de beklenti halinde olmayın ve bu hafta sonu çok güvenmediğiniz kimselere kendinizi ve alanınızı açmayın.

Terazi burcu

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; hafta başında yaşanacak gergin temaslar sizleri partneriniz ve ev konularında bazı zorlu durumlarla karşı karşıya bırakabilir. Bir süredir partner ve ortaklıklarda neden olduğunu anlayamadığınız gerginliklerle uğraşıyor veya ani iniş çıkışlar yaşıyor olabilirsiniz.

Hafta ortasına doğru düzelen enerjiler, ilginizi kariyer alanında yaratıcı ve güzel noktalara kaydıracak. Çalışma ortamınızda yenilikler yapabilir, kendinizi işinizde daha iyi ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru ise gerginleşen enerjilerde gündeminiz aile yaşantınız olacak. Kafanızı karıştıran durumlar yaşayabilir adeta bir gücün içine kontrolsüzce çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Hafta sonunu daha çok dinlenerek; rahat ve huzurlu ortamlarda bulunarak değerlendirebilirsiniz.

Akrep burcu

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; bir süredir iş ve çalışma ortamınızda son derece dinamik oluşunuz etrafınız tarafından da fark ediliyor ancak hafta başında bu enerjinizin biraz engellendiğini hissedebilirsiniz. Ofis ortamınızda bu yükselttiğiniz performansınızı öfke patlamalarıyla düşürmemenizi tavsiye ederiz.

Hafta ortası enerjiler hem aşk hayatınızda ve yaratıcı hobilerinizde güzelleşiyor. Sanatla ilgilenenleriniz için çok güzel bir hafta başlıyor. Çocukları olan Akrep burçları için de çocuklarla ilgili iyileşen durumlar gündeme gelebilir.

Ancak hafta sonuna doğru gerilen gökyüzü enerjisinde sizin de temkinli yaklaşmanız gerekiyor. Özellikle yakın çevre, komşular, kardeşler ve akrabalarla ilgili olan hususlarda bazı engellemelerle karşılaşabilirsiniz.

Bunun haricinde sosyal ortamlarınızda bazı arkadaşlarınız tarafından arkanızdan dönen tatsız hesaplara, can yakıcı ve hayal kırıcı durumlara dikkat etmeniz gerekiyor. Öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmek bu hafta sizin için de son derece önemli olacak.

Yay burcu

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar; hafta başında Mars ile Satürn arasında yaşanacak gergin temas sizlerin özellikle haftaya isteksiz başlamanıza sebep olabilir. Eğlenceli anlara biraz ara vermeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda ve çocukları olan Yay burçları için çocuklarıyla ilgili olan konularda bazı engellenmeler gündeme gelebilir. Ancak enerjik kişiliğiniz ve hayattan keyif almayı bilen haliniz öfkeye dikkat ettiğiniz takdirde bunların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

Hafta ortası kariyer ve iş alanlarından yana kendinizi daha iyi hissedebilir ve maddi anlamda da karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ancak hafta genelinde harcamalarınıza dikkat etmeli ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

Hafta sonuna doğru gerginleşen temaslar sizleri yine maddi konularda uyarırken beklenmedik ödemelerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca sadece size ait değil, partnerinizin, ortağınızın ya da ailenizin de maddi konuları gündeme gelebilir ve bu durumlarda destek vermek yine sizlere düşebilir. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar, gökyüzünde yer alan yoğun toprak etkilerinden sizler de olumlu yönde etkileneceksiniz. Güneş’in ve Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle, özellikle eğitim/öğretim alanlarınızda beklenen sonuçların alınacağına, seyahat planlarınızda ve hukuksal anlamda beklenen durumlarda iyileşmeler yaşanacağını fark edebilirsiniz. 

Hafta başında gökyüzünde yer alan gergin etkiler sizleri aile hayatınıza dikkat etmeniz konusunda uyarıyor. Aile içerisinde gerginliklere ve huzursuzluklara dikkat etmeli ve ani kararlar vermemelisiniz.

Hafta ortasına doğru ilginiz daha çok eşiniz veya partnerinizle ilgili olan konularda olacak. Ben ve Sen ayrımına girmeden, biz olabilme bilinciyle hareket edebilirseniz bu hafta genelinde partnerlik ilişkilerinde iyileştirici etkiler altında olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Ancak hafta sonuna doğru bu hafta ortasına yer alan güzel etkilerin azalmasıyla partnerlik ilişkilerinizde fazla idealize ettiğiniz durumlardan dolayı canınız sıkılabilir. Kimseyi gözünüzde büyütmeyin ve hafta sonu yakın çevrenizle veya partnerinizle alınganlık yaşamamaya ve hassasiyet içeren durumlarda yer almamaya dikkat edin.

Kova burcu

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar, hafta başında gökyüzünde yer alan gergin enerjiler sizleri özellikle yakın çevreniz, komşularınız, kardeşleriniz ve ufak seyahatlerinizle ilgili konularda uyarıyor. Yakın çevrenizle bazı konularda gerginlikler yaşayabilir, öfkenizi kontrol etmekte zorlandığınızı hissedebilir ve bazı planlarınızda aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Hafta ortasına doğru özellikle sağlık konusunda bir süredir beklediğiniz yüz güldürücü haberleri alabilirsiniz. Aynı şekilde iş ortamınızda da keyifli etkiler söz konusu. Ayrıca evcil hayvanı olanlar bu hafta pet’inizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Hafta sonu yeniden gerginleşen gökyüzü sizi daha önce geçiştirdiğiniz veya önemsemediğiniz para konularının bu hafta geçiştirilemeyeceğine ve önemsenmesi gerektiğine dair uyaracak. Maddi yönden çok hoşnut olmayacağınız bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Ancak sistemli ve dikkatli olursanız bir sonraki haftaya karşılığını alarak başladığınızı göreceksiniz. Pazar günü ise Ay’ın sizin burcunuza geçmesiyle işleriniz kolaylaşacak ve sosyal hayatınız keyiflenecektir.

Balık burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar, hafta başında gökyüzünde yaşanacak Mars ve Satürn arasındaki gergin temas sizleri değer mekanizmanızla ilgili uyarıyor olacak. Hem maddi hem manevi değerlerinizi sorguladığınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşadığınız bir hafta başı olabilir. Bu hafta arkadaşlarınıza borç vermemeye de dikkat etseniz iyi olur.

Sanata ilgisi olan bir Balık burcuysanız hafta ortası sizler için çok güzel etkiler doğuracak. İlham tozlarının üstünüzde olduğunu hissedebilirsiniz.

Özellikle hafta ortasında aşk konusunda en şanslı etkileri alan burçlardan biri de siz olacaksınız. Aşkı arayan bir balık burcuysanız ruh eşinizle tanışabilirsiniz veya sosyal ortamınızdan beklemediğiniz birisiyle etkileşim yaşayabilirsiniz.

Ancak hafta sonuna doğru gerilen gökyüzü sizleri aşk hayatınızda ve sosyal ortamda bazı istemediğiniz durumlarla baş başa bırakabilir. Alınganlıklar yaşayabilir ve kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ancak olası negatif durumlar bu hafta sonu hayattan genel anlamda aldığınız keyfi pek de etkilemeyecek. Çocuğu olan bir Balık burcuysanız çocuklarınızın sorumluluklarıyla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Mutlu haftalar.

İlginizi çekebilir: Ağustos 2020 Astroloji YorumlarıAstrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP