Koç burcu

Pazartesi akşamından perşembe sabahına olan süreçte, Koç burcundaki ay özel hayatınıza, ev yaşamınıza ve ailenize yoğunlaşmanıza ortam hazırlayabilir. İlişki problemlerini konuşmak için ideal bir zaman aralığı olduğunu söyleyebiliriz. Ruh halinizdeki dinginlik ve uyum, problem yaşadığınız kişilerle aranızdaki buzları kırmanıza yardımcı olabilir. Perşembeden pazara, elinizdeki fırsatları değerlendirmek ve yapmak istediğiniz işleri büyütmek için kendinize şans yaratabilir, hedeflerinizi keskinleştirebilirsiniz.

Boğa burcu                

Hafta içi boyunca, kendinizi keşfetmek konusunda pozitif adımlar attığınızı fark edebilirsiniz. Bazı öngörüler ve içgüdüler özgüveninizle birleşerek karakterinizi daha net bir şekilde ortaya koymanıza yardımcı olabilir. Yeni maceralara, yeni amaçlara yönelebilirsiniz. Hafta sonu partnerinizle, arkadaşlarınızla veya ailenizle hoş vakitler geçirebilir, sevginin ve şefkatin yapıcı gücünü tüm kalbinizle hissettiğiniz anlara tanık olabilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi boyunca, gösterdiğiniz çabalar için sabrınız ve dayanıklılık gücünüz artabilir. Uzun dönemli hedeflerinize odaklanarak günlük dramalardan uzaklaşabilir ve istediğiniz amaca doğru tüm konsantrasyonunuzla ilerlemeye başlayabilirsiniz. Çabalarınızın sonuçlarını görmeye başladığınızda kendinizi keyifli, umutlu ve tatminkar hissedebilirsiniz. Hafta sonu aile ve arkadaşlarınızla sosyalleşmek sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya hayatınıza heyecan, değişim ve özgürlük gibi duygular dahil olabilir. Rutinden uzaklaşarak farklı aktivitelere yönelme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hafta sonu, arkadaşlarınızla, uzun süredir görüşmediğiniz eski dostlarınızla veya ailenizle vakit geçirmek için harika bir zaman dilimi olabilir. İlişkiniz, doğal seyrinde derinleşerek daha duygusal bir bağa dönüşebilir ve anlayış dolu bir perspektife yakınlaşabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinizi güvensiz hissedebilir, dış görüşünüşünüzle ilgili birtakım rahatsızlıklar duyarak başkalarının size bakışlarından huzursuz olabilirsiniz. Tüm bu duyguların gerçeği yansıtmadığını ve geçici olduğunu unutmamalısınız. Perşembeden pazara sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak, duygularınızı açığa çıkarmak için ideal bir zaman. Ayrıca yakın bir arkadaşınız ilişkisi konusunda size ihtiyaç duyabilir.

Başak burcu

Hafta içi, size hiç beklemediğiniz birtakım karşılaşmalar sunabilir. Yeni bir şeyler denemek için doğru bir dönemde olabilirsiniz çünkü yeterince özgür ve cesaretli bir ruh hali içerisindesiniz. Hafta sonu barış, uyum, duygusallık, şefkat gibi konular hayatınıza dahil olabilir. Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için ideal bir zaman dilimi içerisindesiniz. Aynı zamanda sevgi dolu tarafınız, problem yaşadığınız insanlarla aranızdaki buzları kırmaya yardımcı olacaktır.

Terazi burcu

Kariyerinizde veya özel hayatınızda bazı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir hafta içerisindesiniz. Başarı; sabır, iş ahlakı ve disiplin yardımıyla hayatınıza dahil olabilir. Günlük rutininize çok fazla heyecan getirmeyebilir ancak sizi tatmin etmeye yardımcı olacaktır. Hafta sonu yeni fırsatlar veya ilham kaynakları karşınıza çıkarak eski alışkanlıkları yenileriyle değiştirmeniz için size bir fırsat sunabilir.

Akrep burcu

Kendinizle ilgili yeni bir şeyler keşfetmeye yakınlaşacağınız bu hafta içerisinde, karakterinizin dikkat çekici taraflarını daha çok fark edebilir ve dış dünyaya karşı daha görünür bir hale getirebilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle derin bağlar kurduğunuz, üzerinizdeki ilişki yüklerinden kurtulduğunuz, rahatladığınız ve huzura kavuştuğunuz bir süreç olabilir.

Yay burcu

Hafta boyunca bazı takıntılar aklınızı kurcalayabilir; insanların size söyledikleri sözler, dış görünüşünüz, yapmanız gereken ama yapmadığınız işler gibi konular size kendinizi özgüvensiz hissettirebilir. Ancak hafta sonunun, sosyalleşmek ve sosyal becerilerinizi ortaya koymak için harika bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. İçgüdülerinize güvenerek söylemeniz gereken şeyleri doğru zamanlamalarla söylerseniz güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak burcu

Hafta içi sizin için bazı beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Yeniliğe ve değişime açık yapınız rutininizde veya kişisel hayatınızda farklılıklara gitme ihtiyacına sizi yönlendirebilir. İçgüdüleriniz hızlı karar verme konusunda size doğru yol göstererek düşünce aşamalarında rahatlamanıza yardımcı olabilir. Hafta sonu uzun dönemli hedeflerinize yoğunlaştığınızı fark edebilirsiniz.

Kova burcu

Hafta içi, kariyerinizde veya özel hayatınızda pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Sabırlı, kararlı ve stratejik olarak başarıya giden yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Hamlelerinizin sonuçlarını kısa vadede değil, birkaç hafta veya ay sonra gözlemlemeye başlayabilirsiniz. Hafta sonu rahatladığınız, stresten uzak kaldığınız, huzurlu anlarla sizi gerginlikten ve negatif enerjiden arındırabilir.

Balık burcu

Hafta içi, kafanızın içinde farklı bir yerde konumlandırdığınız aşk ve sevgi kavramlarıyla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu nedenle kendinizi her zamankinden daha hassas ve güvensiz hissedebilirsiniz. Hafta sonunun gelmesiyle birlikte kaostan ve üzüntüden uzak yeni değişimler hayatınıza dahil olabilir. Vazgeçmek istediğiniz alışkanlıklarınızdan, kötü ilişkilerinizden, sizin modunuzu düşüren arkadaşlarınızdan uzaklaşabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP