Koç burcu

Pazartesiden perşembeye duygularınızı sevdiğiniz insanlarla paylaşmanız için ideal bir zaman. Karşılıklı açıklık ve dürüstlük esaslarına dayalı olarak sağlam temelli ilişkiler kurabilirsiniz veya yeni iş ortaklıklarına imza atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, aşk ve iş hayatınızdaki dengeyi korumak için biraz çaba göstermeniz gerekebilir.

Boğa burcu

Hafta içi size hem verimli çalışma hem de keyifli geçirilecek vakitlerle geliyor. İş hayatındaki başarınız ve popülerliğiniz, sıcakkanlı tutumlarınızdan ve yarışmacı olmaktan çok kooperatif bir çalışma ortamı sağlayan tavrınızdan kaynaklanıyor. Hafta sonuna doğru ise aşk hayatınızda derin duygular ve yol kateden ilişkiler ön planda.

İkizler burcu

Yanlış anlaşılmaların beraberinde getirdiği problemlerle karşılaşabileceğiniz bir haftaya başlangıç yapmış olabilirsiniz. Önemli kararlar vermek ve ciddi adımlar atmak için doğru bir zaman olmayabilir. İlişkiniz veya aklınızda takılı kalan kişi ile ilgili ne istediğinizi sorgulayacağınız, uyum ve sakinlik arayacağınız birkaç gün sizi bekliyor.

Yengeç burcu

Bu hafta özellikle ilişkilerinizde, ne istediğinizi bilip ona ulaşmak için hareket etmeniz söz konusu. Utangaç bir insansanız bu utangaçlığı kırmak için adım atabilir, cinsel hayatınızda birtakım yenilik ve değişikliklere gidebilirsiniz. Hafta sonuna doğru, yeni bir aşk ya da halihazırdaki ilişkide daha derin bir ilişki başlangıcı söz konusu olabilir.

Aslan burcu

Bu çarşamba ay; özel hayatınıza, ev ve aile yaşamınıza odaklanıyor olacak. Kendinizi normal zamanlara kıyasla daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Duygularınızı ön plana çıkararak aile, arkadaş veya özel ilişkilerinizdeki buzları eritebilirsiniz. Dışa dönük tavırlarınızla hafta sonu sevdiklerinizle hoş vakitler geçirmeniz ve yeni insanlarla tanışmanız mümkün olabilir.

Başak burcu

Bu hafta birtakım kafa karışıklıkları, paranoyalar ve keyifsizlikler söz konusu olabilir. Gerçeği görüyor ya da duyuyor olabilirsiniz ancak kafanızda kurduğunuz engellere daha çok vakit ayırdığınız için onu fark edemiyorsunuz. Hafta sonuna doğru aşk hayatınız daha spiritüel bir düzeye ulaşabilir ve karşınızdaki kişiyle tüm duvarları kaldırdığınızı hissedebilirsiniz.

Terazi burcu

İletişim gücünüzün kuvvetli olduğu, arkadaşlarla ve aileyle geçirilen keyifli bir hafta kapınızda. Bu hafta taşıdığınız pozitif duygular sayesinde yeni ortamlarda dikkat çekebilir, ilişkilerinize ve aşk hayatınıza odaklanabilirsiniz. Flört anlamında yeni biriyle tanışmanız için ideal bir zaman. İçgüdülerinizin ve empati gücünüzün kuvvetli olduğu bir haftadasınız.

Akrep burcu

Duygusal, korumacı, sevgi ve ilgi dolu bir ruh haliyle çevrili olduğunuz bir hafta sizin için başladı. Sevdiğiniz insanlarla ya da ailenizle daha açık iletişim kurmanız ya da hissettiklerinizi açıkça ortaya koyabilmeniz için ideal bir zaman. Duygu yoğunluğunuz ve tutkunuz var olan ilişkilerinizi başka bir seviyeye taşıyabilir ya da yepyeni biriyle tanışma fırsatını karşınıza çıkarabilir.

Yay burcu

Hafta içi gerçeklik algınız zayıflayabilir, zihniniz arka planda tekrar eden uğultuyu susturmakta zorlanabilir. Bu hassasiyet çevrenizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Ancak hafta sonu kuracağınız iç denge ve sergilediğiniz uyumlu tavırlar sayesinde ilişkilerinizin duygusal açıdan dengeye kavuştuğunu görebilirsiniz.

Oğlak burcu

Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da partnerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz bir hafta gündeminizde olabilir. Eğer flört halindeyseniz karşınızdaki kişinin ilgisini çok daha fazla çekebilir ve ikili ilişkilerinizde tatminkar bir başarıya ulaşabilirsiniz. Maddi durumda iyileşmeler söz konusu olabilir, kendinizi ödüllendirmek isteyebilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta kendinizi biraz gergin hissedebilir ve bunu ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru içinde bulunduğunuz yüksek tansiyon yerini daha huzurlu ve uyumlu bir ruh haline bırakabilir. Hayatınızdaki zorluklara ya da kötü olaylara odaklanmamanız gerekiyor. Bakış açınızı olumlu tutarsanız her şeyin olumluya döndüğünü fark edeceksiniz.

Balık burcu

Bu hafta özellikle yanlış anlaşılmalara ve olası iletişim kopukluklarına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış anladığınız durumlar insan ilişkilerinizi zedeleyebilir ve karşınızdaki insanları haksız yere suçlamanıza neden olabilir. Hafta sonu aşk hayatınızda iyileşmeler olabilir, yeni bir aşk gündeme gelebilir veya ilişkinizin dinamiği değişebilir.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP