Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (25 Kasım – 1 Aralık 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden cumaya rahatlatıcı aktiviteler yapmak, yaratıcılığınızı artırmak ve sosyal ilişkilerinizi geliştirmek gibi konulara yatkınlık gösterebilirsiniz. Altıncı hissiniz kuvvetlenebilir ve olaylar karşısında içgüdülerinizi dinlemenize olanak sağlayabilir. Spiritüel tarafınız sayesinde rüyalarınız, meditasyon pratikleriniz ve düşünce dünyanız aracılığıyla aradığınız bazı cevaplara ulaşabilirsiniz. Ayrıca hafta sonu, kendinizi son derece cömert ve şanslı hissederek sevdiklerinize ilgili ve destekleyici yönünüzü sergileyebilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta bazı durumlar sonucu öfke ve hayal kırıklığı gibi duygular gündeme gelebilir. Kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Kendinizi savunmaya geçmeden veya aşırı reaksiyonlar göstermeden önce doğru ve yapıcı bir strateji benimsemeyi tercih edebilirsiniz. Çarşambadan pazara kadarki süreç, çalışmanız ve evrak işlerinizi tamamlamanız için ideal bir zaman. Konsantrasyonunuzun artmasıyla birlikte algılarınız açılabilir.

İkizler burcu

Kendinizi daha güçlü hissetmeye karşı ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda duygusal stabilliğinizi ve içgüdülerinizi kontrol etmeyi öncelik haline getirebilirsiniz. Ev hayatı ile iş, okul, sorumluluklar arasında bölünmüş hissedebilirsiniz. Tüm zorluklara rağmen kişisel ve profesyonel gelişiminizde ilerleme kaydettiğinizi unutmamalısınız. Hafta sonu sevdiklerinizle duygularınızı paylaşmak, sosyalleşmek ve flört etmeye zaman ayırmak isteyebilirsiniz. 

Yengeç burcu

Bu hafta kendinizi endişeli hissedebilir, rahatlamak ve bazı şeyleri akışına bırakmak konusunda zorlanabilirsiniz. Bir süredir sabit bir düzen içerisindeyseniz kısıtlanmışlık duygusu ve sıkıntı sizi zorlayabilir ve daha fazla özgürlüğün, kendini ifade etme gücünün peşine düşebilirsiniz. Uyumlu olmak, yeniliklere adaptasyon göstermek, sakinleşmek ve akışına bırakmak sizi rahatlatmaya yardımcı olabilir. 

Aslan burcu

Bu hafta Aslan burçları için hayal gücü ve yaratıcılık ön planda. Düşünceleriniz ve yatkınlık gösterdiğiniz konular spiritüel alanlara yönelebilir. Bu fikirlerinizi herhangi bir çaba harcamadan, duygularınızı dışa vurarak yansıtmayı tercih edebilirsiniz. Genel olarak rahatlamak, keyifli hobilere yönelmek ve kişisel gelişimi tetikleyecek aktivitelerde bulunmak  için ideal bir hafta. Aynı zamanda artan çekiciliğinizle dikkatleri üzerinize toplamanız da mümkün.

Başak burcu

Hafta içi sosyal kelebeğe dönüşecek olan Başak burçlarını özgüven ve bol bol yeni arkadaş ortamı bekliyor. Aynı zamanda varsa aile ve ilişki problemlerini de konuşmak için uygun bir zaman çünkü sevgi ve şefkat gibi duygular sizin için ilk sıraya yerleşmiş durumda. Çarşambadan pazara hayatınıza maddi konularda veya duygusal anlamda sizi heyecanlandıracak bir gelişme dahil olabilir. 

Terazi burcu

Terazi burçları hafta boyunca özgüvenlerinde, karizmalarında ve cesaretlerinde bir artış gözlemleyebilir ve bu kendilerini her zamankinden daha çekici hissetmelerine neden olabilir. Fiziksel aktivitelerde bulunmak, takım sporlarında yer almak ve spora başlamak için oldukça elverişli bir haftaya girerken hafta sonu Terazi burçları için biraz daha duygusal geçecek gibi görünüyor. Duygularınızı sözlü ve yazılı olarak ifade etmek konusunda çok rahat olacağınız bu süreçte özellikle aile ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanmanızda fayda var. 

Akrep burcu

Hafta başında eski arkadaşlarınızla görüşüp bağ kurmak isteyebilirsiniz. Ayrıca hafta boyunca duygularınızı hiç olmadığı kadar rahat ifade ettiğinizi fark edeceksiniz. Bu nedenle yeni insanlarla tanışmak, ailenizle zaman geçirmek veya sosyal ortamlarda daha aktif olmak isteyebilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru ise sosyalliğinizin tavan yapmasıyla eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Yeni arkadaşlıkların ve hatta yepyeni bir aşkın kapınızı çalma ihtimali çok yüksek!

Yay burcu

Bu hafta içine dönecek olan Yaylar kişisel hayatına, duygularına, hissettiklerine ve en özel ilişkilerine odaklanacaklar. Bu süreçte çözümlemek istedikleri her şeyin derinine inme fırsatı da bulacak olan Yaylar, çözüme ulaşmak istedikleri problemleri sonuçlandıracaklar. Haftanın son günlerinde ise gittikçe artan bir duygusal güçle önem verdikleri insanlarla olan ilişkilerini bambaşka bir şekilde ele alabilecekler. Kişisel gelişim için muhteşem bir hafta Yayları bekliyor.

Oğlak burcu

Yeni hafta Oğlak burçlarına aşk, huzur, ahenk ve güzelliklerle geliyor. Aşk ilişkilerinin ve yaratıcılığın gündemde olduğu bu hafta, Oğlak burçları için oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Haftanın son günlerine doğru Oğlaklar için iş anlaşmaları ve finansal konularda oldukça şanslı bir döneme giriyor olacak. Yeni iş fırsatlarına dikkat!

Kova burcu

Yeni projelere başlamak için oldukça uygun bir haftaya giriş yapan Kova burçları özgüvenlerinde ve karizmalarında hissettikleri artış ile karşılarındaki kişileri etkilemek konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaklar. Haftanın son günlerinde ise kendilerine ve ailelerine zaman ayırmaktan keyif alacak Kovalar, her zamankinden çok daha duygusal ve hassas birkaç gün geçirecek ve bu süreçte de dengeli yapılarını elden bırakmayacak gibi görünüyorlar. 

Balık burcu

Haftanın ilk günlerinde kendilerini güçlü, seksi ve cesur hissedecek olan Balıklar, tutku dolu bir hafta geçirecek. Partnerleri ile olan ilişkilerinde daha aktif bir tutumla yaklaşan ve ilişkilerini yeni bir aşamaya taşıyacak olan Balık burçları, sosyal hayatlarında da oldukça dikkat çekici olacaklar. İletişim güçlerindeki artış fark edilmeyecek gibi değil!

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Kasım Ayına Genel BakışLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP